Umístění: Ordinace Jiný

Nevstřícná, arogantní, nepříjemná. Po určení diagnosy, kterou jsem si sám určil předem mi nebyla schopná říct ani jednu alternativu! Po telefonu Vás klidně označí za simulanta. Jsem asi jediny pacient co jí netyká, takže v ordinaci má jenom svoje známé.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce chodím léta a i moje maminka k ní chodila. Vždy jsme byli spokojeni. Nemohu si na nic stěžovat. Jak sestřička, tak paní doktorka jsou vstřícné a naprosto profesionální.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka velmi nevstricny člověk. Naprostá arogance vůči pacientovi před operací. Určitě pokud máte možnost běžte jinam.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem dlouholetou pacientkou. Bohužel musím říci, že péče o pacienty se stále zhoršuje. Při každé návštěvě je s člověkem jednáno jakoby obtěžoval a řešením všeho je prášek proti bolesti. Navíc paní doktorka se mnou začala později jednat jako se simulantem-bohužel i když jsem jí navštívila s vážným problémem. Moc mě mrzí, že se její přístup tolik změnil po letech. A ještě víc mě mrzí kolikrát jsem si od ní nechala líbit její ofenzivní chování.

Umístění: Ordinace Jiný

Byla a jsem velmi spokojená,nevidím nic co bych v ordinaci jak u sestřičky,tak u paní Dr. Zlepšila. Dekuji

Mam zde velmi spatne zkusenosti,pani doktorka opravdu nepatri mezi vstricne osoby a myslim ze nema ani opravdovy zajem lecit lidi.
Nebyla schopna me nijak pomoct se zdravotnim problemem co me trapi uz delsi dobu.
A nejhorsi je jeji chovani k pacientum,todle co sem tady zazil jsem jinde nevidel.
Doporucuju vsem se radeji vyhnout teto ordinaci...

Po více než 6 letech bez jediného dne pracovní neschopnosti jsem navštívila praktickou lékařkul s klasickou "zimní" infekcí, neúspěšně přechozenou - s přetrvávající teplotou a bolestmi hlavy. Paní doktorka mi doporučila paralen nebo ibuprofen, případně jiné léky proti bolesti. Připadala jsem si velmi nepříjemně. Zaměstnavatel byl chápavější a nabídl mi 2 dny dovolené. Manžel mě pak doma poučil, že prý už se od Nového roku první 3 dny nemarodí zadarmo, takže jsem byla pravděpodobně vyhodnocena jako simulant. Cítila jsem se opravdu trapně.