Sam. ord. PL pro dospělé
Pražská 2189, Benešov

Paní doktorka poslala manželku na krevní testy. Důvodem bylo manželčino těhotenství. Při těchto testech byla zjištěna zvýšena hladina cholesterolu. Proto doktorka předepsala manželce léky na snížení cholesterolu Atoris10. Při příchodu domů jsme z příbalového letáku zjistili, že léky se nesmí používat v těhotenství. Na internetu v podrobnějších info to potvrdili s tím, že u pokusů na zvířatech byl zjištěn v některých případech zpomalený vývoj plodu. O tomto tedy manželka telefonem informovala lékařku a tato ji odpověděla, že ji manželka asi neinformovala o tom, že je těhotná. Poté co jí bylo připomenuto, že sama proto manželku poslala na testy tak potvrdila, že Atoris skutečně nesmí brát. Tím vše skončilo bez omluvy či vyjádření lítosti nad tímto omylem co mohl nás a naše dítě poškodit. Závěr: raději si kontrolujte příbalové letáky k lékům.

Příjemná, vstřícná, chodím k ní již přes dvacet let, ještě když měla ordinaci ,,v Technometře ,,
jsem opravdu spokojen!!

Připadá mi rozumná, nemohu si stěžovat.

Naprostá absence jakéhokoli vyšetření, většinou ihned předepíše lék po popsání příznaků, nejlépe jeden druh antibiotik. Odběr krve zvládne lépe studentka zdr.školy.

Já osobně chodím k paní doktorce a musím říct, že s ní špatné zkušenosti nemám. Dooufám, že ani mít nebudu. Ke specialistovi mě poslala hned (jedná se o záda), přesto že mi sama mohla napsat rehabelitaci, aniž by se zabývala mým problémem. Pravdou je že ji mé zdraví nebylo lhostejné, takže já s ní mám dobré zkušenosti.

nerozumí česky

Taky mam neprijemnou zkusenost pani doktorkou. Chodil jsem k ni asi ctvrt roku s kaslem, dychavicnosti, predepisovala porad dokola ATB a spravnou diagnozu mi urcil az lekar na pohotovosti. Poradil a predepsal mi to, co mi pomaha...

této paní by se mělo říkat DOKTORKA SMRT!!! Jak taková ženská může vůbec léčit lidi,to není
vůbec člověk na svém místě,jak ta mohla někdy obhájit diplom,tomu se nechce věřit.Tato ženská by se měla dobrovolně medicíny vzdát a jít třeba uklízet na nádraží, tam se toho příliš zkazit nedá,dříve než bude mít na svém kontě dalšího pacienta.Tímto vyzívám všechny
lidi od této paní ruce pryč.

Já s ní osobní zkušenost nemám, ale moji rodiče k ní chodí rádi a mají k ní důvěru.

Tak k této paní doktorce raději nikdy!!!!!!!!Z vlastní zkušenosti nedoporučuji nikomu.Žádná větší prohlídka,vše řeší počítač.A na nějaké specializované pracoviště dává doporučení snad jen když už vidí smrt na jazyku.Takže opavdu -ruce pryč.