GYNOR s.r.o.

30100 , Plzeň , plzeňský

• Eva Dřímalová - Pláničková

Gynekolog, MUDr.

• D

S paní doktorkou jsem spokojena, milá, ochotná, vždy vyjde vstříc a vše na co se zeptám, vysvětlí. Chodím k ní už 15 let a v pohodě mne provedla i celou dobou těhotenství. Jen jedna ze sester - postarší blondýna, není vždy úplně příjemná, poněkud zmatená a náběry krve od ní docela bolely. Za to druhá sestřička - Petra, je stršně milá a šikovná, takže záleží, jak narazíte....

• L

Paní doktorka se přestěhovala do ul. Dvořákova 30. Kousek od Mulačů! :) Jinak jsem zatím spokojená, příjemný výstup a nebojím se na nic zeptat :)

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Martin Smažinka

Gynekolog, MUDr.

• S
      Umístění: Gynekologicko – porodnická klinika LF UK a FN Plzeň

Dobrý den,
      mám za sebou 2 operace , při obou operací byl Mudr. Smažinka.
      Chtěla bych poděkovat jemu a celému týmu za profesionální a hlavně za lidský přístup. Děkuji

• T

Pan Doktor Smažinka je velmi milí a usměvavý jsem velmi spokojená na oddělení Gynekologicko - porodnickým jsem ležela po operaci a Pán doktor se svým milým přístupem mi pobyt v nemocnici velmi usnadnil neustále se usmíval a pořád byl v naprosté pohodě. I když to občas lékař určitě nemá jednoduchý tak to nepřenáší na pacienty. Jsem velmi spokojená s přístupem pana doktora

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře