Zubní ordinace
Hamerská 130, Březová

Umístění: Zubní ordinace dlouhodobá péče

U doktora Vokáče jsem se nechal ošetřit někdy v roce 1994 přesně si to nepamatuji.On v té době také otvíral ordinaci.do své péče postupně vzal manželku, dceru, syna, jejich protějšky a následně i vnoučata. Výpis členů mé rodiny hovoří o tom, že s jeho péčí jsme spokojeni, už velmi dlouho.On totiž zuby léčí a používá nejnovější lékařské techniky.Mám obavy, že stárne jako já a bude muset ordinaci opustit, a my budeme muset hledat jiného zubaře.

Dobrý den, jedná se o nekvalitnějšího stomatologa, které ho jsem kdy poznal. Profesní přístup k pacientům je na špičkové úrovni, vstřícnost a pochopení je úžasné!!! Opravdu více takových lékařů. Jsem rád, že mám takového zubního lékaře. Pane doktore, za celou svoji rodinu dáváme 1+ a děkujeme. Neumann Pavel.

Přidávám se k ostatním. Špičkový zubní lékař. Obecně dražší, což není žádné tajemství, ale kvalita tomu odpovídá. Ona se nabízí otázka, zda je lepší si nechat udělat drahou plombu na půl života, nebo ji někde za polovic 3x opravovat.
Jedinou výtku bych měl možná k hlavní sestře, ta moc příjemná není ;)

Pan doktor je odborník každým coulem, pracuje již mnoho let a zkušenosti jsou znát. Je ochotný a pro pacienty se snaží udělat maximum. Jen jedna věc, si myslím, není v pořádku. Používá na všechny pacienty jedny a tytéž rukavice. Ruce v rukavicích si mezi jednotlivými klienty oplachuje, ale to je podle mého názoru nedostatečné. To samé sestřičky, použvají jedny rukavice jak na všechny klienty, tak na zvedání telefonu, tak na vše ostatní. Před zákrokem by si, podle mého názoru, měli vzít všichni nové rukavice. Kdyby téhle věci nebylo, patřil by pan doktor k absolutně nejlepším v kraji, protože po odborné stránce je na špici.

Profesně- velmi vysoká úroveň,přístup k pacientům - úžasný!!! Kladně hodnotíme- vstřícnost a etiku lékařství.Manžel byl ošetřen na Štědrý den bez finanční úhrady.......slušní doktoři existují..... Hippokratés by byl potěšen.Děkujeme pane doktore Vám i Vašim sestřičkám.

Patrně nejdražší stomatolog na Karlovarsku, ale nabízí nejvyšší kvalitu práce a materiálů. Velmi vstřícný. Dokud na něj budu mít zůstanu u něj.

velmi dobry lekar s fantastickym pristupem k praci i pacientum

Možná pro někoho dražší, ale jinak bezkonkurenčně nejlepší zubní lékař!!!

Skvělý zubař a učitel, kdyby ho nebylo, mám zuby na gumičku.

Nejlepší zubař !!! Naprosto mne odnaučil bát se ošetření. Navštěvuji ho již několik let a vždy mohu jen chválit. Vstřícný, milý, profesionální přístup na vysoké odborné úrovni, vždy k dispozici, vše perfektně funguje, žádné posedávání v čekárně. Za celou naši rodinu hodnotíme nejvyšší známkou.