Ord. praktického lékaře pro dospělé
Bratislavská 6, Ústí nad Labem

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Velmi pečlivá, rozumná, vždy příjemná a vstřícná. Jsem ráda, že patřím do její péče. I v době Covidu je možné se domluvit telefonicky a problémy řešit operativně.

C

Gabriela Hermanová je "zjevení"! praktik do 21. století! bez rigidních postojů a názorů, flexibilní v přístupu, naslouchající, partnerská, bez zbytečných a zatěžujících trvání na "správném" "expertním" postupu, bez paternalistických tlaků, pacient je u ní skutečně klient s odpovědností za sebe a ten, který zná sebe a své tělo nejlépe. Má mou plnou důvěru, je to partner v péči o sebe!

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná, milá. Vše se dá s ní domluvit a vždy dodrží vše, na čem jsme se domluvili. Chodí k ní celá rodina a jsme moc spokojeni :-)

Děkuji paní doktorce za její celostní přístup, dobré rady, správnou medikaci a krátké čekací lhůty. Lze se domluvit po telefonu, nic není problém a její přístup se mi zdá profesionální.

S paní doktorkou nejsem spokojena stále se mi vrací nemoci a jen málo jsem byla u specialistů, často bývám obviňována že si vymýšlím a simuluji, navíc sestra má nevhodné poznámky, které se netýkají zdravotního stavu, K doktorce jsem patřila obvodem ale jsem si jistá že k ní dlouho chodit nebudu. Navíc k ní opravdu čekáte tak 1,5 hodiny někdy i déle. A věřím že i jiní pacietni mají problém.

Paní doktorka je vynikající lékař i člověk, nemám co vytknout. považuji za štěstí, že mohu chodit právě k ní..

S paní doktorkou jsem nanejvýše spokojená. Je to výborná lékařka a je úžasná k pacientům.

Naprosto pohodová lékařka, ke které je radost chodit. Mám z ní velice dobrý pocit, působí uklidňujícím dojmem a má mou plnou důvěru. Cítím se u ní, že mě respektuje a bere jako "sobě rovného".

Vždy vstřícná, ochotná a velice milá. Žádný problém nezlehčuje a jakémukoliv problému věnuje pozornost! Neznám lepší.

Rozhodně doporučuji, jsem ráda, že je mým praktickým lékařem. Strašně moc hodná doktorka.