Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Osvoboditelů 48, Lovosice
Ord. praktického lékaře gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa Jiný

Paní doktorka je dle mých zkušeností velmi pečlivá, naslouchá, pomůže, vyléčí...ale až potom, když se k ní po velmi dlouhé, neorganizované čekací době dostanete. Telefon sestra nebere vůbec, nevolá zpět, na emaily reakce nepřichází, ikdyž si má člověk o výsledky napsat... jediné co zbývá, je opravdu sedět x hodin v čekárně a doufat, že na vás vyjde řada. Takže hodnotím 5 hvězdičkami, DÍKY skvělé paní doktorce. Co se však týče organizace a komunikace musela bych dát -5 . Doporučovala bych změnit také komunikační platformy. Sdělení o dovolené hlasovkou nebo na papíru na dveřích, je v dnešní době dost zastaralé. Kdyby sestra zvedala aspoň telefon, neměl by člověk potřebu toto nehezké hodnocení psát.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Ord. praktického lékaře gynekologa

Můžu jen doporučit. K paní doktorce jsem přešla po komplikovaném porodu kvuli stěhování.
Je velmi pečlivá, milá, při vyšetření šetrná. Všechny problemy jsem u ní vyřešila k mé spokojenosti.
Sestřička je taky moc fajn.

L
Ověřeny pacient

Byla jsem u ni jednou, v dobe dovolene meho gynekologa. Velice vstricna, vylecila, pomohla. Chvalu na ni peje i ma sestra a sestrenice plus par kamaradek. Jedina vytka je objednavani respektive jeho neexistence. Pokud chcete prijit na radu, musite prijit minimalne 2 hodiny pred zacatkem pracovni doby. Pokud prijdete o pracovni dobu ci tesne pred zacatkem, malokdy se stane, ze by vas vzala. Ale to je jedine minus, jinak vse vyleci a stara se. Jen trochu te organizace a pripadne objednani by nezaskodilo. Nebo mozna uz neprijimat nove pacienty. Kdyz je clovek v ordinaci 30-45 min, tak jich moc vzit nestihne. Ale to je jedno minimalni minus.

L
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už alespoň osm let a nepřestala jsem ani když jsem se natrvalo přestěhovala a musím za ní přes hodinu dojíždět. Inteligentní, racionální a pečlivý lékař, člověk na svém místě. Takových lékařů je bohužel málo a nehodlám riskovat změnu, takže dokud to půjde, zůstanu u paní doktorky Janků.

J
Ověřeny pacient

maximální péče, takových lékařů, kdyby bylo více, bylo by to supr.

J
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem velice spokojená, velice milý přístup, pečlivá, vše řádně vysvětlí. Jediné minus a proto nedávám plné hodnocení je v čekacích lhůtách, pokud člověk není objednaný. To je potom peklo ale s tím se zřejmě nic nenadělá, prostě má paní doktorka plno pacientů. Jinak vše super, nemám žádných výhrad!

K
Ověřeny pacient

Paní doktorka Janků je nejlepší lékařka,kterou znám a vím,že za touto lékařkou bych klidně jezdila i do jiného města. Naštěstí jí máme,ale u nás v Lovosic.,a jsem za to moc ráda.Vděčím jí za hodně- za syna a nyní za včasnou diagnózu,která mi vlastně zachránila život!Je velmi lidská,ochotná a pečlivá.Kéž-by bylo takových lékařů více.A paní sestřička je také super.Moc děkuji za vše.

K paní doktorce už chodím nějaký rok a můžu říct, že jsem s ní velmi spokojená.
Je hodně pečlivá, poradí, vysvětlí, když si není jistá, udělá další vyšetření. Dlouhá čekací doba je právě díky tomu, že je tak dobrá a já si na ní ráda počkám :-).Procházková

Paní doktorka je milá, příjemná a pečlivá. Jen - nevím, jak to popsat, ale přijde mi, že konkrétně vůči mě je odměřená. Nebývala taková. No, nemůže jí být sympatická každá pacientka...ale proč zrovna já, to je mi záhadou

ochotná, milá,vždy přesně vysvětlí co se děje a jak se můžeme problému zbavit,snaží se mít všechny přístoje které jsou potřeba k její práci,profesionální přístup,modertní poznatky ve svém oboru

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti