Praktický lékař pro dospělé
náměstí Svobody 57, Slušovice

Velmi pěkné prostředí, skvělé sestřičky. Osobní přístup.
Pan doktor s úsměvěm a rád poradí.

Odborník na svém místě, ždy ochotný, vstřícný k pacientům. Léčí celou naši pětičlennou rodinu. Více takových lékařů!

Milý přístup, vždy se mi snažil s jakýmkoliv problémem pomoci, velmi ochotný. Mohu jen a jen doporučit!!

Pan je velmi ochotny lekar.Umi naslouchat pacientovi je prijemny a vzdy me odborne vysetril.CHodim k nemu vzdy rada.Sestricka prijemna ale nerada si od ni nechavam brat krev mam od ni vzdy modraky a pekne me boli ruka..

Pan doktor MUDr. Filip Bártl
mi velmi pomohl, děkuji.

odborník, příjemný a vstřícný přístup

Doktor Bartl je zodpovědný a ochotný lékař.

ochotný, obětavý, nemýlí se, spolehlivý

Byla jsem u pana doktora jen jednou, když jsem onemocněla na návštěvě ve Slušovicích. Byl velmi ochotný, vyšetřil mě, i když jsem k němu vůbec nepatřila. Vyšetření bylo profesionální, dokonce udělal rozbor krve, jestli se jedná o vir nebo bakterii a teprve podle toho předepsal léky. Sestřička byla taky milá. Je mi jasné, že z jedné návštěvy se toho moc nepozná, ale z mé strany spokojenost.

Ochotný, sympatický, profesionální, o pacienta se zajímá a snaží se mu pomoci, už bych něměnila.