Eva Skoupá, zubař Mladá Boleslav

MUDr. Eva Skoupá

Zubař

19 názorů

Uložit


Adresa

Jiráskova 1320, Mladá Boleslav
Ordinace prakt. lékaře-stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
19 názorů

N
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře-stomatologa

Od změny sestry už se nedá ani objednat na pravidelnou prohlídku, za jeden zub za poslední tři roky naúčtováno 13 tisíc korun, s tím že nový lékař označil léčbu za špatnou a nebezpečnou. Letos jsem za korunku dal 8 a půl tisíce, nemám ji tam ani půl roku a půjde pryč aby se zachránily okolní zuby. Pokud nemáte potíže se zuby může to být dobrá lékařka ale hlavně po ní něco nechtějte. Rozhodně nedoporučuji a zajímalo by mě kolik spokojených pacientů má potřebu něco takového psát zrovna zde.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


S
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace prakt. lékaře-stomatologa

Paní doktorka je profesionálka s velmi ochotným přístupem k pacientům, empatickým chováním a výbornými znalostmi z oboru. Kdyby bylo více takových lékařů, možná by nebyly ordinace plné pacientů. Vřele doporučuji.


P

Názor přidán dne 21.10.14 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


M
Ověřeny pacient

K paní doktorce chodím od začátku, co nahradila stejně skvělou MUDr. Hradcovou. Je skvělá, ošetření od ní nebolí, neplatím žádné zbytečnosti ( když porovnám s tím, co slyším o jiných zubařích v MB, je opravdu levná), díky za ni :)


D
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce Skoupé již devátým rokem a jsem maximálně spokojen. Svým chováním k pacientům by mohla být příkladem pro ostatní lékaře, je vždy příjemná, milá, má velmi citlivý přístup k pacientům. I po odborné stránce je vynikající. Krásná ordinace, moderně vybavená. Moc si jí vážím a jsem rád, že k ní můžu chodit.


A
Ověřeny pacient

Paní doktorku vřele doporučuji. Je velmi pečlivá, má dobrý přístup k pacientům a nic od ní nebolí. Já osobně jsem vždy měla ze zubařů panickou hrůzu, ale jakmile jsem přešla k paní doktorce Skoupé, tak se nemám čeho bát. Opravdu ji všem mohu jen doporučit!!


P
Ověřeny pacient

výborná lékařka,jsem moc spokojená,moc mi pomohla-udělala mi nádherné keramické můstky.Je výborná nejenom po profesní strance,ale i velmi příjemná,ochotná a zkušená.


P
Ověřeny pacient

celkem dobrá ale zdá se mi trochu drahá ale u jiných zubařů jsem poslední dobou nebyl tak nevím jak je to u jiných s cenami a taky mě trochu překvapuje že nenabízí i levnější varianty zákroku pouze ty dražší o levnějších variantách se dozvídám že existují až od přátel a známých


T

Paní doktorka je přímo skvělá mám jí hrozně ráda.Zuby mi ošetřila skvěle.Je prostě nejlepjší!!!!!!


Nejsem spokojen. Aleš.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti