Masarykova 31, Brno

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

F
Umístění: Ordinace

Velice příjemné jednání a profesionální přístup. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj problém k mojí maximální spokojenosti. vřele doporučuji:-))

K paní doktorce zajdu jednou za čas s problémy spíše kosmetického rázu, než s nějakým závažným problémem. I tak si ale troufám tvrdit, že je dobrou lékařkou a mohu ji jen doporučit. Je milá, usměvavá, plná energie a dokáže dobře poradit. Léčba, kterou mi doporučila, mi vždy stoprocentně pomohla.

ano,naprosto souhlasím s ostatními příspěvky a vřele doporučuji.

velmi příjemná,hodná,usměvavá,veselá paní doktorka ! .:) Chodím k ní od druhé třídy, a jsem maximálně spokojená takových lékařů kdyby bylo více

Můžu jen zopakovat příspěvky ostatních. Milá, ochotná, usměvavá.Vše pěkně vysvětlí.

Nelze než ji doporučit.
Ochotná, příjemná, vynikající diagnostik. Rozpoznala mi podezřelé znamínko a dost možná tím i zachránila život. Díky, paní doktorko.

Milá, ochotné a vtipná lékařka, vřele doporučuji

Velice milá paní doktorka, která vše pečlivě a srozumitelně vysvětluje. Bere pacienta jako člověka. Poradila mi co je pro mne nejlepší, probrali jsme několik způsobů léčení, jak se to bude hojit, atd. Jsem s ní velmi spokojen. Vřele doporučuji. A co víc, sestřička je také velmi příjemná, s čímž jsem se v českém zdravotnictví setkal snad poprvé.

Jeli jsme k ní až z Kyjova a stálo nám to za to. Je milá a velmi ochotná. Doporučujeme

Velmi šikovná mladá lékařka.Ochotná,vše důkladně i opakovaně vysvětlí.Vždy milá a usměvavá.Svému oboru rozumí,pracuje citlivě, pečlivě.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den,

Byl jsem u Vas na vysetreni znamenek a dostal jsem zadanku na odstraneni dvou z nich.
    Bohuzel zde maji smluvne jinou pojistovnu, tak bych chtel touto cestou pozadat o jinou variantu.
    Pokousim se vam cele tyden dovolat. Bud to nikdo nebere, nebo je obsazeno.

Prosim o odpoved.

Diky,

Dobrý den, je mi lito, že tato situace nastala. Protože je mi utajeno vaše jméno i pojištovna, tak mohu mluvit jen obecně.
    Pokud nejsme schopni provést excize na našem pracovišti z kapacitních důvodů, naše termíny jsou nyní již říjnové, pacientům dáváme doporučení, aby jejich znaménka, která můžou být nebezpečná, byla vyříznut ana chirurgii.
    Nabízíme některé ambulance- Plastická chirurgie v Řečkovích, nebo ambulanci mudr. Petra Diviše na Viniční. To jsou lékaři, s kterými máme osobní zkušenosti a kteři mají termíny do měsíce, tedy kratší než my. Ale můžete se objednat na jakoukoliv chirurgickou ambulanci, která má s vaší pojišťovnou smlouvu. Informace z Berkové jsou termíny na podzim. Děkuj Eva Zichová. Zároveň prosím, abyste po excizi měl minimalně 14 dnů klidový režim a jizvu chránil před sluncem. ..Pěkný večer . Pokud máte ještě další dotaz, rada jej zodpovím

MUDr. Eva Zichová

• Dobrý den,
    měl bych prosím dotaz: je možné se nakazit např. kapavkou při chráněném orálním styku (kondom)?
    V sobotu večer mně byl poskytnut orální sex, kdy jsem použil kondom, plus slečna si pomáhala rukou.
    Od neděle ráno až do dnešní doby musím celkem často chodit na záchod - čůrat, první dva dny to bylo v pohodě, od středy mě už trochu "svědí, pálí" ústí močové trubice (nevím, zda to není způsobené právě častým chozením na záchod).
    Jinak při čůrání mě nic nepálí, nebolí. Teplotu nemám a výtok, který je touto nemocí známý, taky není.
    Můžete mně prosím poradit?
    Děkuji.

Dobrý večer. Vzhledem k přítomnosti klinických přiznaků Vám doporučím vyšetření.Aby mohlo byt provedeno ihned v pátek či v pondělí, prosím nevymočen na
    na venerologické ambulanci. My tuto ambulanci nemáme. Možno využít ambulance v Brně FNuSA nebo FN Bohunice či dle dohledáni u kolegů . Klidný večer.

MUDr. Eva Zichová