přijímá nové pacienty

Soukromá psychologická praxe
Zámečnická 497/3a, Olomouc

Přijímám: dospělí
Bankovní převod, Hotovost

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nejčastěji hledané služby

Zámečnická 497/3a, Olomouc

900 Kč

Soukromá psychologická praxe

Milí potenciální klienti, milé potenciální klientky,
před objednáním si prosím nejdříve přečtěte informace na mých webových stránkách: https:...

Ukončené školy

• Univerzita Palackého v Olomouci, Katedra Psychologie

Znalost jazyků

• Angličtina

Publikace a články

Publikace (1)

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Paní magistra je milá, chápající. Umí dobře naslouchat. Měla jsem z první návštěvy obavy, ale úplně zbytečně. 50 minut uběhlo jako voda a já odcházela s mnohem lepším pocitem. Těším se na další spolupráci. Jsem moc ráda, že jsem paní magistru vyhledala. Mohu jen doporučit

Mgr. Eva Jendrulková

Milá Evi, velmi si cením Vaší zpětné vazby a jsem ráda, že Vám sezení pomohlo:). Také se těším na další setkání...Srdečně zdravím

Umístění: Soukromá psychologická praxe psychologické poradenství

Je znát, že paní magistra svou práci vykonává s chutí, svědomitě a má opravdovou snahu klientům pomoci. Jednoznačně doporučuji.

Mgr. Eva Jendrulková

Děkuji za recenzi, vážím si toho. Na setkání s Vámi budu vzpomínat. Ať se Vám daří! :-)

Doporučuji. Oceňuji empatičnost, lidskost a srozumitelnost.

Mgr. Eva Jendrulková

Moc Vám děkuji, byla to radost s Vámi pracovat!