MUDr. Eva Pospíšilová

Hora Svaté Kateřiny 1 adresa

Interní ambulance
Sirotkova 43, Hora Svaté Kateřiny

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Po precteni vsech nazoru me mrzi, jak lide mohou byt az tak kriticti. Ja byla ve spitale objednana a cekala jsem 4 hod.. kdy jsem potom vesla a videla jak si setra prohlizi vebove stranky na obleceni, doktor to nevidel, byla naproti nemu na svem pocitaci a behem tech 4 hod. jak lekar tak i sestra vybihali z ordinace na 20 min. a vice nekolikrat.....takze hruza, hruzouci. Obvodak se koukne do krku ani nezmeri tlak a uz pise antibiotika a za 5 min a mene jste venku. Pani doktorka se pacientovi venuje, vse nalezite zvazuje a protoze neni obvodak, proto se u ni ceka a to je dobre. Znam ji leta, byla jsem u ni ve spitale kde pracovala a kdyz to porovnavam, tak naprosto ferove musim rict, ze je jedna z nejlepsich. Umi velmi pozorne naslouchat, coz dnesnim lekarum mnohdy chybi. Ja si ji nemohu vynachvalit a jsem rada, ze ji mam. Vsem vrele doporucuji.

Chodí pozdě neustále,čeká se i více hodin a že by byla příjemná ?
Po stránce odbornosti možná ,nevím ale vše si kazí nezájmem o zákazníka. Je slyšet hovory osobní i víceminutové atd.

S doktorku jsem velmi nespokojen. Onemocnění kloubů způsobené boreliozou podcenila. Vyšetření na boreliozu (ELISA) jsem musel sám požadovat a podrobnější vyšetření (Western Blot) odmítla nechat provést (ačkoliv jsem se nabídl jako samoplátce) s tím, že pokud budou problémy za 3 měsíce trvat, možná bychom ty testy mohli udělat. Nakonec jsem si nechal vyšetření provést na svoje náklady ve Státním zdravotním ústavu v Praze. Tuto lékařku nemohu doporučit.

Vynikající lékařka, dokáže vždy poradit, empatický přístup k pacientovi, když jsem potřebovala, domluvila mi odborné vyšetření na které se normálně čekalo dva měsíce na druhý den, je vidět, že má zájem o pacienta.

reakce na paní z 5/11:
Běžte do špitálu, tam budete čekat ne 2 hodiny, ale celej den až Vám z toho bude špatně. Pokud máte nějaký problém, tak byste měla být ochotná posečkat. K paní doktorce chodí denně množství akutních pacientů a ti mají samozřejmě přednost.

Můj dojem z paní doktorky je podobný-předlouhé čekání,neosobní až chladný přístup k pacientovi,pokud se má žena vysléknout jen do sp.prádla,tak z ulice je vidět až do ordinace!!!!!!!!Je možné,že k dlouhodobým pacientům se paní doktorka chová už trochu jinak,ano působí dojmem odbornice a určitě má dobré znalosti,ale chování paní doktorky dojem přebíjí,měla by se nad sebou trošku zamyslet.Objednávat by se mělo podle toho,co bude p.doktorka dělat za výkony a né že člověk je objednán na 13h. a vyleze z ordinace až v 16h.!!!!!

Pani doktorka je moc dobrá-chodím k ní roky a moc mi pomohla.Ano čeká se dlouho což není příjemné, ale umí.V mém případě mi poradila a pomohla, má zájem o pacienta, napíše léky které pomůžou, prostě je lidská a profesní.Asi nejlepší v revmatologii v Brně.Filipiová

S paní doktorkou jsem velmi spokojen. Je pravda, že se u ní čeká, ale práce na interně a navíc revmatologie není jen napsání receptů a prohlednutí krku jako u obvoďáku, kde vše probíhá rychlostí blesku. Paní doktorka se mi vždy bezmezně věnuje a má velmi lidský přístup, je velmi milá, erudováná a věřím jejímu způsobu léčby. Když bych se vyjádřil ke zdejším příspěvkům, je z nich patrno, že jsou to ženy, pravděpodobně v období přechodu a jejich hormony jim docela lítají, protože jinak si neumím vysvětlit jejich nespravedlivé a nepravdivé osočování paní doktorky. Mimochodem má taky velmi příjemnou sestru. S pozdravem její dlouholetý pacient.

Možná jako odborník je dobrá, ale čekací doby jsou hrozné, nepomůže ani objednat se jako první na daný den. Nepřijde do práce nikdy včas, zpoždění půl hodiny až hodina, přijde bez omluvy s taškami s nákupy, pak debatuje se sestrou, vyřídí několik telefonů, většinou soukromých a pak vás předběhne nějaká dealerka zdravotnického zásobování. Také občas přijde někdo mimo pořadí, kdo vás předběhne.

Tak já rozhodně nesouhlasím s názorem výše. Dotyčný se ani nepodepsal, což o něčem svědčí.
Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat. Vždy přijemná, se zájmem o problém a ač jsem laik, myslím, že svému oboru velmi rozumí. Chodím k ní na homeopatii + interna a jsem velmi spokojen. Myslím, že se pacientům velmi věnuje o čemž svědčí i délka čekání mezi jednot. pacienty.