Adresa

Ordinace
Masarykova 31, Brno

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Nejlepší lékařka jakou jsem kdy měl. Empatická, milá, opravdu se snaží pomoci. Pracuje rychle a efektivně. Moc se mi líbí, jak nahlas "přemýšlí", člověk pak získá stoprocentní důvěru v její odbornost. Je vidět, že ji práce baví.

F
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Velice příjemné jednání a profesionální přístup. Paní doktorka mi pomohla vyřešit můj problém k mojí maximální spokojenosti. vřele doporučuji:-))

J
Ověřený profil

K paní doktorce zajdu jednou za čas s problémy spíše kosmetického rázu, než s nějakým závažným problémem. I tak si ale troufám tvrdit, že je dobrou lékařkou a mohu ji jen doporučit. Je milá, usměvavá, plná energie a dokáže dobře poradit. Léčba, kterou mi doporučila, mi vždy stoprocentně pomohla.


L
Ověřený profil

ano,naprosto souhlasím s ostatními příspěvky a vřele doporučuji.


I
Ověřený profil

velmi příjemná,hodná,usměvavá,veselá paní doktorka ! .:) Chodím k ní od druhé třídy, a jsem maximálně spokojená takových lékařů kdyby bylo více


Můžu jen zopakovat příspěvky ostatních. Milá, ochotná, usměvavá.Vše pěkně vysvětlí.


Nelze než ji doporučit.
Ochotná, příjemná, vynikající diagnostik. Rozpoznala mi podezřelé znamínko a dost možná tím i zachránila život. Díky, paní doktorko.


Milá, ochotné a vtipná lékařka, vřele doporučuji


Velice milá paní doktorka, která vše pečlivě a srozumitelně vysvětluje. Bere pacienta jako člověka. Poradila mi co je pro mne nejlepší, probrali jsme několik způsobů léčení, jak se to bude hojit, atd. Jsem s ní velmi spokojen. Vřele doporučuji. A co víc, sestřička je také velmi příjemná, s čímž jsem se v českém zdravotnictví setkal snad poprvé.


Jeli jsme k ní až z Kyjova a stálo nám to za to. Je milá a velmi ochotná. Doporučujeme


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,

Byl jsem u Vas na vysetreni znamenek a dostal jsem zadanku na odstraneni dvou z nich.
Bohuzel zde maji smluvne jinou pojistovnu, tak bych chtel touto cestou pozadat o jinou variantu.
Pokousim se vam cele tyden dovolat. Bud to nikdo nebere, nebo je obsazeno.

Prosim o odpoved.

Diky,

Dobrý den, je mi lito, že tato situace nastala. Protože je mi utajeno vaše jméno i pojištovna, tak mohu mluvit jen obecně.
Pokud nejsme schopni provést excize na našem pracovišti z kapacitních důvodů, naše termíny jsou nyní již říjnové, pacientům dáváme doporučení, aby jejich znaménka, která můžou být nebezpečná, byla vyříznut ana chirurgii.
Nabízíme některé ambulance- Plastická chirurgie v Řečkovích, nebo ambulanci mudr. Petra Diviše na Viniční. To jsou lékaři, s kterými máme osobní zkušenosti a kteři mají termíny do měsíce, tedy kratší než my. Ale můžete se objednat na jakoukoliv chirurgickou ambulanci, která má s vaší pojišťovnou smlouvu. Informace z Berkové jsou termíny na podzim. Děkuj Eva Zichová. Zároveň prosím, abyste po excizi měl minimalně 14 dnů klidový režim a jizvu chránil před sluncem. ..Pěkný večer . Pokud máte ještě další dotaz, rada jej zodpovím

MUDr. Eva Zichová

Dobrý den,
měl bych prosím dotaz: je možné se nakazit např. kapavkou při chráněném orálním styku (kondom)?
V sobotu večer mně byl poskytnut orální sex, kdy jsem použil kondom, plus slečna si pomáhala rukou.
Od neděle ráno až do dnešní doby musím celkem často chodit na záchod - čůrat, první dva dny to bylo v pohodě, od středy mě už trochu "svědí, pálí" ústí močové trubice (nevím, zda to není způsobené právě častým chozením na záchod).
Jinak při čůrání mě nic nepálí, nebolí. Teplotu nemám a výtok, který je touto nemocí známý, taky není.
Můžete mně prosím poradit?
Děkuji.

Dobrý večer. Vzhledem k přítomnosti klinických přiznaků Vám doporučím vyšetření.Aby mohlo byt provedeno ihned v pátek či v pondělí, prosím nevymočen na
na venerologické ambulanci. My tuto ambulanci nemáme. Možno využít ambulance v Brně FNuSA nebo FN Bohunice či dle dohledáni u kolegů . Klidný večer.

MUDr. Eva Zichová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti