Eva Dřímalová - Pláničková, gynekolog Plzeň

MUDr. Eva Dřímalová - Pláničková

Gynekolog Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dvořákova 30/2037, Plzeň
GYNOR s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
D
Ověřeny pacient

S paní doktorkou jsem spokojena, milá, ochotná, vždy vyjde vstříc a vše na co se zeptám, vysvětlí. Chodím k ní už 15 let a v pohodě mne provedla i celou dobou těhotenství. Jen jedna ze sester - postarší blondýna, není vždy úplně příjemná, poněkud zmatená a náběry krve od ní docela bolely. Za to druhá sestřička - Petra, je stršně milá a šikovná, takže záleží, jak narazíte....


L
Ověřeny pacient

Paní doktorka se přestěhovala do ul. Dvořákova 30. Kousek od Mulačů! :) Jinak jsem zatím spokojená, příjemný výstup a nebojím se na nic zeptat :)


Š
Ověřeny pacient

Chodím k paní doktorce už spoustu, cca 20 let a mám jen dobré zkušenosti, paní doktorka se ke mně chovala vždy velice mile a cokoliv jsem chtěla, ráda mi vysvětlila..Porodila jsem tři děti bez problémů, nejmladší dceru jsem měla v 35.letech a těhotenství proběhlo v pořádku i díky péči paní doktorky...Několikrát jsem potřebovala poradit od paní doktorky po telefonu a vždy byla milá a ochotná...Myslím, že je lidská a srdečná,,,Já jsem s její péčí spokojená....


Ověřeny pacient

Paní doktorka je možná trochu "studená", ale to naprosto nevadí, nedokážu si představit mluvit o zdravotích potížích s vysmátou doktorkou. Její přístup je profesionální, ale také se mi stalo, že sestra přišla do ordinace během vyšetření. Jinak na vše, co jsem se kdy ptala mi vždy odopvěděla, nikdy nebyla nepříjemná, nečeká se dlouho a roční poplatky po mně niky nechtěla. Těhotná jsem zatím nebyla, ale kamarádka si jí během těhotenství jen pochvalovala, takže mohu jen doporučit.


Ověřeny pacient

Nikdy jsem k jinému gynekologovi nechodila, ale i po konzultacích s kolegyněmi bych řekla, že péče je standardní. Pokud se na něco zeptám, je mi to stručně vysvětleno, je pravda, že paní doktorka je spíše strohá, ale ne nepříjemná. Zato sestra bývá dost nepříjemná. Dřív tam byly dvě, ta druhá byla milejší.

Co se týče "ročního poplatku", o kterém se tu někteří zmiňují, po mně ho nikdo nikdy nechtěl. Je pravda, že se při každém vyšetření hradí např. jednorázová gynekologická zrcátka nebo že jsem platila malý poplatek za poslanou výzvu na vyšetření, ale to je vždy v řádu desetikorun a když tam jde člověk 2-3x do roka, tak se to dá snést.


Paní doktorka je specialista a vynikající odborník na svém místě. Sice neoplývá "americkými úsměvy" a jinými hranými gesty, ale o to kvalitnější je péče co se odbornosti lékařství týče. Pro respondenty, kteří si stěžují na nevysvětlení problému, mohu z vlastní zkušenosti sdělit, že někdy vědět méně znamená více, neboť psychika hraje velmi důležitou roli v nemoci. K paní doktorce chodím již cca 16 let a nikdy jsem neměla sebemenší problém. Všem ženám, které oceňují profesionalitu péče jen doporučuji!


Ověřeny pacient

Poslední 2 roky jsem hodně nespokojená. Roční poplatky za nic, když chci doklat vystaví to na recept bez poznámky za co to vlastně platím. Dnes jsem se pokoušela(marně) dovolat od rána až do ted do ordinace kvůli receptu na antiko, tel nefunguje. Orinace zamčená bez vysvětlení, na dveřích žádná výveska. kde seženu antiko ví asi jen ona a bůh. Jana

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá a příjemná. Po odborné stránce jsem s ní velice spokojená, vždy mi poradila. Je ale třeba se na konkrétní věci, které vás zajímají, zeptat, sama o sobě většinou nevysvětluje příliš detailů. Vynikající péči má o těhotné ženy, standardně provádí screening v 1. trimestru a zve často na kontroly. Včas posílá na všechna nutná odborná vyšetření.


P

Jsem s péčí paní doktorky velmi spokojená. Vřele doporučuji.


C

Otěhotněla jsem v pokročilém věku "44" let, paní doktorka nedělá z ničeho problém, milý přístup. Jen ty "bezpotvrzení" příspěvky jsou trochu podivné. I za tělísko jsme platila abnormálně více, než jsem nalezla na internetu. Možná by neškodilo mít vyvěsený ceník v čekárně (třeba tam je, ale ne dostatečně nápadně)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti