Osvoboditelů 48, Lovosice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Můžu jen doporučit. K paní doktorce jsem přešla po komplikovaném porodu kvuli stěhování.
Je velmi pečlivá, milá, při vyšetření šetrná. Všechny problemy jsem u ní vyřešila k mé spokojenosti.
Sestřička je taky moc fajn.

Byla jsem u ni jednou, v dobe dovolene meho gynekologa. Velice vstricna, vylecila, pomohla. Chvalu na ni peje i ma sestra a sestrenice plus par kamaradek. Jedina vytka je objednavani respektive jeho neexistence. Pokud chcete prijit na radu, musite prijit minimalne 2 hodiny pred zacatkem pracovni doby. Pokud prijdete o pracovni dobu ci tesne pred zacatkem, malokdy se stane, ze by vas vzala. Ale to je jedine minus, jinak vse vyleci a stara se. Jen trochu te organizace a pripadne objednani by nezaskodilo. Nebo mozna uz neprijimat nove pacienty. Kdyz je clovek v ordinaci 30-45 min, tak jich moc vzit nestihne. Ale to je jedno minimalni minus.

Chodím k paní doktorce už alespoň osm let a nepřestala jsem ani když jsem se natrvalo přestěhovala a musím za ní přes hodinu dojíždět. Inteligentní, racionální a pečlivý lékař, člověk na svém místě. Takových lékařů je bohužel málo a nehodlám riskovat změnu, takže dokud to půjde, zůstanu u paní doktorky Janků.

maximální péče, takových lékařů, kdyby bylo více, bylo by to supr.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, velice milý přístup, pečlivá, vše řádně vysvětlí. Jediné minus a proto nedávám plné hodnocení je v čekacích lhůtách, pokud člověk není objednaný. To je potom peklo ale s tím se zřejmě nic nenadělá, prostě má paní doktorka plno pacientů. Jinak vše super, nemám žádných výhrad!

Paní doktorka Janků je nejlepší lékařka,kterou znám a vím,že za touto lékařkou bych klidně jezdila i do jiného města. Naštěstí jí máme,ale u nás v Lovosic.,a jsem za to moc ráda.Vděčím jí za hodně- za syna a nyní za včasnou diagnózu,která mi vlastně zachránila život!Je velmi lidská,ochotná a pečlivá.Kéž-by bylo takových lékařů více.A paní sestřička je také super.Moc děkuji za vše.

K paní doktorce už chodím nějaký rok a můžu říct, že jsem s ní velmi spokojená.
Je hodně pečlivá, poradí, vysvětlí, když si není jistá, udělá další vyšetření. Dlouhá čekací doba je právě díky tomu, že je tak dobrá a já si na ní ráda počkám :-).Procházková

Paní doktorka je milá, příjemná a pečlivá. Jen - nevím, jak to popsat, ale přijde mi, že konkrétně vůči mě je odměřená. Nebývala taková. No, nemůže jí být sympatická každá pacientka...ale proč zrovna já, to je mi záhadou

ochotná, milá,vždy přesně vysvětlí co se děje a jak se můžeme problému zbavit,snaží se mít všechny přístoje které jsou potřeba k její práci,profesionální přístup,modertní poznatky ve svém oboru

Paní doktorka je naprosto úžasna, opravdu pecliva, velice mila a prijemna. Mám ji moc ráda a DEKUJI ze je tu pro nas, diky ni mam dve krásne deti.