Soukromý praktický lékař
Bezručova 641, Třešť

Umístění: Soukromý praktický lékař Jiný

Naprostá spokojenost.Paní doktorka je ochotná a vstřícná.

Osobně paní doktorku vřele doporučuji. Ochotná, šikovná, příjemná. Stejně tak i sestřička je moc příjemná a šikovná. Za mě plný počet

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.Dokáže si poslechnout i věci které zrovna nepatří klékaři a poradí.

Paní doktorka určuje diagnozu odedveří... Nedváno jsem u ní byl s bolestmi na prsou, špatným dýcháním, ale podle paní doktorky jsem zdravý...!! Zajímalo by mě pokud by se mi něco stalo co by se dělo.... Ještě že už jsem obědnan k LÉKAŘI podotýkám k LÉKAŘI do Jihlavy.... Paní doktorka je slabost...

Jsem sní velice spokojena. Já si taky někdy nechávám psát jenom léky ,ale nikdy nechtěla 30korun

K paní doktorce už chodím řadu let a jsem s ní velmi spokojená. Je milá, vstřícná, perfektní po profesionální stránce. Ví, že člověk má nejen tělo, ale i duši. Souhlasím s panem Martinem B., že na těchto stránkách nemá lékař šanci bránit se nepodloženým pomluvám.

Moc dobrá doktorka

CHodím k paní doktorce již několik let a nemohu si na nic naříkat. Možná, že někomu vadí to, že je při práci rychlá a stručná, ale kdykoliv jsem se jí na něco zeptala, vždy mi vše vysvětlila. A také si myslím, že je velmi dobrá diagnostička a při výběru léků je zodpovědná a snaží se napsat vhodnou kombinaci,aby byly co nejmenší negativní reakce. Myslím, že hodnocení je také ovlivněno ostatními názory, které tu jsou napsány.

Moje hodnocení je jen pozitivní a to ve vešech směrech. Komu jde o zdraví a odbornou, kvalifikovanou lékařskou péči, tak nemuže být pacient nespokojen. V případě, že tomu tak není má pacient možnost volby. Každý by si měl vážit svého lékaře. Já i moje rodina je s paní dotorkou nadmíru spokojena.
Přeji ji plného zdraví. T.K.

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou, jelikož mi nejde o věci tak laciný jak se zde popisují. Ani o poplatky. V případě, že jste vážně nemocný a nemáte nikde možnost se poradit o léčbě a o zdravotnickém zařízení tak paní doktorka je v těchto věcech velmi vstřícná. Své kontakty dovede využít ve prospěch pacienta a Vám fundovaně vysvětlí podstatu nemoci. Věřím ji. Myslím si, že je více spokojených pacientů než se tu prezentuje. Otázkou je taky tento způsob komunikace, kde není ze strany lékaře obrany.