Jana Babáka 2733/11, Brno
Ordinace (mapa)

Smekam pred timto panem doktorem!!! Velmi prijemny, mily, laskavy hlavne k detem. I presto,ze se muj syn velmi bal pana doktora, ziskal v synovi takovy respekt, ze se uz neboji k nemu chodit ba naopak se tesi. Dnes jsme byly po dlouhe dobe na kontrole rovnatek a jelikoz jsme meli par mesicu skluz, sli jsme s obavami ze se na nas bude zlobit a vyhubuje mi, ale on jen tise rekl ahoj M.... ty jsi ale vyrostl. Naprosty profesional ve svem oboru a vrele velmi vsem doporucuji! Spolojeny maminka Renata Brno

O

K panu doktorovi chodím se synem asi čtyři roky.Veliká spokojenost s prací,jednáním,přístupem k dítěti.Vše v klidu vysvětlí a je to opravdu vynikající lékař.Panu doktorovi patří velký obdiv a velké díky.

Pečlivý, příjemný, ochotný. Dobrá organizace, v čekárně nečekáme víc než 1/4 hodiny. Celkově jsou výborní!

Pana doktora velmi doporučuji, protože ho sama už 6 let navštěvuji - měla jsem velké problémy. Je to člověk, který vašemu dítěti neřekne, málo to nosíte, musíte to víc nosit, proč to nenosíte.. atd. On se vás zeptá zda je vše v pořádku, jak se daří apod. Je to člověk, který když na vás promluví, tak cítíte, nebo alespoň já z něj cítím nejen respekt, ale i profesionalitu v oboru.. je to machr.

s panem doktorem mám výborné zkušenosti z dětství. Naprostá spojenost, i přes mojí velkou (opravdu velmi velkou) fobii ze zubařů. Zoubky mám krásně srovnané. Pamatuji si ho jako velmi milého, hodného doktora, který uměl bezbolestně vytrhávat zuby.

K panu doktorovi chodím už cca 12 let! Pořád bylo a dodnes je co spravovat... Musím říct, že pan doktor udělal maximum, aby byl výsledek co nejlepší, a to se mu vždy povedlo (i u mé sestry)Přestože jsem u něj nechala už dost velkou sumu, tak cena je rozhodně srovnatelná s výkonem a prací lékaře ... Za výborného lékaře se totiž prostě platí... a navíc...kolikrát nelze z těch otřesných zubů udělat překrásný americký úsměv jen za pár kaček, že? :-) ... Já jsem moc spokojená s tímto lékařem... a mohu ho jen vřele doporučit

Má dcera měla velice křivé a nepěkné zuby vyzkoušela jsem opravdu hodně lékařů a všichni jí chtěli trhat zuby s tím jsem nesouhlasila a hledala dál. Až jsem našla vynikajícího lékařé všechno pečlivě zvážil navrhl řešení a dcera má dnes zuby jako perličky. Přístup vynikající ceny odpovídající výkonu a nepřemrštěné.Můžu jen doporučit.Jen tak dál PANE DOKTORE.

Dobrý, snaží se. Jsem spokojena.

Celá rodina jsme v péči pana doktora dobrých 20 roků. Jen díky jemu mám ještě své zuby a ne náhrady. Vynikající lékař, příjemný, vysvětlí co je třeba dělat, jaký půběh se dá očekávat.