Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient

Výborný lékař, za panem doktorem chodím řadu let. Kecy o lyžích..atd., naprosto nevhodné. Žádné čekání. Neměnila bych, za nic. Když jsem si pročítala komentáře..od - ~guest ! Od p.Simana odešel, také špatně..ostatně, od pana doktora Simona JSEM také odešla. Ale vy si snad nevite co píšete ~guest !
Já jen DOPORUČUJI .


Velmi špatný doktor, neurčil správně diagnózu a mám doživotní bolesti, bez léků se neobejdu...Ještě se rozčiloval, když jsem chtěla léky na svoji nemoc, které mi doporučil jiný lékař, ale předepsat je může jen praktický...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je nejlepší a moc hodnej pan doktor!!


Obravska vyhoda tohoto doktora: nema fronty. Odborne i osobne vyborny.


N

K panu doktoru chodim, a nemohu si stezovat, ochotny. Navic sestricka je velice mila a pokazde ji vidim s usmevem. Od p. doktora bych neodesla. Zadne dlouhe cekani. Jsem rada, ze jsem si nechala poradit k jakemu lekari jit. Nemenila bych...a lyze sebou nenosim..jak tady nekteri pisi..


J

K panu doktorovi chodím asi 3 roky,předtím jsem chodil k dětské lékařce,poslední rok co jsem k ní chodil jsem si stěžovl na hrozné bolesti hlavy..Paní doktorka ze mě udělala hypochondra.Přešel jsem k panu doktorovi řekl mu co mám za potíže,předepsal mi kapky a bylo po bolestech..U pana doktora nejsou fronty..A NIKDY jsem neměl problém s tím,že by mi pan doktor nenapsal neschopenku,ale to jsem byl OPRAVDU NEMOCNÝ...A sestra je vždy milá a ochotná...pozdrav již bývalé pacientce,které se asi nechce pracovat..


L

Souhlasím s pacientem že pokud v čekarně nezarachotíte běžkami tak je lékařův zájem o pacienta nulový,sestra je také zralá na výměnu

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


I

U pana doktora jsem uz nekolik let, je to nejlepsi lekar. Jsem naprosto spokojena, a nemenila bych. Nazory ostatnich zarazejici. Ja mohu jen dodat, ze tady nekdo napise, ze chce neschopenku a nedostane...asi je zdrav.


R

velmi dobrý lékař


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti