Dr. Martínka 7, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 2 Více

K paní doktorce chodím se synem od mala, má 6 let a s druhým 2 roky. JSEM NAPROSTO spokojená, vždy nám vyjde vstříc, pomůže! Když zavolám 5 x do týdne, vždy se mi snaží pomoct p.doktorka nebo sestřička, která je taktéž moc hodná. Doporučuji, mám jen výbornou zkušenost!

Paní doktorka je milá, vždy poradí,ale vše z ní musím tahat jako z chlupaté deky a jen odpovídá na mé otázky, sama mi neřekne nic. Naštěstí mé dcery nebývají moc nemocné,ale když jsou vždy řekne jen viróza. Podle mě zase lepší než aby hned měli antibiotika. Nevím zda-li jsem nebo nejsem spokojená. Asi tak neutrálně.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,profesionální přístup vede na jedničku :) Problémy co se týče mé dcery se snaží řešit ihned a s předstihem :) Sestřička je velmi milá a svou práci zastává tak jak by měla :) Jsme spokojeni :)

Nejhorší lékařka, kterou jsem kdy poznala. A sestra ještě horší!! Absolutně nedoporučuji, jsem ráda, že jsem odtamtud odešla.

Dobrý den, k pani doktorce Andielové jsem přestoupila od doktorky Pikové, která (pokud pominu její poněkud afektované vystupování) ani nepoznala u několikaměsíčného dítěte soor, atd... .. můj komentář k doktorce Adielové můžu hodnotit jen a jen pozitivně, co se týče celkového vystupování, komunikace s rodiči, i s dětma, taktéž pečlivého a odborného vyšetření, bezchybný a rýchlý odběr krvi (mnozí lékaří mají problém odebrat krev dospělému, obvykle je to práce sestry..).. a mohla bych chválit dál..
Mému synovi budou 3 roky a jeden čas byl opakovaně nemocný, ale nikdy sme nešli k pani doktorce se strachem, vždy se nechal klidně vyšetřit a pak už se jen těšil na bonbonek :-)
Mysím, že můj komentář je zcela objektivní, sama pracuji ve zdravotnictví, takže sem měla možnost už ledacos odpozorovat.. negativní komentáře níže považuji za zoufalý a zbytečný pokus uškodit...
Ještě jednou děkuji a připájím pochvalu i nové, velice šikovné sestřičce.

F

Paní doktorka je velice hodná ,mé dvě děti 2,5 a 10 let,jí mají rádi.Když potřebuji poradit ohledně léčby dětí tak mi velice ochotně poradí a odpoví na mé otázky jak po telefonu tak osobně.Myslím ,že jako lékařku jsme si vybrali dobře,no a se setřičkou jsme taky neměli žádný problém.

T.M.: Nevím tedy co myslíte tím že je sestře na obtíž. Myslím podle svého že svou práci vykonává tak jak má a chová se ke každému nejlépe co to jde. Běžte se podívat na kožní k paní doktorce Šedé. Jestli je nějaká sestra taková jaká píšete, tak právě sestra u této doktorky. Ale je to můj názor. Danek

K paní doktorce chodím velmi ráda.Je strašně milá a příjemná. Dokonce mě překvapilo že veškeré vyšetření nezanedbává. A to mě velmi těší protože u předchozího doktora to bylo jen.. "Máte vyrozu,je to jen rýma" atd. ale večer se vždy ukázalo kde je pravda s horečkami 40°. Proto tuhle lékařku mohu jen doporučit.

My jsme spokojeni, paní doktorka je milá a vždy nám odborně pomohla.

A pokud má někdo potřebu napsat co nejvíce negativních komentářů, jakoby od "ruzných lidí" jen proto, aby paní doktorka měla nízké hodnocení, možná by jste měli zkusit psát z více počítačů, at u toho není stejné IP a není to TAK moc očividné.

Ještě jednou děkuji a připájím pochvalu i nové, velice šikovné sestřičce.

F

My jsme spokojeni, paní doktorka je milá a vždy nám odborně pomohla.