Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je skvělá.
Odborník,milá,vstřícná,příjemná.Vždy mi pomohla,zajíma se o pacienta celkově,
Umí poradit,povzbudit,mile promluvit.Orientuje se i v jiných oborech ,než je její kožní,což
jsem ocenil až dodatečn a tímto Vám nyní děkuji.

U paní doktorky jsem moc spokojená nebyla, při opakované návštěvě mi psala odlišnou léčbu, ačkoli původní měla výsledek a při dotazu jak se léčí opary, které se opakují neustále dokola mi doporučila vitamíny na imunitu, nebo vakcínu, kterou ještě nikdo nevytvořil, k nezaplacení...

Tady je vše nej.Hlavně doktorka je super.Sestřička také.. :-)

Dneska mě setřička pobavila přijdu stím že jsem u nich ještě nebyla a že mám vážny kožní problém a ona se zeptá máte kartu u nějaké jiné kožní lekářky řekla jsem že ano ale že mi pani doktorka nedokazala pomoct a odpověd..tak to vás nevezmeme jděte za ní. To si jako dělají srandu? a když jsem se zeptala kdybych přešla od paní doktorky k nim tak řekla že to takhle nejde. Tak nevím asi dřív uhniju než mě jíný kožní vezme.

Jsem nový pacient a musím vyjádřit svou spokojenost.V minulosti jsem poznal i jiné kožní a mohu porovnat..Přišel jsem ráno,napsal se do pořadí,počkal.Počkal jsem rád i když přede mnou bylo dost lidí,protože mi paní doktroku doporučil kolega.Měl pravdu,vše šlo rychle a v ordinaci byla pohoda.Takový přístup se mi líbí,vše mi bylo vysvětleno,léčba je zatím úspěšná a na kontrolu příjdu rád. děkuji .

Také přidávám svoji zkušenost. Nevím jaká je doktorka, ale chci dnes napsat osobní přístup. Jako nový pacient jsem volala zda ještě přijímá. Říkala, že pokud chci přijít jako nový pacient je dobré abych přišla na 7hod aby mohla vyplnit kartičku, tak já tam poctivě na 7h byla jelikož už byla plná čekárna sedla jsem si tak trochu bokem a nevšimla si papírku kde se zapisuje pořadí příchozích. Paní doktorka přišla bohužel az 7:30h prvního pacienta začala brát az 7:55h to vylezla sestra pozbírala kartičky a řekla, že jsem se nezapsala a že mě dodatečně dopsala bohužel až na konec, ta jsem čekala.....a čekala....a čekala :-( v 8:40hod celá otrávená jsem zaklepala na sestru, zda by mě nemohla vzít, že už spěchám do práce. sestra na to ale nejste na řadě. Vubec ji nezajímalo, že jsem jako nový pacoš nevěděla, že se musim zapsat...tak jsem si vzala kartičku zpět a šla s pocitek vzteku a bezmoci do práce.....Takže osobní přístup nechutný

Paní doktorka je výborná,ochotná,odborník na svém místě.Chodím k ní teď docela často a mohu jen doporučit.!
Sestřička je také moc hodná.Za váš citlivý přístup k pacientovi velmi oběma děkuji.

Skvělá lékařka s velmi lidským přístupem k pacientům.Sympatická,příjemná,vždy ochotná.Má moji plnou důvěru.

Paní doktorka i sestřička jsou zlaté!!! A ochotné řešit i nelehké situace...

Mám více lékařů,ale paní doktorku mám nejraději.Je odborník,vždy mně pomohla,je vstřícná,mílá a jsem rád,že můžu být její pacient.