MUDr. Filip Král

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Biskupská 1, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Zbavili mně kazů, bolestí a hlavně strachu ze zubaře. Stomatologie 21.století nebolí - a tohle tady platí na 100%.
Velké díky hlavně paní doktorce Sandře Hanzlové. Chválím, kudy chodím.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Naprosto úžasná paní doktorka Sandra Hanzlová. Je dokonalá! Milá, půvabná, vždy se dokáže ihned naladit na dětské pacienty. Velmi příjemná a odborně zdatná. Jsem opravdu nadšená a velmi velmi chválím! Nemohli jsme si vybrat lépe. Děti také nadšené, vůbec se nebojí a návštěva zubaře pro ně není stres ...

Pan doktor je opravdovým odborníkem, nelituji, že jsem se rozhodla právě pro něj. Profesionální přístup, milé prostředí. Skvělá kombinace stomatologie a protetiky na jednom místě.

Nevím, odkud se berou ty názory, že je pan doktor arogantní! To není vůbec pravda! Profesionálnějšího a vlídnějšího lékaře jsem ještě nepotkala, a to jsem jich už potkala ve svém životě několik. Jsem mu vděčná za záchranu zubu, byť tři lékaři před ním říkali, že jediná možnost je jeho extrakce. On jediný byl schopen jeho záchrany! Operace trvala 2 hodiny a po celou dobu byl pan doktor milý, ochotný a vstřícný..prostě lidský. Kéžby bylo více takových lékařů! Pane doktore, děkuji.

Odborník na svém místě, vždy příjemný. Myslím, že každému se někdy stane, že není úpně milý, ale určitě se pan doktor nikdy nechoval arogantně. Velice příjemné prostředí vytváří též další dvě paní doktorky a sestřičky.

Po celou dobu konzultace se choval jako hulvát a dával výrazně najevo, že ho mé problémy absolutně nezajímají a že ho vlastně "zdržuji". Byl velmi arogantní, takže jsem u něj zákrok nakonec nepodstoupila a po odborné stránce ho tedy nemohu hodnotit. Ale k profesionálnímu lékaři patří také příjemné chování k pacientům a to panu doktorovi bohužel chybí. Jeho arogantní přístup mě velmi zklamal.

Nejsem spokojena s Mudr. Králem ml., je nepříjemný,až arogantní, vytahuje z lidí pouze peníze, jejich případné problémy ho netíží(neřeší je), dost mne zklamal, nechala jsem zde dost peněz a nyní budu muset problém, který zde, v jeho ordinaci nastal dořešovat jinde!!! Holt jsou lékaři profesionálové a ti druzí, co si nechávají pouze jako profesionálové platit...

Pan zubař Král je dobrý zubař.Chodím k němu již delší dobu.V současné době mám jedinný problém-nemohu ho zastihnout.

Pan MUDr. Král a MUDr. Michalová jsou odborníci na svém místě. Profesionální přístup a práce. Skvělé vybavení ordinace i příjemný personál. Jsem ráda, že jsem v jejich péči.

Pan Doktor je bezpochyby špička ve svém oboru, což je znát i z vybavení jeho ordinace. Neuvěřitelnou výhodou je rentgen, přímo na místě, který vám okamžitě ukáže. Jeho chování je bez chyby, sestry jsou milé a i já jsem se, jak už výše někdo uvádí zbavila z velké části strachu ze zubaře. S plombami nemám problém a jsem ráda, že takového zubaře mám