Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Studentská 641, Bohumín
Praktický lékař gynekolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař gynekolog Jiný


K paní doktorce Lazarové chodím přes 15 let. Drobné střípky nespokojenosti za ta léta se daly dohromady a moje trpělivost je u konce. To že je člověk objednaný na nějakou hodinu vůbec není důležité, protože hodinu a čtvrt trvá než se vůbec dostanete do ordinace. V kabince jsem seděla 40 minut. A to je pokaždé! Už několik let se snažím otěhotnět. Hormonální antikoncepci neberu již mnoho let. Je rok 2020 a paní doktorka má v kartě napsáno už v roce 2015, že se snažím o rodinu.Opravdu každou návštěvu se mě paní doktorka zeptá, jestli chci napsat znova antikoncepci a já jí pořád dokola každou návštěvu opakuji, že se přece snažím otěhotnět. Včera to byl ale vrchol, když jsem byla na křesle, tak se mě zeptala kolik už mám za sebou porodů a od čeho mám tu jizvu na břiše. Za prvé mám za sebou 0 porodů (a ona to ví je přece moje gynekoložka) za druhé žádnou jizvu na břiše nemám, v životě jsem neměla operaci. Vyšla jsem od paní doktorky tak naštvaná, že jsem se opravdu utvrdila že je čas hledat nového gynekologa. Doufám že jsem se s paní doktorkou viděla naposledy, na tohle nemám nervy.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


P
Ověřeny pacient

Neni co dodat, je supr,už v 16ti jsem měla cystu a dnes jsem zdrava jak rybička a k tomu mám díky p.doktorky nadherného syna,který mi dělá jen radost a setřička i ta starší byla vždy uplně v poho,do dnes jak ji potkam se mě zeptá na Kubíka a to už za mě při otěhotnění nebyla a Adélka,to je sluníčko,za mnohe můžu jen děkovat


J
Ověřeny pacient

pani doktorka je dobra,vzdy u vysetreni mi vsechno vysvetila,ale zjstila mi ze nemuzu mit deti a i presto mne poslala na umele oplodneni,ktere jsem absolvovala ale bylo neuspesne.stara pani sestricka byla vyborna vzdy usmevava a umela ve vsem poradit..nemuzu si celkem na nic stezovat az na tu cekaci dobu v cekarne jsem vzdy prosedela pul dne..vazne doporucuji si vzit sebou jidlo,piti a nejakou knihu na cteni..


L
Ověřeny pacient

Dobry den,me zkusenosti jsou vyborne.Pani doktorka je velice vstricna a empaticka .Sestricka je mlada a umi zvednou naladu.mohla jsem prijit s cimkoliv a dokazali mi vzdy vse vysvetlit,tak abych to pochopila.Osobne jsem tam nikdy necekala dlouho nejvic vsak 15-20minut.Mohu doporucit kazde zvlast.


J
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila od malička, vše bez problémů, až do jisté doby...
První problém ale nastal při zánětu Bartholiniho žlázy, poslala mě na operativním zákroku do Bohumínské nemocnice a po 2 týdnech, jsem stále měla bulku. Paní doktorka to vyřešila skalpelem přímo v ordinaci bez lokální anestezie! Slzám jsem se neubránila!
Druhý problém je už bohužel horšího charakteru.. volala jsem na výsledky cytologického vyšetření a byla mi sdělena diagnostika: lehká dysplazie děložního čípku, HPV virus. Vše jsem se dozvěděla po telefonu nezřetelně s důrazem na to, že se o nic nejedná, že si mám koupit INDOL-IN, půl roku jej užívat a přijít ZA ROK na kontrolu! Se zděšením jsem se dozvěděla, že balení na půl roku by mě vyšlo tak na 5 tisíc Kč. Celá situace nenechala chladným ani mého otce, vyžádal si tedy lékařskou zprávu a pro ujištění, že se opravdu o nic nejedná, jsme navštívila primáře a skvělého gynekologa pana Fialu. Provedl důkladnější cytologii i HPV testaci a oznámil mi, že se jedná o vysoce rizikový typ HPV viru, který přímo rakovinu děložního čípku způsobuje. Navíc jsem se dozvěděla, že tabletky na virus tohoto typu opravdu neexistují, že nezbývá nic jiného než dodržovat zdravou životosprávu a doufat v to, že rakovina nepropukne. Je mi 19 let.
Tímto, osobně, tuhle paní doktorku nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je vždy příjemná a citlivá.Chodíme k ní v rodině všechny ženy a spokojenost.Nesnáším však sestřičku (starší paní myslím p.Pařízková) krajně něpříjemná,nevychovaná,vždycky mě vytočí.Nyní nová mladá sestřička je perfektní.Ordinanční hodiny jsou tam jen pro legraci-neplatí.Objednávání je na nic,stejně je to tam na to,aby si člověk vzal časopis a pití s sebou-na velmi dlouho.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je milá a vstřícná a i v případě velkého průšvihu dokáže pomoci. Přišla jsem o dítě a nebylo to vůbec jednoduché, ale její přístup byl skvělý a docela mě pomohla, byla oporou. Navíc se jednalo o docela komplikovanou záležitost a bylo vidět, že ví o čem mluví (i ve srovnání s tím, co říkali jiní v nemocnici) Vůbec nemohla za to, co se stalo. Je velice pečlivá a žádné vyšetření neošidí. Můžu to srovnat s předchozí lékařkou, která byla úplně jiná. Absolutně doporučuji.


Doktorka je pečlivá a vstřícná a starou protivnou sestřičku vyměnila za mladou a sympatickou slečnu. Doporučuji


Párkrát se mi stalo, že jsem zůstala v kabince i 45minut, protože paní doktorka měla v ordinaci návštěvu a nebo reklamního dealera. Je smutné, že ordinační hodiny nejsou pro pacienty. Čekat v čekárně taky nestojí za nic. Jsem ráda, že jsem si našla gynekologa, který si pro mne čas najde a vše mi řádně vysvětlí.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K paní doktorce chodím již více jak 10 let a jsem spokojená. Je vemi příjemná, na dotazy vždy dostatečně zodpoví.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti