Ord. praktického lékaře stomatologa
Osvoboditelů 111/29, Lovosice

Paní doktorka mi pouhou bezplatnou kvalifikovanou radou zachránila zbytek mých vlastních zubů, když její předchůdce mi trhal jeden zub za druhým, aniž mi sdělil, že mám začínající paradontózu. K dnešnímu datu je to již 12 let a po dobu, kdy se řídím její radou, jsem kromě opravy jedné plomby neměl se zuby žádnou větší starost. Koušu ořechy, chrupavky v mase, ovoce... nezkouším to se sklem ☺...
Navíc je ochotná a příjemná v jednání s pacienty... její sestra je ovšem metr ☺

Paní doktorce vděčím za to, že ještě koušu svými zuby. Předchozí stomatolog, ač věděl o začínající paradontóze, mne o ní neinformoval a trhal mi jeden zub za druhým. Pravděpodobně s vyhlídkou na rozsáhlejší rekonstrukci chrupu s pochopitelně vyšším výdělkem.
Od roku 1999 mám jen jednu novou a jednu opravenou plombu...

Velmi dobrá, milá a ochotná paní doktorka s velmi nepříjemnou a protivnou sestrou.Opravdu se divím, že tato profesionálka snese někoho tak nesnesitelného ve své ordinaci jako je tato náladová žena.

Mám velký strach když vcházím do ordinace zubního lékaře. Nyní jsem našla paní MUDr. Evu Kosovou a ta je nejlepší. Zákroky u ní jsou téměř bezbolestné a vykonávané poctivě a s preciózností. Mám ji ráda a mohu jen doporučit. I sestřička je velmi milá a hodná.

Je to výborná zubařka takových by mělo být více.Je ochotná milá a pacient který příjde do ordinace nemusí mít strach.

Zachránila mi zuby! předchozí stomatolog, který o mě pečoval je chtěl vytrhat - bylo mi 20. dneska po 22 letech koušu stále svými zuby. Děkuji paní Evo...

Profík :-)

Paní doktorka pracuje velice svědomitě,snaží se o bezbolestné léčení.Je výborná.

Velice jsem se bála zubaře, paní doktorka je profesionální lékařka které se nebojím.

Postupně jsme k ní začali chodit celá rodina a jsme velice spokojeni. Je jemná, ochotná vždy se snaží co nejlépe pomoci a pracuje profesionálně.