Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hotovost

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Bohužel se též připojuji k negativním komentářům. Paní doktorka z prvu vypadá, jak má zájem o pacienta ale léčí jen tvrdým odblokováním a pacienty chce jen ve své soukromé ordinaci. K ní jsem došla s bolestmi zad, mrtvění rukou a špatnou pohyblivostí ruk, tikama ve víčku. Do papíru napsala 2xtvrda a 2xmekka technika. Celé vyšetření trvalo chvíli a jen honem honem nemám čas, musím k lékaři. To jsem byla objednaná ( a přišla o 15min. dříve). Po tomto odblokování jsem začala mít bolesti hlavy a celkový stav se zhoršil ale to je prý normální. A je potřeba další odblokování, které si ale musím zaplatit, že pojišťovna mi další neproplatí a jinak neví co se mnou. To též mohla říct hned při prvni návštěvě, že další se platí. Odblokování jsem odmítla, tak prý tedy aspoň rehabilitace. Ale to už jsem pak po rozmyšlení zrušila a navštívila jiné zařízení, tam hned injekce, RTG, EMG, atd. K paní Ungerové už mě nikdo nedostane a jsem ráda, že jsem brzy přešla.

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace Akutní problém

Doporučuji. V Bohunicích a u Sv. Anny, nikde nepoznaly, že mám v břiše zánět a sváděli to na záda....šla jsem tedy k paní doktorce na odblokování a ta okamžitě poznala, že mám zánět v břiše. Vidělo mě před tím asi 5 lékařů... Okamžitě mě poslala na gynekologii, kde mě operovali. Velice mi pomohla a budu jí do smrti velice vděčná.

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace Bolest zad

Všechny negativní komentáře jsou pravdivé! Rozhodně nechodit, nedoporučuji. Doktorce jde jen o peníze, umí jen odblokovávat a to používá na vše. Když po prvním odblovní se bolest zhoršila a šlo to až do noh. Na druhe navštěvě jsem i přes objednání čekala 2 hodiny, jen abych se dozvěděla, že druhe odblokovaní pojišťovna nehradí a bude to stat 750kč za tu 3 min. akci. Ne díky! Takove informace by měla říkat předem a ne automaticky objednat a pak jen tak mezi řečí to zmínit.

Š
Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace

Dobrý den, cítím se u doktora jako zboží, působí roztěkaně, neposlouchá, mírně arogantní. Hlavně rychle rychle, a vše je blok krční páteře. Píše do sprav 2x měké techniky 2x tvrdé techniky a přitom uděla 2 min odblokování jeden druh masáže, to je na kontrolu.

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace Brnění v ruce

Kvůli déle trvající špatné poloze při sedavé práci mě začala brnět levá ruka. Brnění bylo v různých polohách větší v jiných menší. Z dřívějších zkušeností jsem měl silné podezření, že problém je v krční páteři. Pokoušel jsem se procvičovat krční páteř, zakoupil jsem trakční lehátko, ale nic nepomáhalo. Po třech měsících neúspěšného samoléčení jsem navštívil paní doktorku. Ta konstatovala, že mám zatuhlou páteř a provedla její uvolnění (včetně škubnutí hlavou pro uvolnění krční páteře). Už po této první návštěvě se moje potíže zlepšily o 50%. Po druhé návštěvě bylo brnění zhruba na 25% původní intenzity před 1. návštěvou. Poté mě paní doktorka poslala na rehabilitace (5x). Během měsíce rehabilitací brnění téměř ustoupilo. Nyní uplynul další měsíc. Cvičím dle doporučení rehabilitační pracovnice a brnění již zcela zmizelo.
Paní doktorku můžu doporučit. Moc mně pomohla.
Petr

Umístění: jiné místo Bolesti páteře

Nejlepší paní neuroložka co jsem kdy měla. Odblokovala mi krční páteř a pak mi napsala masáže a rehabilitace. Teď už k ní chodí celá naše rodina. Všem jenom doporučuju.

Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace

Mam 14 let po operaci patere kvuli vyhrezu plotenek L4/L5 a L5/S1 a potize se vratily. Velmi bolestive strileni do nohy. Pani doktorka si precetla zpravu z pohotovosti, kde me posilali na MR pro podezreni z recidivy vyhrezu, a pak se podivala na ma zada se slovy, ze jsou zablokovana. Dvakrat mi krupla s krkem a pak se vrhla na napravu obratlu. V bederce to pekne bolelo, ale rikala jsem si, ze neco preci vydrzim. Bolesti se vsak zacaly vyrazne zhorsovat a vysledek MR o dva tydny pozdeji byl opetovny vyhrez s utlacovanim L5 korene. K pani doktorce uz nejdu, jelikoz mam slibeno dokonceni odblokovani patere dle meho nazoru, vzhledem k diagnoze, nesetrne, nenecham ji na sebe vice sahat. Verim, ze nekterym pacientum pomoci umi, ale plotynkari to nejspis nebudou.
Lucie

Paní doktorka mi velmi pomohla, po několika týdnech se mi po odblokování přestala motat hlava. Na nápravu páteře je fakt machr.

K paní doktorce chodím přes rok. Zezačátku byla moc milá, vypadala, že věcem rozumí, poslala mě na magnetickou rezonanci a cítila jsem zájem o mé zdraví. Odblokování páteře tehdy pomohlo. Při poslední návštěvě (když jsem jí sdělila, že nejsem objednaná, ale bolest vystřelující do nohy mi nedá spát, že se to během posledních pár dní o hodně zhoršilo) mi řekla už ve dveřích, že nejsem objednaná, protože by mě ani neobjednala, že jí to pojišťovna neproplatí. Ani se na mě nepodívala a poslala mě domů. Poradila cvičení, na můj argument, že toto cvičení už měsíc provádím a stejně se to zhoršuje, mi doporučila, ať nedělám to, co mě bolí (ale bolí mě všechno). Měním neurogologa, takové chování lékaře mi nepřipadá adekvátní. Bohužel nedoporučuji.

Nikdy více, po drsnem odblokování zad paní doktorkou následovala taková bolest zad s bolestí až do nohy že jsem musela nastoupit na neschopenku , tohle provedla bez toho že by videla jediný rentgen a jeji lekařska zprava, to jsem kulila oci ani ten tlak co si tam vymyslela mi nezmeřila. Skoda jen že jsem se nepodivala na hodnocení před tím než jsem navštivila jeji ordinaci