Dětská stomatologie
Karla Michla 942, Dobruška

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Dětská stomatologie Jiný

Já jsem s paní doktorkou spokojena. Naše rodina k ní chodí téměř od doby, co jsme se přestěhovali. Pravda, někdy je trochu strohá, ale to se dá pochopit při jejím pracovním nasazení. Dokonce mi přijala i mou tchyni, která měla dlouholeté problémy se zuby a pomohla jí. Je to profesionálka a hrozím se dne, kdy odejde do důchodu a já si budu muset hledat nového zubaře.

Tato paní "doktorka" by potřebovala nějaké školení jak se chovat k lidem a obzvlášť k dětem!!! Navíc asi neví co dělá, protože když opravuje dítěti zkažený zub, dítě v křesle naříká bolesti a ona jen suše řekne buď ticho a navíc ta plomba stejně vypadne tak to není asi moc v pořádku!!!

Chodím k této stomatoložce už od malička. Nikdy jsem nebyla spokojená a nejsem. Neumí se chovat vůbec k dětem, natož k dospělým. To co mě řekla kdysi na preventivním vyšetření (když jsme za ní jezdili do Dobrušky se základní školou) je otřesné. Je to už 15 let a pořád si to pamatuji. Bohužel jí to můžu vrátit jenom tak, že od ní odejdu. Je neprofesionální. A svoji zdravotní sestru si vybrala taky bravůrně. Určitě si i po těch letech rozumějí. K paní Nentvichové a její zdravotní sestře mám odpor.

Bolí mě 2 zaplombované zuby.. Jsem velmi zvědavá kolik budu za důsledky této "lékařky" platit..
Když jsem tam byla naposled, byl mi zaplombován zub. V ranních hodinách. Najedla jsem se až večer. Další ráno byla plomba již v mém žaludku.
Zubařku nedoporučuji. Sice není drahá, ale za to na ní doplatíte jednou dvojnásob, ne-li více.
A nejlepší hřebíček na tom je, že je ke všemu nepříjemná a nic pořádně nevysvětlí. Člověk, co má pracovat jednou s lidmi, by dle mého názoru měl být příjemný a konstruktivně komunikativní, nechápu proč si p.Nentvichová tuto práci vybrala.

C

"Nahlas" přemýšlým, zda může doktor tolik kolísat v kvalitě práce, jednou je dobrej, podruhý špatnej. Napadá mě, zda to není třeba tím, že někteří lidé si prostě nesednou a jediný, kde se pak může ublížený realizovat jsou nějaké stránky, kde napíše svůj názor. Anebo, jedině, že by nasával. :-) Což není rozhodně případ paní doktorky Nentvichové
Mně samotnýmu se stalo, že jsem slyšel to známý "kdo tohle dělal" ale od paní zubařky. Rivalita nejspíš funguje i tu.
Na druhou stranu, není šprochu,...
Za mě dobrý, jsem s ní spokojen a problém jsem neměl ani se zuby, ani s komunikací. Pravda, sestřička by mohla být v té komunikaci více jako "dodavatel k zákazníkovi".
Carlos

Paní doktorka je praktik, vždycky se snaží najít nejlepší řešení a má mnoho spokojených příznivců. Protože jsem chodila i k jiným lékařům a mám srovnání. Je pečlivá, vlídná, trpělivá s dětmi, rozhodně je vždy potřeba spolupráce a tu u této lékařky vždycky najdete.

Paní doktorku - pokud se jí tak dá vůbec říkat,v žádném případě nedoporučuji!!!Je to už 10 let co jsem NAŠTĚSTÍ změnila zubního lékaře a dodnes si z její práce nesu následky.Její největší zálibou je nesmyslné vytrhávání prvních špičáků...v důsledku toho ostatní zuby zaplní místo po vytržení dříve,než stihnou vyrůst špičáky nové.Následek?Křivé zuby a tisíce za rovnátka-které od této doktorky rozhodně neočekávejte.Můj nový zubař doslova řekl : Který prase tohle dělalo a kdo mu na to dal papír?!?!Což mluví za vše...Díky ''péči'' paní doktorky se částka,kterou jsem do dnešního dne zaplatila,abych vypadala trošku jako člověk,vyšplhala ke statisícům!

Tuto paní doktorku Evu Nentvichovou MUDr. skutečně nikomu nedoporučuji.
Je pravda, že někdy při práci hodně teoretizovala, neopoměla uvádět 2 atestace.
Můj nový lékař se snažil velmi taktně zaobalit velké nedostatky její péče, nicméně nynější opravy jejích výkonů svědčí o lecčems. Jednání s pacientem má velmi nepříjemné. Je to takový doktor Cvach v sukních.

Tuto zubní lékařku nesnáším už od malička, dnes tomu není jinak. Kvalita odvedené práce je spíše komická než bravurně odvedená. Mé zuby na to doplatily a ja to zaplatil.

S paní doktorkou Evičkou Nentvichovou mám jen ty nejlepší zkušenosti a její přístup k pacientovi je nadmíru přívětivý a milý. Mojí mamince je skoro 77 let, má skoro všechny zuby svoje. V minulých dnech prodělala nesmírně bolestivé vytržení stoličky na stomatologické chirurgii ve FN Hradec Králové a následná péče MUDr. Nentvichové neměla chybu a navíc lidský přístup této dámy si zaslouží jen a jen poděkování. Mám zkušenosti s lékaři v Praze, ale tato paní doktorka je všechny předčí. Ještě jednou děkuji moc a moc za péči o maminku a její zoubky.

Alena Poláčková, Praha