Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Prokopova 471, Kralupy nad Vltavou
Ordinace PL stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
T
Ověřený profil

Už nikdy více, chodila jsem k paní doktorce jako menší. Celá moje rodina má kvůli neprofesionalitě paní doktorky problémy (tedy spíš měla problémy) a všichni jsme do svých zubů museli dát několik tisíc Kč. Paní doktorka mi také dala plombu (tmavou-amalgan), ale kaz pod ní mi nevyvrtala, takže ho vlastně jen Přikryla. Moje nová doktorka mi pak plombu musela odstranit a kaz vyvrtat, a když se zeptala jestli chci zub umrtvit nebo to vydržím, odpověděla jsem že nevím, že mi nikdy nikdo zub nevrtal.

Jsem rád že už u ní nejsem :-) paní doktorka je velmi milá a ochotná, ale to je asi tak vše, umrtvení zubu záležitost na 4 návštěvy a 2 měsíce. Neodbornos, co prohlídka to jiná diagnóza

Při preventivce paní doktorka našla kaz o kterém jsem ani nevěděl. Ošetření bez problémů. Mohu jen doporučit. JV.

Je pečlivá a milá. Já bych neměnila. MM

super

Ověřený profil

Nic proti pravidelných kontrol,ale aspon by paní doktorka mohla poznat příčinu bolesti nebo správnou diagnozu když už tam máme chodit pravidelně,i já mám špatné zkušenosti a bohužel se přikláním k negativnímu hodnocení.Pravidelná kontrola u neprofesionála je zbytečná.

Osobně mám s paní doktorkou jen dobré zkušenosti- jak v přístupu, tak i diagnostice. Pokud si na nějaký zákrok netroufá ( např. můj zkažený zalezlý zub moudrosti ) neriskuje a doporučí vhodnou kliniku...To, že trvají na pravidelných kontrolách je jedině správné- lepší malý kaz než-li "schnilá huba"...Jak by se řeklo- prevence půl zdraví...Ale každý má asi jinou zkušenost, já rozhodně jedině dobrou...

Nedoporučuji!Neprofesionální přstup,trvají na pravidelných kontrolách,ale přitom ani doktorka nepozná co máte se zuby.Když jsem přišla do ordice s bolestí zubů,doktorka mi pouze řekla,že to je od zimy,ale nenapadlo jí,aby mě poslala na rengen,zda to neni např.zánět,takže jsem musela do Motola a poradit si sama.Když jsem se pak od své matky dozvěděla,že jí paní doktorka vytrhla nervy ze zubů uplně zbytečně a určila špatnou diagnozu a vůbec nepoznala příčinu tak jsem se utvrdila v to,že tam už nikdy nepůjdu!

Z

neodborný postup

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti