Na Bojišti 94/7, Liberec

C

Utekli jsme po dvouch návštěvách - její ošetření zubů bez ponechání mezer mezi nima,ošetření bez rukavic,
přístroje hozené jen tak volně v šuplíku, do kterého se běžně práší a hrabe se v tom špinavýma rukama.
Dceři tak léčila zub , že jí ho hned ve 14. letech zničila a nerv musel jít ven a nastala anabáze co popisu pán v předešlém hodnocení.
Více již nikdy a pokud by byla na pohotvosti , tak rychle pryč!!!

musim se pridat ke spatnemu hodnoceni mam dve male deti a obe se ted potikaj se zanetem..ikdyz pani doktorka rekla ze zoubky ven nemusi...ale bohuzel musi..a doslo to tak daleko ze obe deti ted nastupuji do nemocnicena zbni ldn kde je ceka vetsi zakrok...i ma dcera si vsimla vune pani doktorky ..cigarety..supr priklad pro detidana

hodná milá lidská

Tak co bych řekl,spíše hledám v hlavě slušná slova!!!!p."Zubařku" bych celkem rád potkal a řekl jí do očí,jak mi teď je a co si o ní myslím.Zítra ráno mi ten mlaďas bude trhat 2 zuby,které mi léčila!!!Za Prosinec,jsem tam byl víc než doma u matky na horách!Doufám,že už neordinuje!Že mi zadělá zub a mám v něm zánět,nepozná z rentgenu že mám kanálky postižené.Musel jsem 23.12.obvolat celý Liberec,vzal mě až p.dotor Rawa Yahya,který mi ihned dal antibiotika a dren.No a mlaďas mi oznámil,že buď zuby ven a nebo jeden kanálek 550kč*8 +korunky a můžu se jít pást.A není jisté,že to pomůže.Prostě ta ženská mi připadla chvilkama,jak Joseph Mengele!!A o tom,že nepoužívala rukavice a z prstů byla cítit vajglovina,ani nemluvim :-D To je asi vše,co bych řekl k té Rádoby Dentistce.

MENČÍKOVÁ

Já jenom mohu říci,že paní Dr.už neordinuje a je tam za ní ,mladý začínající zubař.Prý je šikovný a pečlivý,ale s mé skušenosti,pomalí.Ale to se naučí.K paní Džupinkové mohu jen říci,že za rok a půl co jsem i s dětmi k ní chodila pravidelně,tak sice byla moc legrační ,ukecaná a milá,ale na můj vkus byla špatná.Jeden zub my léčila rok a tři zuby mám doteť otevřené a jen připravené na opravu.Vždy my zub nedodělala.A můj syn se teť potýká se záněty v dásních,jelikož zubařka Džupinková mu ty mléčné nechtěla nikdy vytrhnout,i když ho moc bolel a měl kolikrát hnisavý váčky pod zubama.Prý musí vypadnout sami,jinak bude mít křivé zuby.Tak asi tak.Teť nový zubař bude mít s námi hodně práce než nás dá do kupy.

Je milá.. hodná.. vždy mi "to" umrtví..
No .. doporučuji :)

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, ošetření je šetrné a téměř bezbolestné, nebudete se bát k zubaři. Mohu jen doporučit.

Byla jsem u pani doktorky pred par dny, takze bych rada vedela odkud ma prispivatel veitt informaci o jeji skonceni. Z me strany nemohu rict nic jineho nez to, ze jsem s jeji dosavadnou praci velice spokojena. Doktorka Džupinková je velice pečliva a imponuje mi jeji lidsky pristup. Takze nemuhu nic jineho nez ji doporucit.

Paní doktorka je velmi pečlivá, léčí mi 2 zuby a musím říct, že po zkušenosti s mou předchozí zubařkou jsem velmi spokojená. V mém případě rozhodně nic nezanedbala, takže mohu jen doporučit. Komunikace na dobré úrovni.