Adresa

Soukromý praktický lékař
Bezručova 641, Třešť

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Soukromý praktický lékař Jiný

Naprostá spokojenost.Paní doktorka je ochotná a vstřícná.

Ověřený profil

Osobně paní doktorku vřele doporučuji. Ochotná, šikovná, příjemná. Stejně tak i sestřička je moc příjemná a šikovná. Za mě plný počet

E
Ověřený profil

Já jsem s paní doktorkou velmi spokojená.Dokáže si poslechnout i věci které zrovna nepatří klékaři a poradí.

P
Ověřený profil

Paní doktorka určuje diagnozu odedveří... Nedváno jsem u ní byl s bolestmi na prsou, špatným dýcháním, ale podle paní doktorky jsem zdravý...!! Zajímalo by mě pokud by se mi něco stalo co by se dělo.... Ještě že už jsem obědnan k LÉKAŘI podotýkám k LÉKAŘI do Jihlavy.... Paní doktorka je slabost...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Jsem sní velice spokojena. Já si taky někdy nechávám psát jenom léky ,ale nikdy nechtěla 30korun

S

K paní doktorce už chodím řadu let a jsem s ní velmi spokojená. Je milá, vstřícná, perfektní po profesionální stránce. Ví, že člověk má nejen tělo, ale i duši. Souhlasím s panem Martinem B., že na těchto stránkách nemá lékař šanci bránit se nepodloženým pomluvám.

N

Moc dobrá doktorka

B

CHodím k paní doktorce již několik let a nemohu si na nic naříkat. Možná, že někomu vadí to, že je při práci rychlá a stručná, ale kdykoliv jsem se jí na něco zeptala, vždy mi vše vysvětlila. A také si myslím, že je velmi dobrá diagnostička a při výběru léků je zodpovědná a snaží se napsat vhodnou kombinaci,aby byly co nejmenší negativní reakce. Myslím, že hodnocení je také ovlivněno ostatními názory, které tu jsou napsány.

T

Moje hodnocení je jen pozitivní a to ve vešech směrech. Komu jde o zdraví a odbornou, kvalifikovanou lékařskou péči, tak nemuže být pacient nespokojen. V případě, že tomu tak není má pacient možnost volby. Každý by si měl vážit svého lékaře. Já i moje rodina je s paní dotorkou nadmíru spokojena.
Přeji ji plného zdraví. T.K.

M

Jsem velmi spokojený s paní doktorkou, jelikož mi nejde o věci tak laciný jak se zde popisují. Ani o poplatky. V případě, že jste vážně nemocný a nemáte nikde možnost se poradit o léčbě a o zdravotnickém zařízení tak paní doktorka je v těchto věcech velmi vstřícná. Své kontakty dovede využít ve prospěch pacienta a Vám fundovaně vysvětlí podstatu nemoci. Věřím ji. Myslím si, že je více spokojených pacientů než se tu prezentuje. Otázkou je taky tento způsob komunikace, kde není ze strany lékaře obrany.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti