Adresa

Opletalova 475/6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
32 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu doktoru Beislovi chodím už od doby, kdy začínal svou zubařskou kariéru. Přešel k němu i manžel a teď přijal do péče i dceru. Všichni jsme víc než spokojení po všech stránkách a důležité je to, že po zkušenostech s jinými lékaři mu po odborné stránce bezmezně důvěřujeme - je to "náš pan doktor" . Máme ho rádi také pro jeho vlídnost a neustále dobrou náladu - už při vyslovení jeho jména se vždycky bezděčně usmějeme, takže díky za vše, pane doktore! Marta M


Z
Ověřeny pacient

Super zubař, rychlý a rozumí svému oboru!!!
Kvalitní a lidský, doporučuji. =)
Děkuji za něho zachránil mi zuby a ušetřil mi spousty peněz.


N
Ověřeny pacient

Jednička!Rychlost,preciznost a nadstardantní péče.Příjemné prostředí i personál. Mohu jen doporučit!Jsem pacientkou už 18 roků a zatím nebyl jediný problém.


D
Ověřeny pacient

K Erikovi chodí celá naše rodina. Co k němu chodíme, nevíme, co je to strach ze zubaře. Je vtipný, veselý a má citlivý přístup k pacientům. I sestřička je velmi milá. Už bychom neměnili, jsme rádi, že takový zubař je!!!


H
Ověřeny pacient

pan doktor mi zachránil zub po tom co mi ho paní zubařka Vyroubalová na hradisku chtěla vytrhnout jen škoda že sem ho neznal před prvním trhání mohla mi tam ta 6 zůstat vřele ho doporučuji narozdíl od paní zubařky


Ověřeny pacient

Jsem s panem doktorem spokojená:-)))


usměvavý, bezbolestný, vstřícný a hlavně velice šikovný


Erik je prostě třída.


mno,co bych panu doktorovi mohla dodat,krom toho,že naší rozsáhlé rodině zachránil či ošetřil dohromady asi 40 zubů v období cirka dvou let že aano..když k tomu přidám čisté a vkusné prostředí,příjemný personál a rychlost v ruku v ruce s téměř bezbolestností,nemůžu udělat nic jiného než vřele doporučit..když si vzpomenu na svoji zubařku z raně dětských let,jsem ráda,že jsem se probudila ze zlého snu a mohla se oddat péči tohoto zručného a vtipného pana doktora...dííky.L.


Ano,je nejlepší.A nikam jinam by mě nikdo nedostal ani heverem :-)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti