Praktický lékař pro děti a dorost
Dr. Martínka 7, Ostrava

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

!!!Rozhodně NEDOPORUČUJI!!!
Přistěhovali jsme se do Ostravy a bohužel jsme nemohli sehnat dětského pediatra pro naseho 4 letého syna skrz stop stav.
Jednoho dne malý onemocněl tak jsme zašli za Paní Andelovou nakonec že nás vezme vyplnila mi dokonce i papíry že je mám dát předchozímu pediatrovi a já jsem ji pouze řekla že jsem myslela že si tyhle dokumentace předávají lékaři mezi sebou.Na to mi paní Andelova vytrhla papir z ruky a roztrhala před oblicejem že mi malého nevysetří a ať si laskavě najdu jiného pediatra! A takové neprofesionální chování měla před zraky plné čekárny.
Nechala nás čekat v plné čekárně přes hodinu i když jsem ji před tím volala že malý má dusivy kasel ze kterého zvrací a má horečky i přes to řekla ať přijdeme .Nakonec mi malého odmítla i vyšetřit.Nakonec jsme jeli k jiné paní doktorce ktere jsem tento příběh odvypravela a ta mi řekla že to se od Pani Andelove da uplne normálně čekat a že nejsem jediná která si stěžuje. 1/3

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S paní doktorkou mám špatnou zkušenost. V pondělí vyšetřila dceru (3roky), protože naše paní Dr. Má celý týden dovolenou. Kašel, zánět spojivek a vysoké horečky 39-40. Crp měla dcera 50 podle paní doktorky tato hodnota je hraniční a měly jsme přijít znovu ve čtvrtek po svatkách. V úterý odpoledne jsme volaly rychlou záchrannou službu, dcera měla po probuzení zimnici, nechtěla se hýbat horečka stoupala šíleně rychle. Když jsme řekli doktorovi od záchranky jaké měla dcera crp u paní doktorky, vykulil oči, ihned dostala dcera 1 a půl čípku na teplotu a jely jsme do nemocnice. Tam nám ihned pan doktor napsal ATB jelikož crp už bylo 66. Na kašel ihned nasadil mucosolvan a zeptal se mě co to má dcera s hlasem ? Řekla jsem, že takto chraptila už u paní doktorky a on, že proč nám ihned nenapsala kalciový sirup a do dvou dnů je hlas opět čistý. Naštěstí nás pustil domů a díky bohu, že to dopadlo dobře. Díky medikaci a řádného vyšetření v nemocnici má dcera od včerejšího večera klid od teplot a hlavně velká úleva od kašle, který ji budil i v noci. Dnes jsme byly na kontrole u zmíněné paní dr. Andielové, její výraz po přečtení lékařské zprávy stál opravdu za to. Zeptala se zdá užíváme ten mucosolvan a po neděli na kontrolu k naší paní dr. Odteď jsem velice poučená. Jakmile bude mít naše paní doktorka dovolenou s dcerou už raději jen na pohotovost.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Se synem (22 měsíců) navštěvujeme paní doktorku od narození a maximální spokojenost. Když byl jakýkoliv problém, vždy syna vyšetřila, poradila a vždy léčba zabrala. Se sestřičkou jsou velice milé a kontroly díky tomu nebyly nepříjemné. Co je velké plus, je bezproblémová komunikace po telefonu případně emailem. Jen a jen doporučuji.

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Tuhle doktorku rozhodně nedoporučuji, když moje dcera 5 týdnu začala mít problémy odmítala mi jíst měla hlen ve stolici s krvi a byla dost neklidná, tak na to mi paní doktorka řekal že je to normalni a že je to nejspíš alergie ani se na dceru nepodívala parkrat ji sahla na bříško a napsala kapky na alergii. Když se to nelepšilo ale horšilo volala jsem opět paní doktorce ta mi přes telefon dokazala řict že ma dcera alergii na kravske mléko nevím podle čeho to poznala když dceru ani nevyšetřila,trvala na tom že mame přijit až další den, samozřejmě jsme přijeli ještě ten den nechali nas tam čekat 45 minut s 5tydenní dcerou mezi nemocnýma dětma když jsem se upozornila bylo mi řečeno že tam nejsme jediní a že nás nemusí ani vzít (na nástěnce mají napsano že pacienti do 6 týdnu maji přednost a berou ihned)
S přítelem jsme po tomhle jednání okamžitě odjeli na pohotovost kde moji dceru hospitalizovali a byla týden na kapačkach.. Takže doktorku andielovou rozhodně nedoporučuji nechce nic řešit a vypada pomalu že ani neví co je za den natož co je malému dítěti.

K paní doktorce chodím se synem od mala, má 6 let a s druhým 2 roky. JSEM NAPROSTO spokojená, vždy nám vyjde vstříc, pomůže! Když zavolám 5 x do týdne, vždy se mi snaží pomoct p.doktorka nebo sestřička, která je taktéž moc hodná. Doporučuji, mám jen výbornou zkušenost!

Paní doktorka je milá, vždy poradí,ale vše z ní musím tahat jako z chlupaté deky a jen odpovídá na mé otázky, sama mi neřekne nic. Naštěstí mé dcery nebývají moc nemocné,ale když jsou vždy řekne jen viróza. Podle mě zase lepší než aby hned měli antibiotika. Nevím zda-li jsem nebo nejsem spokojená. Asi tak neutrálně.

S paní doktorkou jsem velice spokojená,profesionální přístup vede na jedničku :) Problémy co se týče mé dcery se snaží řešit ihned a s předstihem :) Sestřička je velmi milá a svou práci zastává tak jak by měla :) Jsme spokojeni :)

Nejhorší lékařka, kterou jsem kdy poznala. A sestra ještě horší!! Absolutně nedoporučuji, jsem ráda, že jsem odtamtud odešla.

Dobrý den, k pani doktorce Andielové jsem přestoupila od doktorky Pikové, která (pokud pominu její poněkud afektované vystupování) ani nepoznala u několikaměsíčného dítěte soor, atd... .. můj komentář k doktorce Adielové můžu hodnotit jen a jen pozitivně, co se týče celkového vystupování, komunikace s rodiči, i s dětma, taktéž pečlivého a odborného vyšetření, bezchybný a rýchlý odběr krvi (mnozí lékaří mají problém odebrat krev dospělému, obvykle je to práce sestry..).. a mohla bych chválit dál..
Mému synovi budou 3 roky a jeden čas byl opakovaně nemocný, ale nikdy sme nešli k pani doktorce se strachem, vždy se nechal klidně vyšetřit a pak už se jen těšil na bonbonek :-)
Mysím, že můj komentář je zcela objektivní, sama pracuji ve zdravotnictví, takže sem měla možnost už ledacos odpozorovat.. negativní komentáře níže považuji za zoufalý a zbytečný pokus uškodit...
Ještě jednou děkuji a připájím pochvalu i nové, velice šikovné sestřičce.

Paní doktorka je velice hodná ,mé dvě děti 2,5 a 10 let,jí mají rádi.Když potřebuji poradit ohledně léčby dětí tak mi velice ochotně poradí a odpoví na mé otázky jak po telefonu tak osobně.Myslím ,že jako lékařku jsme si vybrali dobře,no a se setřičkou jsme taky neměli žádný problém.