Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

2.5

Od malička se léčím s atopickým ekzémem, paní doktorka mi vždy napsala přímo míchané mastičky, které mi pomohly na krátkou dobu, ale aspoň zabraly ve chvíli, kdy jsem to rychle potřebovala. Ale co se týče sestry, tak kvůli této arogantní osobě jsem raději opustila od míchaných mastí a přestoupila úplně k nové doktorce. Protože jedná věc je nedodržování ordinační doby, nezvládnutí organizace pacientů, ale i to, že se mě sestra pokaždé ptá "jestli jsem nová" když už k paní doktorce chodím spousty let a dost pravidelně, toto není opravdu na místě. Rozhodně nedoporučuji.

Rozhodně tuhle ordinaci nedoporučuji. Chodila jsem zde s dětmi a raději jsme přešli už jinam. Čekání neskutečné, sestra opravdu arogance sama, to jsem ještě nezažila a paní doktorka se na malého kolikrát ani nepodívala. Celkově otřesný přístup. Už bych zde nešla

To,že se začíná hodně po ordinační době není příjemné.Ale ani další vyšetření a přístup lékařky či sestry se mi vůbec nelíbí. JJ

Je to hrůza - ordinační hodiny naprosto nedodržuje - přesto, že ord.hodiny jsou od 8.00 hod. přichází 8.15 hod., takže začíná tak 8.30 hod. Na poznámku, proč nestanoví hodiny až od 8.30 hod. mně arogantní sestra uzemnila, že se mnou nebude na toto téma diskutovat,ať si jdu jinam - pátek 20.7.2012.
Dnes t.j. 23.7.2012 paní doktorka dorazila v 8.45 hod., v čekárně bylo 6 pacientů, při čemž prvního zvala sestřička po 9 hodině. Dle mého názoru to není v pořádku, ale jen málokdo se ozve.

Na přístup paní doktorky si po odborné stránce nemůžu nijak stěžovat. Stejně tak její přístup k pacientovi považuji za adekvátní. Sestře by sice prospěl trpělivostní trénink a kurz jednání s pacientem, nicméně taková hrůza to taky není. Ale počkáte si, to je pravda. Doporučuju pátek ráno, byli jsme tan jen čtyři.

Čekání, léčba bez větších výsledků a to nezmiňuji případy, kdy jsem se potkala pouze s lístečkem na dveřích, který hlásal jen jedno - dnes NEORDINUJEME...a sestra odštěkávající do telefonu i na živo, tomu jen dodává korunu

S paní doktorkou máme zkušenosti s manželem oba. Já jen malou, kdy jsem Dr. navštívila se sluneční alergií. Výsledek žádný. Čekání - NO HRŮZA. "Paní doktorko, jste mladá žena, tak se hýbejte s větším elánem, trochu energie do života. Vždyď máte dítě a to vám vyroste rychleji než stačíte ošetřit deset pacientů."
Manžel je lupénkář a docházel k Dr. asi sedm let. Téměř žádné uspěchy v léčbě. Na doporučení Dr. Šedé navštívil FNsP paní primářku a ta doporučila kombinaci léků k léčbě. S výsledkem vyšetření se vrátil manžel k Dr. Šedé a ta mu je odmítla napsat, že jsou pro její ordinaci příliš drahé. "Pokud náklady na ordinaci jsou vám přednější než úspěch léčby pacienta, no tak to děkuji pěkně."
"Vzhledem k několikahodinovému čekání na vyšetření, by jste měla zvážit příjmání nových pacientů."

Souhlasím s hrozným přístupem sestry, kdy jsem poslední dobou zažila i vyloženě vyhození pacientů kolem desáté hodiny, že už víc dnes neberou(ordinace je do 11.30), ale že paní doktorka začíná někdy kolem půl devaté(začátek ordinace psán 8.00)to nevadí. Léčím se u paní doktorky asi dva měsíce s žádným úspěchem, navíc jsem se nic kloudného nedozvěděla vůbec o mé nemoci ani čeho se vyvarovat, nebo jaké to bude mít do budoucna následky. Po dvou měsících mi měla odebírat vzorky kůže, sestra mě objednala na 12.30 s tím, že jsem doktorce říkala, že mám malé dítě a nemám hlídání, tak bez pardonů mi zakázala dceru sebou do ordinace brát. Manžel si kvůli tomu vzal dovolenou, přišla jsem 12.34, zaklepala a pomalu byla vyhozena, že jsem měla přijít o čtvrt hodiny dřív, tak že mě objednají na další týden. Bohužel můj manžel si opravdu nebude vybírat dovolenou na to, aby byl svědkem toho, jak mě zas vyhodí z ordinace. Strašně mě paní doktorka zklamala a už k ní opravdu nepůjdu.

velmi špatný přístup. Pacient je další číslo v pořadí. Neosobně se chce rychle každého zbavit.

Tato lekařka je velmi dobra chodim k ni už několik let jen škoda že jsem tam nechodila dřive, nebot jsem k ni přešla od kožni co mi lečila 2 roky ekzem na rukou a i tak si nevedela rady takže muj ekzem se mi stal chronickym a prostě se vraci, štěsti že pani doktorka je odbornik na svem mistě a tak stači jedna mast a ekzem je pryč.Mohu jen doporučit je skvěla.