Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o. Jiný

Paní doktorka byla mou první gynekoložkou a již ze začátku jsem s ní měla problémy. Její arogantní chování jsem však snášela, protože jsem se bála změny. Když jsem od ní chtěla v 15 letech napsat antikoncepci koukala na mě jak z jara a samozřejmě mi napsala nejdražší možné druhy, protože se jí to hodilo. O jejich včasných příchodech ani nemluvě... často se mi stalo, že jsem byla objednaná např na 9h a ona si teprve v 10h přišla s kafíčkem a dortíkem a začala ordinovat až za dalších 20 minut. Sestra je také jaké počasí. Momentálně jsem prodělala nějaké zdravotní problémy a pokud bych se stále na něco nevyptávala tak mi nic nevysvětlí. Nehledě na to, že tón jejího vysvětlování mě dohnal i k breku. Takže pokud nemáte rádi výsměch, urážky a hodiny strávené v čekárně, vyhledejte někoho jiného.

Umístění: Krušnohorská poliklinika s.r.o.

U této paní doktorky nejsem nastesti již pár let. Byla to má gynekolozka zhruba 10 let, v počátku jsem její arogantní chování tolerovala. Až v těhotenství, které pro mne bylo opravdu stresující jsem se rozhodla pro změnu doktorky. Když jsem měla jakýkoliv problém během těhotenství, tak mě v podstatě odbyla, neprobehla žádná kontrola. Jen po telefonu mi sdělila, že to nic není. Když jsem se zmínila o svědění celého těla, teď už vím, že je to příznak teh.cukrovky, tak mi byla doporučená nějaká mast. Dcera se tehdy narodila předčasně, naštěstí v pořádku. Ve druhém těhotenství jsem měla stejné příznaky, ihned mi dělali jaterní testy a byla mi zjištěna teh.zloutenka. Nic se nepodcenilo. K této paní doktorce už nikdy více.

Ja s Paní doktorkou nikdy problém neměla. Vždy mi pomohla a v ledasčem vyhověla. Nikdy nic nezanedbala. je to upřímná pani která ví kam patří . mam jí ráda je to jak výborná gindařka tak výborná psycholožka .. A né s každou pacoškou to má jednoduché

Bohužel se musím připojit k této kritice. Vždy, když jsem měla jít do ordinaci k této doktorce, šla jsem tam se strachem, že zase bude pouze a jen poukazovat na mou váhu. Její zákroky byly vždy nepříjemné a bolestivé. Tato arogantní dáma, povyšující se nad ostatní, kterým neukazuje váha méně než 60 kg by neměla toto povolání vykonávat. ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!! Lékaře už mám nového a jsem nad míru spokojena. Žádné urážky, žádná arogance. K této doktorce do ordinace NE E

Sháněla jsem gynekologa/žku jak v Mostě tak v Litvínově nikde nebrali.
Narazila jsem na tuto paní doktorku na poliklinice a tak jak jsem se tak rychle k ní nahlásila tak rychle jsem se od ní odhlásila.
Přišla jsem tam s problémem že si nejsem jistá těhotenstvím a že bych to potřebovala vědět ptala se mě jestli jsem si dělala test a že pokud mi test vyšel negativně tak není co řešit že těhotná nejsem (přitom vím že je možné že v moči může být velmi nízký nebo vysoký HCG a tak může být výsledek nepřesný mám i všechny příznaky těhotenství a břicho mi roste a myslím si že i kdyby to nebylo těhotenstvím tak je možné že bych mohla být nějakým způsobem i nemocná), ale to paní doktorku asi moc nezajímalo, protože místo rady jsem u ní pomalu 15minut stála jak u soudu a poslouchala jsem že, když nemám práci (před týdnem jsem o ni přišla) tak mám zažádat o přerušení, protože bych nebyla schopna se o dítě postarat. Myslím si že gynekolog by především měl svou pacientku držet nahoře než ji shazovat dolů. Hodně lidí mi říkalo ať k ní nechodím že to je strašný. Bohužel jsem neposlechla a lituji toho k této paní doktorce NIKDY NIKDO JE TO OTŘES. Kartičku s návštěvou co jsem od ní dostala jsem hned za dveřmi roztrhala a hodila do koše.

Bohužel musím souhlasit s negativními názory na tuto gynekoložku. Byla mou první ošetřující lékařkou a dokud jsem neměla žádně problémy chovala se ke mě slušně. Problém nastal když jsem začala pohlavně žít a měla jisté zdravotní problémy. Doktor by měl léčit a né ztrapňovat a ponižovat svého pacienta. Tato doktorka mi řekla, že by mého partnera za staré Sparty shodili ze skály atd. Když jsem přišla s problémem, že jsem v bazénu chytla nějako infekci, aniž by mě prohlédla, řekla mi, že se neumím utírat a že jsem to chytla z toho, že jsem si první utřela nohy na kterých mám údajně plíseň. To byla poslední kapka a hned ten den jsem šla k jinému doktorovi a ten mi potvrdil, že mé problémy souvisí s návštěvou bazénu. A teď jsem se svým lékařem spokojená, jelikož se nemusím před každou návštěvou stresovat, že bych třeba po vyšetření krvácela, což se mi u pí. doktorky stávalo po každé prohlídce.

