Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Lidická 43, Havířov
Zubní Ordinace, MUDr.Eva Kučerová, Lidická 43, Havířov-Šumbark

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní zubařka i sestřička jsou velmi suprové dělají svou práci naplno a úsměvem a hlavně velmi dobře.I když jsme se přestěhovali tak nechci měnit.

K
Ověřeny pacient

Výborná paní zubařka i sestřička. Obě jsou příjemné, hodné a odvádí precizní práci...Vždycky jsem měla hrůzu ze zubařů, ale díky Mudr. Kučerové ho nemám a do ordinace nechodím se sevřeným žaludkem :)

L
Ověřeny pacient

Opravdu jsem se setkala s nevšedním přístupem paní doktorky, ale i sestřičky. Také jsem pro neschopnost musela změnit svého dlouholetého zubaře a díky paní doktorce se opět na svět ráda usmívám. Trvalo to sice delší dobu, ale výsledek opravdu stojí zato. Jsem ráda, že jsem našla odvahu ke změně a nelituji. Vřele doporučuji.

T
Ověřeny pacient

Nevím jak to je s tím když od neschopného zubaře pacienti odejdou k jiným lepším zubařům, zda i pak zdrav.pojišt.financují neschopné lékaře, kteří už nemají klientelu. Já jsem rád že jsem řešení našel a varuji zde před dr.Wichrovou která mi doslova zanedbala péči přestože jsem vždy dodržoval prevent.prohlídky. Nyní mi nový super zubař dal zuby dokupy během pár týdnů, a nedoplácel jsem moc. Nebojte se změnit zubaře, ani nevíte, jeslti ten váš je dobrý nebo ne. Až provedete změnu nestačíte se divit. Naopak pokud máte skvělého zubaře, važte si ho. Hodně zdraví přeji Tatarák Havířogv

O
Ověřeny pacient

Fantastická zubní lékařka. Nejen svým přístupem k pacientovi, ale i svou prací. Opravdu nemohu vytknout jedinou věc. To samé mohu říct o sestřičce. K této paní doktorce chodí s radostí i mé malé děti, nebojí se a paní doktorka je k dětem skvělá...

P
Ověřeny pacient

Jak z hlediska profesního, tak i z hlediska lidského je paní doktorka naprostá špička, můžu pouze doporučit!

J
Ověřeny pacient

Skvělá doktorka i setřička a hlavně velice příjemné,usměvavé a vše vysvětlí.A já také odcházím vždy s usměvem.

nejlepší paní zubařka kterou znám!Je hrozně hodná a ohleduplná :-)je jí přístup je super

Ověřeny pacient

Vyborna zubarka, nedela nic co nemusi a to co musi, dela poradne,prijemne jednani. Poprve jsem od zubare odchazela nerozladena i po zakroku :)

M
Ověřeny pacient

Profesionální, ale hlavně lidský přístup k pacientům dělají z tohoto stomatologa naprostou jedničku v okolí. Moc rád k paní doktorce chodím a podle ostatních komentářů, nejsem jediný.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti