Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského 481, Kostelec nad Orlicí
Sam. ordinace PL - stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient

Také nemám s p.doktorkou problém,chodím k ní od samého začátku,vždy je ochotná a milá,že je přesná tak to je jenom dobře,také mám ráda přesnost.

N
Ověřeny pacient

Dneska me "velice mile" vyrazilla. Prisla jsem tam se sedmiletou dcerou, ktera brecela bolesti. Odmitla me vzit, i zaregistrovat. To, ze holka breci bolesti, ji bylo uplne jedno! Byla arogantni a poslala me do ...Hradce, Doktor, ktery NEOSETRI dite, placici bolesti, jen proto, ze ho nema v "kartotece" podle me neni doktor!!!!!!

fajn lékařka, jako člověk, rychlé objednání bez čekání, odvedená práce bez problémů

K

Jsem pacientka paní Ptačovské, ale kdybych znala kvalitního zubního lékaře, ihned bych přešla jinam. Vadí i sebemenší, byť minutové zpoždění - pak si na pacientovi vybije svůj vztek, neumrtví zuby, i když se jedná o složitější zákrok. Při plombování mi zadělala mezeru mezi zuby, nebo mi zub zaplombovala špatně a musela jsem chodit na předělání protože to bolelo. Jednou jsem měla bolest zubu a dělala mi rentgen, byla velmi nervózní a nepříjemná. Souhlasím s těmi, kteří mají negativní zkušenost, je to pravda.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Nemám s p.doktorkou nemám sebemenší problém.Ochotná,příjemná a šikovná s negativním názorem nesouhlasím.Pokud je někdo objednán na určitou hodinu,má chodit včas aby se pak zubní ordinace nemusela měnit v čekárnu na pacienta.Jsem ráda že p.doktorka v Kostelci je a že tudíž zde máme i šikovného lékaře!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti