Ordinace zubního lékaře
Nadražní 25, Mladá Boleslav

Skvělá paní doktorka, díky ní se nemusím obávat jít k zubaři, což byl u mě dříve velký problém. Prostě mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace zubního lékaře Preventivní prohlídky, trhání zubů, plombování atd

Šikovná,milá a velmi hodná paní zubařka. Cítí s pacientem. Příjemné pracoviště. Můžu Vám jí vřele doporučit.

Díky ní se již nebojím zubaře. S její prací i přístupem jsem byla vždy velmi spokojená.

Docela ráda bych věděla zda paní doktorka ještě registruje nové lidi??? Neví někdo?

Velmi mila, pacientovi sa venuje a da si zalezat na praci.
michal

příjemná, milá, hodná, citlivá. Super.

Paní doktorka je skvělá, ve čtyřiceti jsem se konečně přestal bát zubaře. :-)

od prvniho dne co ji znam,nevim co je bolest zubu.:)Ohanyan

Mudr. Kufrová je profesionál a ve své profesi naprostá jednička. Tuto ordinaci doporučuji všem. Se sestrou jsou dokonalý tým. Je to první ordinace kam chodím rád a já hlavně bezestrachu z bolesti.

A opět se vracím k paní doktorce,konečně po 10 letech mám zase zuby!!!!Sám si nepamatuju jak mé zuby vypadali dřív ale díky pani doktorce,sestřičce,a laborance,mé zuby vypadají jako právé a ještě si nikdo nevšiml že jsou umělé.Touto cestou bych jim strašně rád poděkoval,a zároveň se těším na další návštěvu.Špička