MUDr.

Eva Stádníková

Ostatní

Kontaktní informace

• Bohužel nemohu dát kladné hodnocení.Paní doktorka dělá posudky na 200km od stolu, jen podle nálady a zatímco několik odborných lékařů něco doporučují,tak ona přehodnotí jako zbytečné a že je člověk zdravý.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Dobrý večer.Taky jsem byla na preventivní kontrole u pani doktorky Stádníkové,po pracovním ůrazu.Podle mého názoru,je to velká specialistka,a odborníčka.To myslím po pracovní stránce.Taky mi poradila,vyslechla,usmála se,ví naslouchat nemocným pacientům.A jako člověk,je taky moc dobrá.Kdyby to bylo v mé moci,dala bych ji vyznamenání-lékař roka.Je velká škoda,že je takových,jako ona,už jen velice málo.Vřele a ze srdce ji děkuji,nikdy na její přístup nezapomenu.Je jednička,po každé stránce !!!
      Bronislava Sádovská Kolín

• U paní doktorky jsem byl před pár dny na vstupním vyšetření pro zaměstnavatele a můj první dojem je, že je vynikající! Je velmi pečlivá, vše ochotně vysvětlí a jsem přesvědčený, že má dar vidět fungování těla v souvislostech.

Po předchozí špatné zkušenosti s jiným praktikem bych ji okamžitě bral jako praktického lékaře. Nicméně bych to měl do Prahy krapet z ruky (cca 200km) a krom toho si nejsem jistý, zda paní doktorka vůbec nabírá. Mám pocit, že se zabývá pouze pracovním lékařstvím.

LZ

• Velmi pečlivá a ochotná paní doktorka,u které nemáte pocit, že obtěžujete. Vše Vám velmi ochotně vysvětlí,ráda poradí a k tomu přidá hezký úsměv. Takto si představuji přístup správného lékaře.

• Ochotna prijemna pani doktorka. dobre poradi,mam s ni jen tu nejlepsi zkusenost. srdecne pozdravuji. Kosova Helena

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní