Sam. ordinace PL pro dospělé
Arnošta z Pardubic 2082, Pardubice

Skvělý a odborný přístup. Když už antibiotika nezabírala, byla mi doporučena MUDr.Plšková. Nevím, kde se k tam skvělým preparátům na silné zvýšení imunity dostala, ale nedám na ně dopustit.
Děkuji

Vždy ochotná a usměvavám jako lékař výborná

Chodím k ní již mnoho let a jsem velice spokojená.
Milá a ochotná a když nemůže pomoci sama, doporučí specialistu.

prijemna,chapava,posle k odbornikovi pokud je potreba

Vždy nám vyjde vstříc, velmi příjemná, i sestřička. Obě spokojenost. Chodíme tam se starými rodiči a přístup opravdu super ... Andrea

Jsem velice spokojen s paní doktorkou.Velice milí přístup k nám pacientům,snaží se nám léčení vysvětlit.Chodí tam také moje dcera a má ten samí názor jako já.Sestřička je také moc hodná. Beránek Petr a Radka

Skvělá doktorka, co opravdu léčí nemoci účelně, nepředepisuje hned antibiotika,ale také je předepíše,je-li třeba.Setkal jsem se s doktrkou,která se jim bránila a mně bylo opravdu zle už přes týden a ona nic.Přešel jsem k MUDr.Plškové a jsem nadmíru spokojen s jejími širokými znalostmi medicíny,ať už takové,či alternativní.

Nesahá vždy hned k léčbě antibiotiky, což ocenuju. Vždy mi doporučí i doplňkovou léčbu "našich babiček" jako např. šípkový čaj, zábaly, kloktání slanou vodou...

Velice vlídná, milá paní doktorka. Patří k těm lékařům, kterých se nemusíte bát. Vše vždy dobře a srozumitelně vysvětlí.