MUDr. Eva Habová

Zubař Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

16 názor

Adresa

Ordinace PL stomatologa
Nerudova 586, Kralupy nad Vltavou

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

16 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Umístění: Ordinace PL stomatologa Jiný

Skvělá paní zubařka:-) Chodím k ní už 25 let. Komunikuje s pacientem, usměje se, je lidská. Moc si ji vážíme a celá naše rodina k ní chodí.

Ověřený profil

Pani doktorka je velice mila a prijemna. Chodíme k ni celá rodina a nemůžeme si stěžovat. K dětem je velice chapava a jedná s nimi ohleduplně. Můžu jen vynachválit Ja sama jsem srab a k zubaři chodím jak na popravu,ale pani doktorka se mnou vzdy jedná v rukavičkách a s trpělivostí. Skutečně je to Pani zubarka na svém místě

T
Ověřený profil

Paní doktorka je velice příjemná, poprvé v životě jsem se u zubaře nebála a nebolelo mě to. Byla jsem u ní pro pomoc při bolestech ( konkrétně akutní pulpitida) a i přesto, že není má zubařka byla velice ochotná a ulevilo se mi. Je pečlivá, opatrná, sympatická a informuje a upozorňuje na to co se chystá právě udělat, což jistě snižuje nervozitu a napjatost ze strany pacienta. Maximální spokojenost.


Ověřený profil

K paní doktorce chodíme s dětma. Líbí se mi její přístup. Děti jí mají rádi. Nemyslím jen moje děti. Celkově je paní doktorka známá tím, že umí zacházet s dětma a děti se nebojí k ní přijít. To je docela důležité. Když není důvěra, není nic a k paní doktorce důvěru máme. Sme rádi, že nám byla doporučena.
Také jsem měla kdysi špatnou zkušenost s návštěvami zubních ordinací. Náhoda mě zavedla k MUDr. Habové a jsem naprosto spokojená. Je milá, šikovná, vše vysvětlí, nemučí. Konečně se nebojím chodit k zubaři. Vřele doporučuji.


Souhlasím.Je výborná zubařka.Příjemná,pečlivá.Jen malou výtku.Bohužel tržní hospodářství proniklo i k ní a příliš často nutí pacientům placené plomby atd.Chybí mi zde volba pacienta si vybrat mezi spravením zubu zdarma (amalgán) a mezi plombou placenou.Ne každý na to má.


mila, pecliva, rychla a profesionalni. 100% spokojenost.


Paní doktorka je vždy moc milá a na práci si dává záležet.


R

Chodím k paní doktorce několik let. Neměla jsem před ní dobrou zkušenost a paní doktorka to napravila. Je ohleduplná, příjemná odbornice. Mé dcery se k ní nebojí, vše jim vždy vysvětlí, mě také ,má pochopení pro můj strach ze zubařů.


L

Paní doktorku mohu jen doporučit, měla jsem přímo fóbii ze zubařů, ale k paní doktorce Habové se nebojím. Je milá, citlivá, vstřícná a vnímavá. Všechny zákroky v klidu vysvětlí. Prostě je skvělá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu