Nemocnice Jihlava, p.o.
Vrchlického 59, Jihlava

Hodnocení na paní doktorku se chystám napsat už hodně dlouho, ale vždy mi do toho skočí nějaké povinnosti a zapomenu. Tak dnes snad. My si paní doktorku nemůžeme vynachválit. Nesetkala jsem se s lepším přístupem k dítěti a rodiči, paní doktorka je opravdu úžasná! Díky ní má starší dcera přestala mít panickou hrůzu z doktorů. Zatímco ostatní se na ni vždy vrhli, snad ji ani neodpověděli na pozdrav, neřekli jí jménem, neusmáli se (takové ty drobnosti, které bych ale obzvlášť u pediatra považovala za samozřejmost), tak paní doktorka je vždy velmi přívětivá. Na mé děti nespěchá, vždy je pozdraví, popovídá s nimi jen tak, třeba jim něco pochválí...ony pak mnohem lépe spolupracují, hlavně ta starší. Ta i o paní doktorce doma básní a maluje jí obrázky. A když řeknu, že jdeme k doktorce, tak se ptá, jestli k té hodné paní doktorce "Baltošové". Přístup paní doktorky oceňuji i já jako rodič. I když je velmi zaměstnaná, má třeba zrovna nějaký náročný případ, nebo hodně pacientů - vždy si udělá čas a není nepříjemná, přímo naopak. Je velmi vstřícná a vyslechne, nikdy nezlehčuje problémy, o kterých mluvím a bere to vážně! Provede vyšetření, nic nepodcení. Je velmi pečlivá a se vším i pečlivě seznámí, vysvětlí. Já jsem opravdu nenarazila na lepšího doktora a jen lituji, že to nemůže být naše obvodní doktorka a že za ní docházíme "jen" do gastro poradny. Mohu ji opravdu jen vynachválit a doporučit. Kéž by bylo víc takových lékařů!!! Děkujeme, paní doktorko, Leličovi