Sam. ordinace PL pro dospělé
J. Ressla 2257, Pardubice

Paní doktorka měla jednou službu na pohotovosti...bohužel jsem se opařila a manžel mě odvezl na ošetření právě k ní...už to, že jsem si dovolila zaklepat, byla ode mne veliká drzost, byla jsem mladá, ale už maminka malé dcerky - i tak mi doktorka ,,tykala,, i přes mé slušné upozornění, že by mi měla vykat, prohlídka mé opařeniny - nevybíravý slovník doktorky, ošetření - hrubé i ze strany sestry - prostě žádného pacienta nechtěly. Tenkrát jsem chtěla psát stížnost, nenapsala jsem, ale měla jsem. Naštěstí jsem na p.doktorku Strakovou už nikdy nikde na pohotovosti nenarazila. Pryč od ní, jsou o mnoho lepší doktoři. A slušní.

Když mi paní doktorka po několikáté předepsala antibiotika a neupozornila, že se mám proti početí chránit i jinak, protože antibiotika snižují spolehlivost antikoncepčních pilulek, tak jsem se jí na to zeptala - každý přece může zapomenout. K mému údivu mi odpověděla, že neví o tom, že by takhle antibiotika na antikoncepci působila. !!!