U pani doktorky jsem byla pacientkou do doby, než mi začaly problémy. Mé první těhotenství proběhlo bez problémů a o to větší starosti mi čekaly po porodu. Po návratu z nemocnice jsem začala mít bolesti v podbříšku a ty se stále stupňovaly. Proto jsem navštívila svou lékařku v domění, že pochopí kojící maminku. Po vylíčení mých problémů mi odpověděla slovy .... to nesmíte š...t hned jak přijdete z nemocnice! Málem mi vyhrkly slzy, nejen bolestí ale i bezmocností. Nenašla prý důvod, proč bych měla mít bolesti a jsem prý přecitlivělá. Domu jsem došla a byla zoufalá. Bolesti se mi stupňovaly. Po týdnu jsem opět došla do ordinace, kde mě tedy z milosti napsala doporučení na ultrazvuk. Byla jsem pátý týden po porodu. Pan doktor na ultrazvuku konstatoval otravu, která mi vznikla tím, že mi v porodnici nechaly v děloze část lůžka! Musela jsem podstoupit okamžitě zákrok pod narkózou.
Přišla jsem o možnost kojit. Pani doktorku jsem naposledy navštívila s propouštěcí listinou z nemocnice a ta se se mnou rozloučila slovy.... Vy jste ale zelená! Děkuji pěkně za takový přístup.

K paní doktorce jsem se dostala, když zastupovala mého doktora. Byla jsem tenkrát první trimestr těhotná a zároveň prodělala chřipku, paní doktorka řekla, že to je na interupci, že dítě nemusí být v pořádku. Měla jsem z toho strašné trauma a zachránila mne až genetika, kde mě ubezpečili, že miminko bude v pořádku a sledovali průběh těhotenství. Narodil se mi krásný, zdravý chlapeček. Nikomu bych nepřála ty strašné pocity po dobu několika měsíců, jestli bude miminko nakonec zdravé. Přitom stačilo více ohledu od paní doktorky a asi i zkušenosti, protože genetika, virologie a nakonec i další gynekologové, nad tím kroutili hlavou.

K PANÍ DOKTORCE JSEM CHODILA TÉMĚŘ DVACET LET.MÁM I DOBRÉ I ŠPATNÉ ZKUŠENOSTI.V PRVNÍCH LETECH JSEM NÁVŠTĚVY U NÍ NESNÁŠELA.V SEDMNÁCTI KDYŽ JSEM MĚLA PRVNÍ PROBLÉMY,MY AKORÁT AROGATNĚ ŘEKLA,ŽE NEMÁM STŘÍDAT CHLAPY A TO JSEM MĚLA PRVNÍHO PARTNERA A ŽE MÁM NA SEX DOST ČASU.PRO MLADOU HOLKU DOST NEPŘÍJEMNÉ.PŘIPADALA JSEM SI U NÍ VŽDY NEPŘÍJEMNĚ.MÝM "DOSPÍVÁNÍM" SE JEJÍ AROGANCE POSTUPNĚ SNIŽOVALA.PO TITULU MGR. MĚ NAJEDNOU ZAČALA BRÁT TROCHU ROVNOCENNĚJI.RÁDA I TITULEM OSLOVUJE.NICMÉNĚ ZVLÁDLA JSEM U NÍ DVĚ TĚHOTENSTVÍ,VŠE BYLO V POŘÁDKU.S PĚČÍ JSEM BYLA SPOKOJENÁ.MYSLÍM,ŽE ODBORNĚ NENÍ ŠPATNÁ LÉKAŘKA,PŘÍSTUP SESTER TAKY V POHODĚ.JEN TA KOMUNIKACE PANÍ DOKTORKY K PACIENTKÁM BY MOHLA BÝT LECKDY LEPŠÍ.PŘESTO PANÍ DOKTORKO DĚKUJI ZA DVACET LET PÉČE.

Pani MUDr, Voháňková mě vždy štve, když vsoupím do ordinace a musím si vyslechnout, že nechodím na pravidelné prohlídky, že bych na sebe měla být hodnější a více se o zdraví starat. Jejda, jak tohle pravidelné přivítání v její ordinaci nesnáším :-))).Ale...jestli ona nemá náhodou pravdu. Nepovažuji její jednání za aroganci ani namyšlenost, jenom mi na rovinu řekne,co mi říká i můj rozum.
Do ordinace MUDr.Voháňkové jsem se vrátila, když v Litvínově skončil ordinovat můj oblíbený MUDr.Choděra.To, že jsem si vybrala právě ji, hovoří za vše.