Ord. praktického lékaře gynekologa
Osvoboditelů 48, Lovosice

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

K paní doktorce chodím necelý rok, ale takto empatickou, vstřícnou a ochotnou osobu jsem v lékařství ještě nepotkala. Když jsem k paní doktorce na začátku těhotenství přešla udělala jsem tu nejlepší věc jakou jsem mohla. Nic nenechává náhodě, je velmi precizní a pečlivá. Na emaily odpovídá v rámci hodin nejpozději do druhého dne, dokonce když jsem v neděli odesílala mail v domění, že mi paní doktorka odepíše během druhého dne, tak mi odpověď přišla do hodiny. Sestřička je také velmi milá a příjemná. Po všech komplikacích, kterými jsem si prošla jsem paní doktorce za tento přístup neskutečně, opravdu neskutečně vděčná.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je neskutečná! Zejména pro ty co čekají miminko. Zodpovědná, nic nezanedbá, na vše upozorní! Udělá vše pro to, aby se Vám dítě narodilo zdravé a bez komplikací. Když máte obavy, napíšete e-mail ihned Vám odepíše, poradí a uklidní! Za mě jedna z nejlepších doktorek co může Ústecký kraj mít!

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je dle mých zkušeností velmi pečlivá, naslouchá, pomůže, vyléčí...ale až potom, když se k ní po velmi dlouhé, neorganizované čekací době dostanete. Telefon sestra nebere vůbec, nevolá zpět, na emaily reakce nepřichází, ikdyž si má člověk o výsledky napsat... jediné co zbývá, je opravdu sedět x hodin v čekárně a doufat, že na vás vyjde řada. Takže hodnotím 5 hvězdičkami, DÍKY skvělé paní doktorce. Co se však týče organizace a komunikace musela bych dát -5 . Doporučovala bych změnit také komunikační platformy. Sdělení o dovolené hlasovkou nebo na papíru na dveřích, je v dnešní době dost zastaralé. Kdyby sestra zvedala aspoň telefon, neměl by člověk potřebu toto nehezké hodnocení psát.

Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Můžu jen doporučit. K paní doktorce jsem přešla po komplikovaném porodu kvuli stěhování.
Je velmi pečlivá, milá, při vyšetření šetrná. Všechny problemy jsem u ní vyřešila k mé spokojenosti.
Sestřička je taky moc fajn.

Byla jsem u ni jednou, v dobe dovolene meho gynekologa. Velice vstricna, vylecila, pomohla. Chvalu na ni peje i ma sestra a sestrenice plus par kamaradek. Jedina vytka je objednavani respektive jeho neexistence. Pokud chcete prijit na radu, musite prijit minimalne 2 hodiny pred zacatkem pracovni doby. Pokud prijdete o pracovni dobu ci tesne pred zacatkem, malokdy se stane, ze by vas vzala. Ale to je jedine minus, jinak vse vyleci a stara se. Jen trochu te organizace a pripadne objednani by nezaskodilo. Nebo mozna uz neprijimat nove pacienty. Kdyz je clovek v ordinaci 30-45 min, tak jich moc vzit nestihne. Ale to je jedno minimalni minus.

Chodím k paní doktorce už alespoň osm let a nepřestala jsem ani když jsem se natrvalo přestěhovala a musím za ní přes hodinu dojíždět. Inteligentní, racionální a pečlivý lékař, člověk na svém místě. Takových lékařů je bohužel málo a nehodlám riskovat změnu, takže dokud to půjde, zůstanu u paní doktorky Janků.

maximální péče, takových lékařů, kdyby bylo více, bylo by to supr.

S paní doktorkou jsem velice spokojená, velice milý přístup, pečlivá, vše řádně vysvětlí. Jediné minus a proto nedávám plné hodnocení je v čekacích lhůtách, pokud člověk není objednaný. To je potom peklo ale s tím se zřejmě nic nenadělá, prostě má paní doktorka plno pacientů. Jinak vše super, nemám žádných výhrad!

Paní doktorka Janků je nejlepší lékařka,kterou znám a vím,že za touto lékařkou bych klidně jezdila i do jiného města. Naštěstí jí máme,ale u nás v Lovosic.,a jsem za to moc ráda.Vděčím jí za hodně- za syna a nyní za včasnou diagnózu,která mi vlastně zachránila život!Je velmi lidská,ochotná a pečlivá.Kéž-by bylo takových lékařů více.A paní sestřička je také super.Moc děkuji za vše.

K paní doktorce už chodím nějaký rok a můžu říct, že jsem s ní velmi spokojená.
Je hodně pečlivá, poradí, vysvětlí, když si není jistá, udělá další vyšetření. Dlouhá čekací doba je právě díky tomu, že je tak dobrá a já si na ní ráda počkám :-).Procházková