Soukromý pediatr a dětská kardiologie
Purkyňova 833, Nymburk

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Dobrý večer
I já se přidám k negativnímu názoru..
K panu doktorovi jsem chodila 19 let, bydlím na vesnici a jelikož byl jediný dostupný, rodiče mě zde zaregistrovali. Co se týče nemocí, pamatuji si tak 5 let zpátky. Měla jsem chřipku, angínu, apod. , prostě obvyklé nemoci u dětí. Kdykoliv jsem přišla k panu doktorovi, diagnostikoval mi zánět nosohltanu (mimo to tuto diagnostiku předepisoval i mým spolužákům či známým). Pochybuji, že se pokaždé jednalo o zánět nosohltanu. Myslím, že je to opravdu divné. Nejspíš ho jeho pacienti tolik nezajímají. Dále..ve svých 19 letech mám právo na přejít k praktickému lékaři. Podle pana Waltersteina je to asi problém. V tu dobu jsem byla ošklivě nemocná a pan doktor nebyl u nás na vesnici v ordinaci. Žádná omluva, nic. Tak mě rodiče odvezli do Nymburka, kde má svojí hlavní ordinaci. Opět zde nikdo, i když měl ordinovat-bez omluvy. Poté jsme se vydali kousek do nemocnice na ORL a vidíme pana doktora jak se vede se svojí ženou a jdou do města. Opravdu vrchol, místo toho, aby ordinoval si tráví svůj volný čas. Nechci ani pomyslet, kdyby se jednalo o nějaký akutní případ nebo tak. Na ORL mě poslali ke svému doktorovi, že dnes berou objednané. Ve zpáteční cestě jsme se stavili u pana doktora, který našemu překvapení ordinoval (?!) a teď přecházím k onomu problému s přejitím k praktickému lékaři...oznámila jsem mu, že bych ráda přestoupila, přeci jen je to lékař, který bydlí u nás na vesnici a ve své ordinaci je téměř každý den. Pan Walterstein na mně nejdříve nevěřícně koukal a poté mi začal vysvětlovat co pro mně udělal, apod. Vrcholem bylo, když mi odpověděl, že můžu být u něj i ve svých 35 letech..prosím?! Poslední kapkou pro něj bylo, když jsem mu řekla, že jsem za ním byla před hodinou a on zde nebyl. Lhal mi do očí, že ordinuje už od rána a je to stále. Nyní, po roce jsem u svého praktického lékaře a spokojená. Posílá mě i na krevní vyšetření, na které pan Walterstein kašlal. ZA MĚ NEDOPORUČUJI!!!

Chováním pana doktora jsem velmi znepokojena.Byla jsem na očkování s 1.5 roční dcerkou která se bála a tak plakala.Pan doktor na to reagoval slovy to není možný jak vyvádí takhle jí to nepíchnu.Copak je tak těžký pochopit že se prostě bojí.Již k němu nepujdeme najdeme lékaře-řku která má k dětem lepší přístup.

Pan doktor je velmi náladový, stačilo když ho někdo "rozladil" a poté byl celý den velmi nepříjemný, to samé platí i o paní sestřičce. Naštěstí se to nestávalo moc často, byla jsem s ním spokojená, jen jednou nepoznal, že mám v krku hnisavý absces a poslal mě domů s tím, že mám angínu. O pár dní později mě z orl ihned poslali do Kolína na jipku, kde jsem strávila 2 týdny.. Problém byl také s vydáním karty, když jsem chtěla v 18 ti letech přejít k jinému dr.

Nejlepší pediatr v okrese Nymburk!

Tohoto pana doktora absolutně NEDOPORUČUJI!!!!!!!!Arogantrní,náladový a vždy jen ON má pravdu.Zrovna dnes jsem od něj s dcerou odešla.Určil jí naprosto nesmyslnou diagnózu.Podle něj měla dcera streptokoka v krku a to jí určil pouze po pouhém pohlédnutí do krku a poslechu srdíčka.Neudělal ani výtěr.Ten samý den jsem navštívila paní Dr. na ORL a ta jí výtěr udělala a za 2 dny mi sdělila výsledek - NAPROSTO ZDRAVÁ.Dále se mnou neřešil to,že dcera vůbec nejí,pouze jogurty a přesnídávky a kaše.Jeho každá odpověď byla - rostou jí zuby a má nateklý dásně,tak jí dávejte kašovitou stravu.A to je dceři 16 měsíců.Dr. na ORL mi hned doporučila zajet na vyšetření do Motola.Takže já už tomuto doktorovi nevěřím "ani nos mezi očima"!!!!! Naštěstí mám už jinou paní doktorku a to o 100% lepší ve všech směrech.

S tímto doktorem jsem nadmíru spokojená. Chodím k němu již od 3 let, a dokud to půjde, tak ho rozhodně nehodlám měnit. Je velmi ochotný, pokud je to nutné, dojede za Vámi i do Vašeho domu. Nikdy se mi nestalo, že by jeho diagnóza nebyla správně - že by se mi nějak prodloužila doba léčení. Navíc je velmi sympatický a celkově v jeho ordinaci panuje velmi příjemná atmosféra. Mohu ho jedině doporučit!

KATASTROFA!

Nehorázná arogance,neslušné jednání,neschopnost léčit!!!!Nejneschopnější rádoby lékař,kterého jsem zažila.Jak jsem mohla být tak hloupá a nechat mé dítě po dobu tří let na pospas tomuto ¨lékaři¨!U doktora nikdy neproběhlo vyšetření moči natož krevního obrazu...No coment...Des běs hrůza!Díky bohu,že moje milovaná holčička je už u jiného lékaře!Kde jsem moc spokojená :)

Rozhodně nedopuručiji tohoto lékaře. Mého syna "léčil" vlasně neléčil....Naštěstí jsme se po dvou letech zdravotních potížích dostali k jinému lékaři, nebyl to dětský doktor a díky jeho snaze jsme byli převedeni do FN Motol Praha. Syn byl vážně nemocný, do dnes jezdíme na onkologii a kardiologii.... Také srdeční potíže, na které také tento pan doktor, je v Nymburce dětský kardiolog nepřišel. A chování pana doktora, strašné!!!! Jsem ráda, že si dnes může člověk doktora vybrat. ...

Pan doktor Walterstein patří dle mého mezi nejlepší dětské lékaře vůbec.