Praktický zubní lékař
Vrchlického 802/11, Liberec

Šla jsem k paní doktorce s kazem. Rentgen jí nic neříká ale hlavně varuji - nedává dostatečné injekce a to je ve 21. století nepřípustné! Radím vám jděte jinam!

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, návštěvy zubaře se díky ní vůbec nebojím. Je vždy precizní, příjemná a vstřícná.

Paní doktorka je sice příjemná, ráda si popovídá, ale ocenila bych stejný zájem i o své zuby. Po preventivní kontrole na jiném středisku jsem byla dost nemile překvapena! Mezizubních kazů mi našli nepočítane a pod každou druhou plombou byla recidiva zubního kazu. To, že k prevenci u paní doktorky nepatří Bite-wing snímky ke standardu bych přešla, ne každý si tento luxus může dovolit, ale nechat mi kazy pod výpní a dokonce i po převrtání je zcela nepřípustné!!! Dále převisy amalgámu, díky kterým se mi nedařilo čistit mezizubní prostory ani nití jsou chybou. Teď bohužel platím nemalé částky za opravy, kterým se dalo kvalitní prací předejít.

pečlivá a zodpovědná

Paní doktorka i její sestra jsou velmi pečlivé a vstřícné a tvoří dokonalý tým. Jako pacient navštěvuji tuto ordinaci bez obav, ba dokonce rád, a odcházím vždy spokojen. Oběma přeji touto cestou co nejméně problémových pacientů, aby je práce nadále těšila, a aby jejich pohoda a zručnost se přenášela na nás pacienty tak jako dosud.

velice příjemná a výborna zubařka mam štěstí že obvodem k ní patřím díky

Chodím k paní doktorce už pěkných pár let a vždy jsem byla velmi spokojená,teď chodíme k paní doktorce i s dcerkou u ktere se mi potvrdily kvality pani doktorky,dcera je v pohode a pri kazde kontrole je vse bez problemu.Jsme velmi spokojeni.Děkujeme.

Jsem s Vámi velice spokojen.

Moc chválím.

Pani doktorka je velice šikovná, pečlivá, ohleduplná, s velice citlivým přístupem k pacientum. Každému doporučuji. Jsem její dlouholetá velmi spokojená pacientka.