Nadražní 25, Mladá Boleslav
Ordinace zubního lékaře

Umístění: Ordinace zubního lékaře Preventivní prohlídky, trhání zubů, plombování atd

Šikovná,milá a velmi hodná paní zubařka. Cítí s pacientem. Příjemné pracoviště. Můžu Vám jí vřele doporučit.

Díky ní se již nebojím zubaře. S její prací i přístupem jsem byla vždy velmi spokojená.

Docela ráda bych věděla zda paní doktorka ještě registruje nové lidi??? Neví někdo?

Velmi mila, pacientovi sa venuje a da si zalezat na praci.
michal

příjemná, milá, hodná, citlivá. Super.

Paní doktorka je skvělá, ve čtyřiceti jsem se konečně přestal bát zubaře. :-)

od prvniho dne co ji znam,nevim co je bolest zubu.:)Ohanyan

Mudr. Kufrová je profesionál a ve své profesi naprostá jednička. Tuto ordinaci doporučuji všem. Se sestrou jsou dokonalý tým. Je to první ordinace kam chodím rád a já hlavně bezestrachu z bolesti.

A opět se vracím k paní doktorce,konečně po 10 letech mám zase zuby!!!!Sám si nepamatuju jak mé zuby vypadali dřív ale díky pani doktorce,sestřičce,a laborance,mé zuby vypadají jako právé a ještě si nikdo nevšiml že jsou umělé.Touto cestou bych jim strašně rád poděkoval,a zároveň se těším na další návštěvu.Špička

Rád bych ohodnotil pani doktorku Kufrovou,ale bohužel takové hodnocení za nejlepší peči ještě neexistuje.Její ruce při práci se dají sravnávat s budoucností,která ještě a ni není v dohledu.U paní doktorky se bolest nechává za dveřma,kterýma procházíme.Bezbolestné trhání,vyndavání nervvů,a spravování zubů paní doktorce není cizí.Má noční můra se stala realitou když jsem měl poprvé navštívit její ordinaci.Teď už tam chodím rád,jelikož vím,že se nemusím ničeho bát.10 let jsem nebyl u zubaře a ona dokázala a stále dokazuje bezbolestné zázraky.Toť vše.Snad jen maličkost:Krásná zubařka,krásna sestřička no prostě nebezpečná kombinace stojí vám za to tuto ordinaci navštívit.