Výborný lékař, za panem doktorem chodím řadu let. Kecy o lyžích..atd., naprosto nevhodné. Žádné čekání. Neměnila bych, za nic. Když jsem si pročítala komentáře..od - ~guest ! Od p.Simana odešel, také špatně..ostatně, od pana doktora Simona JSEM také odešla. Ale vy si snad nevite co píšete ~guest !
Já jen DOPORUČUJI .

Velmi špatný doktor, neurčil správně diagnózu a mám doživotní bolesti, bez léků se neobejdu...Ještě se rozčiloval, když jsem chtěla léky na svoji nemoc, které mi doporučil jiný lékař, ale předepsat je může jen praktický...

Je nejlepší a moc hodnej pan doktor!!

Obravska vyhoda tohoto doktora: nema fronty. Odborne i osobne vyborny.

K panu doktoru chodim, a nemohu si stezovat, ochotny. Navic sestricka je velice mila a pokazde ji vidim s usmevem. Od p. doktora bych neodesla. Zadne dlouhe cekani. Jsem rada, ze jsem si nechala poradit k jakemu lekari jit. Nemenila bych...a lyze sebou nenosim..jak tady nekteri pisi..

K panu doktorovi chodím asi 3 roky,předtím jsem chodil k dětské lékařce,poslední rok co jsem k ní chodil jsem si stěžovl na hrozné bolesti hlavy..Paní doktorka ze mě udělala hypochondra.Přešel jsem k panu doktorovi řekl mu co mám za potíže,předepsal mi kapky a bylo po bolestech..U pana doktora nejsou fronty..A NIKDY jsem neměl problém s tím,že by mi pan doktor nenapsal neschopenku,ale to jsem byl OPRAVDU NEMOCNÝ...A sestra je vždy milá a ochotná...pozdrav již bývalé pacientce,které se asi nechce pracovat..

Souhlasím s pacientem že pokud v čekarně nezarachotíte běžkami tak je lékařův zájem o pacienta nulový,sestra je také zralá na výměnu

U pana doktora jsem uz nekolik let, je to nejlepsi lekar. Jsem naprosto spokojena, a nemenila bych. Nazory ostatnich zarazejici. Ja mohu jen dodat, ze tady nekdo napise, ze chce neschopenku a nedostane...asi je zdrav.

velmi dobrý lékař