Adresa

Opletalova 475/6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
33 názorů

M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Nejlepší zubař, jakého jsem kdy poznala - skvělý odborník, rychlý, bezbolestný zákrok. Je vždy usměvavý, vtipný, lidský. Přestala jsem mít strach ze zubařů.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu doktoru Beislovi chodím už od doby, kdy začínal svou zubařskou kariéru. Přešel k němu i manžel a teď přijal do péče i dceru. Všichni jsme víc než spokojení po všech stránkách a důležité je to, že po zkušenostech s jinými lékaři mu po odborné stránce bezmezně důvěřujeme - je to "náš pan doktor" . Máme ho rádi také pro jeho vlídnost a neustále dobrou náladu - už při vyslovení jeho jména se vždycky bezděčně usmějeme, takže díky za vše, pane doktore! Marta M


Z
Ověřeny pacient

Super zubař, rychlý a rozumí svému oboru!!!
Kvalitní a lidský, doporučuji. =)
Děkuji za něho zachránil mi zuby a ušetřil mi spousty peněz.


N
Ověřeny pacient

Jednička!Rychlost,preciznost a nadstardantní péče.Příjemné prostředí i personál. Mohu jen doporučit!Jsem pacientkou už 18 roků a zatím nebyl jediný problém.


D
Ověřeny pacient

K Erikovi chodí celá naše rodina. Co k němu chodíme, nevíme, co je to strach ze zubaře. Je vtipný, veselý a má citlivý přístup k pacientům. I sestřička je velmi milá. Už bychom neměnili, jsme rádi, že takový zubař je!!!


H

pan doktor mi zachránil zub po tom co mi ho paní zubařka Vyroubalová na hradisku chtěla vytrhnout jen škoda že sem ho neznal před prvním trhání mohla mi tam ta 6 zůstat vřele ho doporučuji narozdíl od paní zubařky


Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojená:-)))


usměvavý, bezbolestný, vstřícný a hlavně velice šikovný


Erik je prostě třída.


mno,co bych panu doktorovi mohla dodat,krom toho,že naší rozsáhlé rodině zachránil či ošetřil dohromady asi 40 zubů v období cirka dvou let že aano..když k tomu přidám čisté a vkusné prostředí,příjemný personál a rychlost v ruku v ruce s téměř bezbolestností,nemůžu udělat nic jiného než vřele doporučit..když si vzpomenu na svoji zubařku z raně dětských let,jsem ráda,že jsem se probudila ze zlého snu a mohla se oddat péči tohoto zručného a vtipného pana doktora...dííky.L.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti