Jihlavská 20, Brno
Fakultní nemocnice Brno - Oční klinika

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Paní doktorka je opravdu profesionál, navíc mi naprosto sedí její rázná a rozhodná povaha.
Bohužel se ale chystá do důchodu, a tak si nepřeji nic jiného než najít někoho jako je ona :-) (Kéž by všichni lékaři byli jako ona :-)

U

Zachránila mi oko .. nikdo mě nechtěl operovat .. mohu děkovat a říct jen to nejlepší !!!

Je výborná lékařka. Zachránila mně poslední oko, nikdo mě nechtěl operovat, ani v německu, jen ona se do toho pustila a já díky ní vidím. Moc ji děkuji a všem doporučuji má i krásný přístup k pacientům.

Mohu paní profesorku jen doporučit, zahránila mojí babičce oko po težkém úrazu, zájem pacientů je nad její osobní zájmy, nikdy jsem neviděla lékaře, který se tak věnuje pacinetů jako ona. Opravdu jsem ji velmi vděčná

Je to velmi dobrá doktorka,zvládá operace na které by si jiní doktoři netroufli velmi doporučiji

Před 12.lety mi paní doktorka zachránila po těžkém úraze několika operacemi oko a jen díky ní dosud nemám slíbené skleněné.

Mému muži zachránila včasnou riskantní operecí oko, které měl vystřelené střepem, výborný přístup, velmi profesonální,děkuji a doporučuji

X

vynikající odbornice i člověk