Praktický zubní lékař, ortodoncie
č.d. 1542, Dubňany

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Od mala mam hruzu ze zubaru diky neprijemne doktorce z detstvi. Pan doktor je velmi prijemny a chapavy. Nyni k nemu chodime i s manzelkou a dcerou. Vsichni jsme naprosto spokojeni. Vzdy vyresil kazdy nas problem. Samozrejme i prijemne sestry zaslouzi pochvalu:-)

Pan doktor je rok od roku horší. Pokud nemáte žádný vážnější problém, tak se může zdát vynikající, ale opak je pravdou. Jelikož má pacientů příliš, tak je bere jako na běžícím páse. Většinou se jen podívá do pusy a řekne v pořádku... Přitom jsem jej několikrát sám musel upozornit na tvořící se kaz apod. Teprve poté se na zuby opravdu podíval a kaz odstranil... opravdu by se nemělo stávat aby pacient sám upozorňoval na to, co by měl takto zkušený zubař sám vidět. O jednom zbytečně zničeném zubě raději pomlčím. Snad ještě horší je to, co se týče ortodoncie. Přes 10 let mě léčil sundávacím aparátkem tím stylem, že na kontrole jsem si jej nasadil, on se podíval, řekl ok, za půl roku kontrola a to bylo vše. Zuby křivé, že se na to už nedalo dívat.. Teď chodím k jinému zubaři, mám asi rok fixní rovnátka a zuby se mi za tak krátkou dobu krásně vyrovnaly....Mé shrnutí na závěr - stomatolog známka 3-4, ortodoncie 5.

Celé rodině (5 lidí) pan Dr. Veselý pečuje o zuby a jednoznačně musím říct, že jsme velmi spokojeni s jeho péčí. Jeho přístup velmi citlivý, lidský a zároveň vysoce profesionální.

S dětmi komunikuje výborně, žádný strach ze zubaře nemají. Sestřička milá, příjemná, snaží se vždy vyjít vstříct.
Jediné co mi vadí je dlouhá doba při objednání ( čekání až 3 měsíce). Jezdí k němu i z širokého okolí, proto asi není divu, že má pacienty objednané na tak dlouho dopředu. Při akutní bolesti ovšem problém řeší okamžitě.

Za nás - vřele doporučujeme, neznáme v okolí lepšího zubaře.

k panu doktorovi dojíždím s dcerou na rovnátka, sme s jeho prací velmi spokojené, je příjemný k dětem, vše vysvětlí, ukáže... sestřička taky milá

Pečlivý,milý pan doktor.Má vekmi pěkné chování,dětem rozumí a jeho péče je stoprocentní.

dojiždime k panu doktorovi a jsme velmi spokojeni

Musím znovu poděkovat panu doktorovi Veselému.Přístup k pacientům je vynikající,moc dobře rozumí dětem.Jeho péče je stoprocentní.

K panu doktoru Veselému se sjíždějí lidé z celého okolí, patří mezi nejlepší doktory v kraji

Jsem velmi spokojenou pacietkou pana dokotora. Jeho pacientkou jsem již od mala, takže pana Veselého mohu Všem jen vřele doporučit! Pane dokotore, taktéž děkuji.

Dojíždím s vnukem k panu doktorovi.Jsme moc spokojení.Péče vynikající nedá se to srovnat s naší paní doktorkou.