Na Bělidle 6/1042, Chomutov
Zubní lékař

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Pani doktorku znam uz vice let a prestoze bydlim v zahranici, tak k ni jezdim ja i ma manzelka.
Vzdy se snazila vyjit nam vstrict s terminem navstevy a jeji osetreni jsou vzdy na vysoke odborne urovni. Navic je velice mila, stejne tak i zdravotni sestra.
Dr.Tvrdy Ladislav

S paní MUDr. Evou Procházkovou jsem velmi spokojená. Byla ke mě vždy vstřícná a laskavá. Zuby mi dává postupně do pořádku. Její zákroky jsou opravdu na velké úrovni. Stejně posoudil její zákroky i MUDr. Jan Kehl, parodontolog v Litvínově. Také kladně hodnotím sestřičku, je velmi milá k pacientům a vychází jim vstříc. Solnařová Helena

Teď jsem se vrátil domů od paní zubařky a musím jen chválit. I když jsem přišel bez objednání ohledně ztracené "korunky", nebyl jsem odmítnut. Navíc velmi vstřícný přístup k pacientovi - spolu se sestřičkou obě příjemné...

Tato paní doktorka je "The best" zubařka. Její zákroky jsou bezbolestné a bezproblémové.

Jsem spokojený s zubařkou a chodím k ní už 12 let.

Velmi dobrá,ochotná.

Pečlivá a velmi milá. Zákroky jsou bezbolestné.

K paní doktorce chodím již 10 let a jsem velice spokojen. Krátké objednací lhůty v čekárně nikdy nečekám déle než 30 minut. Paní doktorka i sestřička jsou vždy velmi milé a vítají s úsměvem. Později do této ordinace přešla i moje manželka a po narození dětí se paní doktorka věnuje i dětem se kterými umí dobře pracovat. Vysvětluje zákroky a děti se díky ní zubaře nebojí. Při léčbě nabízí také levnější možnosti dle požadavku pacienta.

Paní doktorka je velice hodná a milá,přístup k dětem ojedinělý.Sestřička na první pohled svérázná,ale v ordinaci taktéž milá.doporučuju

Jsem velmi spokojená,jak s ošetřující lékařkou, tak milou sestřičkou.