MUDr. Eva Kováříková

České Budějovice 1 adresa

Stomatologická ordinace
Klavíkova 13, České Budějovice

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Loni v lednu po maturitním plese mě chytil zub. Dr mě poslala na rentgen a řekla mi, že je to tím, že mi rostou 8ky a nebo tahy v rovnátkách. Po týdnu bolesti kdy jsem za ní furt chodila a ona se mi v tom zubu hrabala a říkala mi, že s tím nic nemám a že tam nic nevidí, jsem volala zoufalá na ortodoncii co mám dělat. Tam mě poslal do soukromé ordinace, kde mi udělali rekonstrukci celého zubu, protože tam byl obrovský zánět. Díky paní doktorko. Vždycky je strašně nepříjemná a neochotná. Najděte si opravdu jiného stomatologa.

Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Paní zubařku sem měla od 1. třídy základní školy asi až do 18. let, při poslední návštěvě jsem se rozhodla že už tuto ordinaci nikdy nenavštívím. Takovou bolest jsem nikdy nezažila. U mojí současné zubařky jsem zjistila, že pod většinou plomb mám již další kaz a spoustu hlubokých mezizubních, na které paní Kovaříková nepřišla jelikož mě nikdy na rentgen neposlala. Nedoporučuji.

K paní zubařce chodíme celá rodina mnoho let. Neměli jsme problém, dokud jsme se zuby neměli ni vážnějšího něž kaz. Přestoupili jsme k jinému stomatologovi, který shledal naše zuby ve velmi špatném stavu se zanedbanými kazy, špatně vyčištěnými plombami atd. Doporučuji najít si jiného stomatologa

Neplatí se za obyč. plomby (a v některých zubech mám v zubu 3 výplně, takže to je znát), pravidelné pozvánky na prohlídky je také plus, ale v poslední době mi některé plomby udělala hůř než ty, co tam byly dřív (nebyly od ní), zůstává mi tam i jídlo. Jednu plombu mi už předělala, protože se zub pob ní kazil a bolel, další 2 bude třeba předělat. Zubařky před ní mi zuby daleko déle před plombou čistily a víc si s tím celkově hrály. Tady je to rychlovka.

Nejvyšší spokojenost. Všechny výplně, které mám drží už léta. Rozesílání pozvánek nemá chybu.

K této paní zubařce chodím od 1.třídy základní školy a nikdy jsem s ní neměla problém. Je to skvělá ženská a je s ní sranda. Úplně nejvíc mi u ní vyhovuje, že posílá pozvánky k pravidelné prohládce a své pacienty si tím "hýčká"

Chodím k této stomatoložce řadu let. Abych pravdu řekl, z profesního hlediska ji nemám co vytknout. Svoji práci udělá dobře, s tím problém nikdy nebyl a za to by si zasloužila hodnocení "Nejlepší." Na druhou stranu si nepamatuji, že bych s ní někdy prohodil pár vět a celkově mi z její strany chybí trocha "lidského" přístupu. Proto dávám "Velmi dobrý."