Studentská 641, Bohumín
Praktický lékař gynekolog

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Neni co dodat, je supr,už v 16ti jsem měla cystu a dnes jsem zdrava jak rybička a k tomu mám díky p.doktorky nadherného syna,který mi dělá jen radost a setřička i ta starší byla vždy uplně v poho,do dnes jak ji potkam se mě zeptá na Kubíka a to už za mě při otěhotnění nebyla a Adélka,to je sluníčko,za mnohe můžu jen děkovat

pani doktorka je dobra,vzdy u vysetreni mi vsechno vysvetila,ale zjstila mi ze nemuzu mit deti a i presto mne poslala na umele oplodneni,ktere jsem absolvovala ale bylo neuspesne.stara pani sestricka byla vyborna vzdy usmevava a umela ve vsem poradit..nemuzu si celkem na nic stezovat az na tu cekaci dobu v cekarne jsem vzdy prosedela pul dne..vazne doporucuji si vzit sebou jidlo,piti a nejakou knihu na cteni..

Dobry den,me zkusenosti jsou vyborne.Pani doktorka je velice vstricna a empaticka .Sestricka je mlada a umi zvednou naladu.mohla jsem prijit s cimkoliv a dokazali mi vzdy vse vysvetlit,tak abych to pochopila.Osobne jsem tam nikdy necekala dlouho nejvic vsak 15-20minut.Mohu doporucit kazde zvlast.

K paní doktorce jsem chodila od malička, vše bez problémů, až do jisté doby...
První problém ale nastal při zánětu Bartholiniho žlázy, poslala mě na operativním zákroku do Bohumínské nemocnice a po 2 týdnech, jsem stále měla bulku. Paní doktorka to vyřešila skalpelem přímo v ordinaci bez lokální anestezie! Slzám jsem se neubránila!
Druhý problém je už bohužel horšího charakteru.. volala jsem na výsledky cytologického vyšetření a byla mi sdělena diagnostika: lehká dysplazie děložního čípku, HPV virus. Vše jsem se dozvěděla po telefonu nezřetelně s důrazem na to, že se o nic nejedná, že si mám koupit INDOL-IN, půl roku jej užívat a přijít ZA ROK na kontrolu! Se zděšením jsem se dozvěděla, že balení na půl roku by mě vyšlo tak na 5 tisíc Kč. Celá situace nenechala chladným ani mého otce, vyžádal si tedy lékařskou zprávu a pro ujištění, že se opravdu o nic nejedná, jsme navštívila primáře a skvělého gynekologa pana Fialu. Provedl důkladnější cytologii i HPV testaci a oznámil mi, že se jedná o vysoce rizikový typ HPV viru, který přímo rakovinu děložního čípku způsobuje. Navíc jsem se dozvěděla, že tabletky na virus tohoto typu opravdu neexistují, že nezbývá nic jiného než dodržovat zdravou životosprávu a doufat v to, že rakovina nepropukne. Je mi 19 let.
Tímto, osobně, tuhle paní doktorku nedoporučuji.

Paní doktorka je vždy příjemná a citlivá.Chodíme k ní v rodině všechny ženy a spokojenost.Nesnáším však sestřičku (starší paní myslím p.Pařízková) krajně něpříjemná,nevychovaná,vždycky mě vytočí.Nyní nová mladá sestřička je perfektní.Ordinanční hodiny jsou tam jen pro legraci-neplatí.Objednávání je na nic,stejně je to tam na to,aby si člověk vzal časopis a pití s sebou-na velmi dlouho.

Paní doktorka je milá a vstřícná a i v případě velkého průšvihu dokáže pomoci. Přišla jsem o dítě a nebylo to vůbec jednoduché, ale její přístup byl skvělý a docela mě pomohla, byla oporou. Navíc se jednalo o docela komplikovanou záležitost a bylo vidět, že ví o čem mluví (i ve srovnání s tím, co říkali jiní v nemocnici) Vůbec nemohla za to, co se stalo. Je velice pečlivá a žádné vyšetření neošidí. Můžu to srovnat s předchozí lékařkou, která byla úplně jiná. Absolutně doporučuji.

Doktorka je pečlivá a vstřícná a starou protivnou sestřičku vyměnila za mladou a sympatickou slečnu. Doporučuji

Párkrát se mi stalo, že jsem zůstala v kabince i 45minut, protože paní doktorka měla v ordinaci návštěvu a nebo reklamního dealera. Je smutné, že ordinační hodiny nejsou pro pacienty. Čekat v čekárně taky nestojí za nic. Jsem ráda, že jsem si našla gynekologa, který si pro mne čas najde a vše mi řádně vysvětlí.

K paní doktorce chodím již více jak 10 let a jsem spokojená. Je vemi příjemná, na dotazy vždy dostatečně zodpoví.

Paní doktorka je příjemná, vždy vysvětlila co bude provádět. Nicméně čekací doba hrůza...strávila jsem v čekárně celé dopoledne, i když jsem byla objednaná. Při zdrav. problému mi dávala jen vitamíny a doporučovala čaj, po několika měsících jsem musela přejít k jinému lékaři a bylo po problému. Ne z vlastní zkušenosti, ale z okolí vím, že ráda posílá při problému na zbytečné operace.Mamka měla gyn.problém, chtěla jí "vybrat"tak to ještě konzultovala s jiným lékařem a opět, stačila léčba a bylo po problému. Operace vůbec nebyla nutná. Paní doktorka je dobrá, ale při závažnějších potížích už mi tak dobrá nepřijde.