Opletalova 475/6, Olomouc
Praktický lékař stomatolog

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K panu doktoru Beislovi chodím už od doby, kdy začínal svou zubařskou kariéru. Přešel k němu i manžel a teď přijal do péče i dceru. Všichni jsme víc než spokojení po všech stránkách a důležité je to, že po zkušenostech s jinými lékaři mu po odborné stránce bezmezně důvěřujeme - je to "náš pan doktor" . Máme ho rádi také pro jeho vlídnost a neustále dobrou náladu - už při vyslovení jeho jména se vždycky bezděčně usmějeme, takže díky za vše, pane doktore! Marta M

Super zubař, rychlý a rozumí svému oboru!!!
Kvalitní a lidský, doporučuji. =)
Děkuji za něho zachránil mi zuby a ušetřil mi spousty peněz.

Jednička!Rychlost,preciznost a nadstardantní péče.Příjemné prostředí i personál. Mohu jen doporučit!Jsem pacientkou už 18 roků a zatím nebyl jediný problém.

K Erikovi chodí celá naše rodina. Co k němu chodíme, nevíme, co je to strach ze zubaře. Je vtipný, veselý a má citlivý přístup k pacientům. I sestřička je velmi milá. Už bychom neměnili, jsme rádi, že takový zubař je!!!

pan doktor mi zachránil zub po tom co mi ho paní zubařka Vyroubalová na hradisku chtěla vytrhnout jen škoda že sem ho neznal před prvním trhání mohla mi tam ta 6 zůstat vřele ho doporučuji narozdíl od paní zubařky

Jsem s panem doktorem spokojená:-)))

usměvavý, bezbolestný, vstřícný a hlavně velice šikovný

Erik je prostě třída.

mno,co bych panu doktorovi mohla dodat,krom toho,že naší rozsáhlé rodině zachránil či ošetřil dohromady asi 40 zubů v období cirka dvou let že aano..když k tomu přidám čisté a vkusné prostředí,příjemný personál a rychlost v ruku v ruce s téměř bezbolestností,nemůžu udělat nic jiného než vřele doporučit..když si vzpomenu na svoji zubařku z raně dětských let,jsem ráda,že jsem se probudila ze zlého snu a mohla se oddat péči tohoto zručného a vtipného pana doktora...dííky.L.

Ano,je nejlepší.A nikam jinam by mě nikdo nedostal ani heverem :-)