Privátní stomatologická praxe
K.Čapka 91, Bzenec

Soukromá stomatologická praxe
Dentální hygiena - profesionální dentální hygienistkou
Ošetřujeme i v pacientem řízené inhalační analgezii - Entonox

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Privátní stomatologická praxe

Nejlepší zubařka co může být . Chodím k ní léta a vše v pořádku . Nedávno přešel i manžel a ikdyž si myslel ,že je jeho zubařka dobrá ,až tady poznal co je to výborná péče . Je z paní doktorky tak nadšený ,že ji taky chválí kudy chodí.

Konečně mám výbornou paní zubařku.Velmi profesionální přístup,milá komunikace.Moc doporučuji :)

Díky této paní doktorce jsem se ve 30 letech přestala bát zubaře. Je výborná jak po odborné, tak i po lidské stránce. Vřele doporučuju

Děkuju paní doktorce za mnohé, lepšího lékař jsem dosud nepoznal, snad jednoho stejně dobrého. Radomil.

Paní doktorky si vážím nejen jako skvělého odborníka, ale i jako člověka s velkým srdcem, má profesionální a lidský přístup,práce provedena do detailu na jedničku,citlivě,bezbolestně - vřele doporučuji

supr zubarka nej co muze byt

supr

K nikomu jinému bych už nešla. Je opravdu moc dobrá. Díky

neni co vytknout..... ps:doporucuji!

Moc doporučuji a jsem ráda,že paní doktorka zakotvila zrovna v našem městě.Příjemná,vstřícná,jemná ruka,důkladná kontrola...jen dodržování objednaných časů více drhne:-(