Soukromá zubní ordinace
17. listopadu 17, Znojmo

Dnes jsem u něj byla s dcerkou na pohotovosti. Byl k nám velice milý, i když už měl po službě. Ještě udělal i zákrok navíc, vytrhl kývající se stoličku a celou dobu s ní moc hezky mluvil. Za mě na výbornou ;-)

byla jsem u něj na pohotovosti a jelikož mi zubař před ním odmítl vytrhnout osmičku, která byla zakžená a děravá pan Gregor neotálel. Udělal mi rentgen, prostě vše a pak řekl, že musí ven. Byl příjemný, starostlivý a pečlivý.

Co se týče přístupu k pacientům a odbornosti, tak bych ho rozhodně doporučil. Připadá mi ale trochu flegmatický, což nevím, zda je vhodné pro stomatologa.
Např. při trhání osmičky nějak spěchal, nepočkal ani až začne působit umrtvení a šel na to dost zostra. Jako třešinku jsem si k nevšednímu zážitku odnesl ještě rozbitý ret od kleští.

vynikající zubní lékař

velmi dobrý stomatolog, vždy ochotný pacientovi pomoci

Jine hodnoceni nez nejlepsi nemuzu dat.

během pul roku mi 4x spravoval jeden zub. vždycky jsem se vrátila s ohromnou bolesti a pokaždé jsem slyšela jen " tak to bude něčím jiným" znovu vrtání a opět bolest. nakonec se mi zub rozpadl a boli stejně. rad si mě zval na kontrolu za 2 týdny ( pokaždé jsem platila poplatek) ale 2x se mi na ten zub podíval až pote co jsem ho upozornila!!! s muzi se kamaradickuje a povídá. zeny jsou pro nej velké nic.

Vynikající lékař,má výborný přístup k pacientům.

Vynikající lékař,chodím k němu bez obav,má výborný přístup k pacientům,musím pochválit i jeho sestřičku.

Nemůžu napsat půl špatného slova, vždy ochotně pomohl, domluvit se na prohlídku, když jsem časově vytíženej není absolutně žádný problém. A co se týče ošetření zubů, byl jsem vždy velmi spokojen.