Praktický lékař stomatolog
Opletalova 475/6, Olomouc

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Jsem moc ráda, že mě pan doktor před pár lety přijal. Vždy vládne v ordinaci dobrá nálada, všichni jsou velmi milí, ochotní a vstřícní. Prostě TOP :)

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

vynikajicí profesionál, lidský a příjemný odborník, moc děkuju pane doktore i za manžela který už není mezi námi, měl vás rád.....a já taky...díky

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší doktor kterého jsem kdy poznala . Nesmírně si vážím jeho lidského přístupu , neustále dobré nálady , profesionality a nadhledu s kterým dělá svou práci . Nikdy bych nevěřila ze se zbavím panické hrůzy ze zubařů . Děkuji že mohu být jeho pacientkou.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala - skvělý odborník, rychlý, bezbolestný zákrok. Je vždy usměvavý, vtipný, lidský. Přestala jsem mít strach ze zubařů.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu doktoru Beislovi chodím už od doby, kdy začínal svou zubařskou kariéru. Přešel k němu i manžel a teď přijal do péče i dceru. Všichni jsme víc než spokojení po všech stránkách a důležité je to, že po zkušenostech s jinými lékaři mu po odborné stránce bezmezně důvěřujeme - je to "náš pan doktor" . Máme ho rádi také pro jeho vlídnost a neustále dobrou náladu - už při vyslovení jeho jména se vždycky bezděčně usmějeme, takže díky za vše, pane doktore! Marta M

Super zubař, rychlý a rozumí svému oboru!!!
Kvalitní a lidský, doporučuji. =)
Děkuji za něho zachránil mi zuby a ušetřil mi spousty peněz.

Jednička!Rychlost,preciznost a nadstardantní péče.Příjemné prostředí i personál. Mohu jen doporučit!Jsem pacientkou už 18 roků a zatím nebyl jediný problém.

K Erikovi chodí celá naše rodina. Co k němu chodíme, nevíme, co je to strach ze zubaře. Je vtipný, veselý a má citlivý přístup k pacientům. I sestřička je velmi milá. Už bychom neměnili, jsme rádi, že takový zubař je!!!

pan doktor mi zachránil zub po tom co mi ho paní zubařka Vyroubalová na hradisku chtěla vytrhnout jen škoda že sem ho neznal před prvním trhání mohla mi tam ta 6 zůstat vřele ho doporučuji narozdíl od paní zubařky

Jsem s panem doktorem spokojená:-)))