Praktický lékař gynekolog
Vrchlického 802/11, Liberec

Praxe bez objednání, zákaz předepsání antikoncepce, když se někdo zpozdí s preventivní prohlídkou, špatná komunikace s pacientem - už jsme v době, kdy by mi mohli buď napsat mail nebo sms, že jsem ve zpoždění s prohlídkou, ne? nebo dokonce zavolat? a to nemluvím o tom, že po jediných dvou vyšetřeních a odběru stěru, které jsem absolvovala, jsem dva dny krvácela. Arogantní, fyzicky necitlivá

Nektere proslovy pani doktorky by se daly tesat, opravdu jednani s pacientem neni jeji silna stranka. Urcite ma vyborne znalosti, ale jeji chovani u mne opakovane vyvolalo pocit, ze uz asi presluhuje...bohuzel..

Dle mého názoru paní doktorka věci rozumí a má dlouholetou praxi.Vždy dovede poradit.

Tak jsem si přečetla tuhle diskuzi a musím říct, že jsem na vážkách. K paní doktorce chodím cca 6 let a vždy je milá a příjemná. Je ale možné, že je to tím, že žádné problémy nemám a vždycky chodím jen na preventivku a pro recept na antikoncepci. Jediné, co bych vytkla je dlouhé čekání a NEMOŽNOST se objednat na danou dobu, což mi vadí, protože dojíždím z daleka a většinou s snažím těch doktorů stihnout za jeden den víc...

Velmi dobrá lékařka.Vždy vysvětlí problém a poradí nejlepší řešení.Je opravdu vstřícná.

Paní doktorka je velmi laxni.. chodila jsem k ni několik let, celou dobu jsem uživala stejnou antikoncepci a když přišel problém, tak ho nechtěla řešit, že to je normálni. Po mém nalehání mi tedy pomohla prášky, problém částečeně vymyzel, ale pak se to opět vrátilo. Proto jsem žádala znovu o pomoc.. opět prášky, ktere na nějakou dobu zabraly. Opět se problém vrátil, ale dle paní doktorky bylo vše v pořádku. Změnila jse proto gynekologa. Ten se podivil, kdo mě to vůbec ošetřoval, že problém nezmizel a okamžitě to začal řešit. Take mi změnil antikoncepci, ta co jsem měla byla naprosto zastarala a pro mě nevhodna. Paní doktorku vůbec nemohu doporučit, jsem ráda, že jsem u jiného lekaře. Navíc několikahodinové čekání v čekárně člověka opravdu ubíjelo. Ted jsem objednana na určitou hodinu a v tu hodinu jdu opravdu na řadu.

Naprosto souhlasím s předchozími příspěvky. S paní doktorkou mám ty nejhorší zkušenosti. Když jsem před několika lety byla těhotná a přišla jsem k ní s tím, že jsem začaka krvácet, velice neeticky mi řekla, že je "TO" mrtvé a poslala mě do nemocnice na vyčištění. Tam dle ultrazvuku zjistili, že to není pravda. Dnes máme ZDRAVÉHO 5-ti letého syna. K paní dokrorce jsem raději přestala chodit.

chodim k pani doktorce kratce,jsem s ni moc spokojena,pacientc se venuje,dukladne vysetri a vse vysvetli.Je velmi prijemna.

Pani doktorku mam rada jsem sni spokojena vzdy se mi snazila pomoci

S paní doktorkou mám bohužel jen samé špatné zkušenosti, a to ve všech směrech. Po několika hodinovém čekání v čekárně, se ještě čeká velmi často i v kabince, než si paní doktorka vyřídí své soukromé telefonáty, nejčastěji zážitky z hor. Pak vás milostivě vyšetří, s jízlivým úsměvem určí banální diagnózu, doporučí antikoncepci a opět s jízlivým úsměvem se rozloučí. Došla mi trpělivost, když jsem za ní přišla s problémem neplodnosti, a ona mi od stolu bez vyšetření vypsala žádanku na laparoskopii, tedy bez starostí rovnou pod kudlu. Přešla jsem k jinému lékaři, který se mi věnoval a otěhotnění se podařilo bez řezání. NEdoporučuji tuto doktorku, nesvěřujte své zdraví lidem, kteří nejsou ochotni vám pomoci.