MUDr. Eva Bartošová

Zubař Více

Kralupy nad Vltavou 1 adresa

Ordinace PL stomatologa
Prokopova 471, Kralupy nad Vltavou

Už nikdy více, chodila jsem k paní doktorce jako menší. Celá moje rodina má kvůli neprofesionalitě paní doktorky problémy (tedy spíš měla problémy) a všichni jsme do svých zubů museli dát několik tisíc Kč. Paní doktorka mi také dala plombu (tmavou-amalgan), ale kaz pod ní mi nevyvrtala, takže ho vlastně jen Přikryla. Moje nová doktorka mi pak plombu musela odstranit a kaz vyvrtat, a když se zeptala jestli chci zub umrtvit nebo to vydržím, odpověděla jsem že nevím, že mi nikdy nikdo zub nevrtal.

Jsem rád že už u ní nejsem :-) paní doktorka je velmi milá a ochotná, ale to je asi tak vše, umrtvení zubu záležitost na 4 návštěvy a 2 měsíce. Neodbornos, co prohlídka to jiná diagnóza

Při preventivce paní doktorka našla kaz o kterém jsem ani nevěděl. Ošetření bez problémů. Mohu jen doporučit. JV.

Je pečlivá a milá. Já bych neměnila. MM

super

Nic proti pravidelných kontrol,ale aspon by paní doktorka mohla poznat příčinu bolesti nebo správnou diagnozu když už tam máme chodit pravidelně,i já mám špatné zkušenosti a bohužel se přikláním k negativnímu hodnocení.Pravidelná kontrola u neprofesionála je zbytečná.

Osobně mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti- jak v přístupu, tak i diagnostice. Pokud si na nějaký zákrok netroufá ( např. můj zkažený zalezlý zub moudrosti ) neriskuje a doporučí vhodnou kliniku...To, že trvají na pravidelných kontrolách je jedině správné- lepší malý kaz než-li "schnilá huba"...Jak by se řeklo- prevence půl zdraví...Ale každý má asi jinou zkušenost, já rozhodně jedině dobrou...

Nedoporučuji!Neprofesionální přstup,trvají na pravidelných kontrolách,ale přitom ani doktorka nepozná co máte se zuby.Když jsem přišla do ordice s bolestí zubů,doktorka mi pouze řekla,že to je od zimy,ale nenapadlo jí,aby mě poslala na rengen,zda to neni např.zánět,takže jsem musela do Motola a poradit si sama.Když jsem se pak od své matky dozvěděla,že jí paní doktorka vytrhla nervy ze zubů uplně zbytečně a určila špatnou diagnozu a vůbec nepoznala příčinu tak jsem se utvrdila v to,že tam už nikdy nepůjdu!

neodborný postup