Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ord. praktického lékaře gynekologa
Osvoboditelů 48, Lovosice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

42 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K paní doktorce chodím necelý rok, ale takto empatickou, vstřícnou a ochotnou osobu jsem v lékařství ještě nepotkala. Když jsem k paní doktorce na začátku těhotenství přešla udělala jsem tu nejlepší věc jakou jsem mohla. Nic nenechává náhodě, je velmi precizní a pečlivá. Na emaily odpovídá v rámci hodin nejpozději do druhého dne, dokonce když jsem v neděli odesílala mail v domění, že mi paní doktorka odepíše během druhého dne, tak mi odpověď přišla do hodiny. Sestřička je také velmi milá a příjemná. Po všech komplikacích, kterými jsem si prošla jsem paní doktorce za tento přístup neskutečně, opravdu neskutečně vděčná.

L
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je neskutečná! Zejména pro ty co čekají miminko. Zodpovědná, nic nezanedbá, na vše upozorní! Udělá vše pro to, aby se Vám dítě narodilo zdravé a bez komplikací. Když máte obavy, napíšete e-mail ihned Vám odepíše, poradí a uklidní! Za mě jedna z nejlepších doktorek co může Ústecký kraj mít!

K
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je dle mých zkušeností velmi pečlivá, naslouchá, pomůže, vyléčí...ale až potom, když se k ní po velmi dlouhé, neorganizované čekací době dostanete. Telefon sestra nebere vůbec, nevolá zpět, na emaily reakce nepřichází, ikdyž si má člověk o výsledky napsat... jediné co zbývá, je opravdu sedět x hodin v čekárně a doufat, že na vás vyjde řada. Takže hodnotím 5 hvězdičkami, DÍKY skvělé paní doktorce. Co se však týče organizace a komunikace musela bych dát -5 . Doporučovala bych změnit také komunikační platformy. Sdělení o dovolené hlasovkou nebo na papíru na dveřích, je v dnešní době dost zastaralé. Kdyby sestra zvedala aspoň telefon, neměl by člověk potřebu toto nehezké hodnocení psát.


K
Ověřený profil
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Můžu jen doporučit. K paní doktorce jsem přešla po komplikovaném porodu kvuli stěhování.
Je velmi pečlivá, milá, při vyšetření šetrná. Všechny problemy jsem u ní vyřešila k mé spokojenosti.
Sestřička je taky moc fajn.


L
Ověřený profil

Byla jsem u ni jednou, v dobe dovolene meho gynekologa. Velice vstricna, vylecila, pomohla. Chvalu na ni peje i ma sestra a sestrenice plus par kamaradek. Jedina vytka je objednavani respektive jeho neexistence. Pokud chcete prijit na radu, musite prijit minimalne 2 hodiny pred zacatkem pracovni doby. Pokud prijdete o pracovni dobu ci tesne pred zacatkem, malokdy se stane, ze by vas vzala. Ale to je jedine minus, jinak vse vyleci a stara se. Jen trochu te organizace a pripadne objednani by nezaskodilo. Nebo mozna uz neprijimat nove pacienty. Kdyz je clovek v ordinaci 30-45 min, tak jich moc vzit nestihne. Ale to je jedno minimalni minus.


L
Ověřený profil

Chodím k paní doktorce už alespoň osm let a nepřestala jsem ani když jsem se natrvalo přestěhovala a musím za ní přes hodinu dojíždět. Inteligentní, racionální a pečlivý lékař, člověk na svém místě. Takových lékařů je bohužel málo a nehodlám riskovat změnu, takže dokud to půjde, zůstanu u paní doktorky Janků.


J
Ověřený profil

maximální péče, takových lékařů, kdyby bylo více, bylo by to supr.


J
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem velice spokojená, velice milý přístup, pečlivá, vše řádně vysvětlí. Jediné minus a proto nedávám plné hodnocení je v čekacích lhůtách, pokud člověk není objednaný. To je potom peklo ale s tím se zřejmě nic nenadělá, prostě má paní doktorka plno pacientů. Jinak vše super, nemám žádných výhrad!


K
Ověřený profil

Paní doktorka Janků je nejlepší lékařka,kterou znám a vím,že za touto lékařkou bych klidně jezdila i do jiného města. Naštěstí jí máme,ale u nás v Lovosic.,a jsem za to moc ráda.Vděčím jí za hodně- za syna a nyní za včasnou diagnózu,která mi vlastně zachránila život!Je velmi lidská,ochotná a pečlivá.Kéž-by bylo takových lékařů více.A paní sestřička je také super.Moc děkuji za vše.


K paní doktorce už chodím nějaký rok a můžu říct, že jsem s ní velmi spokojená.
Je hodně pečlivá, poradí, vysvětlí, když si není jistá, udělá další vyšetření. Dlouhá čekací doba je právě díky tomu, že je tak dobrá a já si na ní ráda počkám :-).Procházková


Došlo k chybě, zkuste to znovu