Praktický zubní lékař
Na Žižkově 1080, Liberec

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Vôbec nie som spokojná ako zubárka by mala rozprávať viac s pacientom ako zo sestričkou ,mala my ťahať koreň vytahla my zdraví zub na druhej návšteve mi ťahala ďalší koreň a vôbec neosetryla nateklu daseň a tri mesiace som jej vravela že ma to bolí, že my tam asi nechala drenaš vôbec ma nemnymala a čo sa týka sestri je nepríjemná a drzá .

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

K této zubařce jsem chodila dva roky . Pořad jsem si stěžovala na dva zuby a stále mi říkala , ze tam nic nevidí .. u poslední návštěvy mi najednou řekla , ze 4zuby musí ven. Nedalo mi to a našla jsem si jiného zubaře . Světě div se, ale ani jeden zmiňovaný zub nebyl na vytrhnutí. Jen zmiňovaný bolavý zub se musel cely opravit a taktéž se museli upravovat práce po této paní doktorce . O tom , ze ještě chodí pozdě do své ordinace a byli mi zrušené 4 návštěvy za sebou z důvodu ze se pani doktorce vždy náhle udělalo zle , už nebudu ani více rozvíjet .. popřípadě kdo má rad svoje zuby a nechce o ně přijít tak doporučuji si najít určitě jiného zubaře !

Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

k paní doktorce chodím 2 měsíce a jsem naprosto spokojená,můj strach ze zubaře je pryč a at to zní jakkoliv tak se k ní pokaždé těším,ona i sestřička jsou velmi příjemné.

Umístění: Praktický zubní lékař Preventivni prohlidka

Nikdy jsem nemela kaz, vrtane zuby, proto me prekvapilo, jak pani zubarka bez rentgenu objevila pet kazu? Nezdalo se mi to, tak jsem se objednala k jinemu dentistovi, ktery mi sdelil, ze mam zuby v naprostem poradku.

Já jsem u paní doktorky asi 5 let a jsem nad míru spokojená,je milá a svou práci na mém chrupu dělá dobře.Když si řeknu o injekci tak bez řečí mi jí dá a pak už nic nebolí,takže já jsem moc spokojená.To že se vybavuje se sestřičkou je u mě velký plus jelikož já se obrovsky bojím zubařů,takže mě to odvádí od špatného pocitu,ale to neznamená že nedělá svou práci dobře.....za mě paráda Lucie z Liberce

Mně osobě paní doktorka vyhovuje hlavně po váhov cítím se v ambulanci jak u kámoška na kafi☺bez strachu pohoda

Pani doktorka je sice pohledna, ale to za penize nechci. Minuly rok me pani doktorka opravila zub a platila jsem za blombu 1800,- podotykam ze me rozvrtala dva zuby pac nevedela ktery presne to je a nema tam rentgen. Coz si myslim ze dnes by mel myt kazdy dentista. Nicmene me minuly tyden zacal zub opet pobolivat a dnes jsem navstivila jineho zubniho lekare ( pac se k svoji nemuzu dovolat a ani se nikdo neobtezoval napsat na dvere ze maji dovolenou nebo nejaky zastup proste nic zvedla me to pani ketra tam stara o kytky ). Po osetreni me pan doktor zdelil ze ten zub se nemel blombovat pac je na korunku. Tak posudte sami ale ja rozhodne nejsem spokojena celkove s pristupem vedeni ordinace a ani vlastne osetreni nestalo za nic. Tak nevim jak se pani doktorka venuje sve prace ale spis to vypada ze se do ordinace jdem pokochat nad celou ruzovou ordinaci vcetne kelimku a smetaku- za to asi platime.

Ackoli jsem pani doktorku rada navstevovala diky jejimu pristupu (cele vysetreni doslova prokeca se sestrickou, cimz odvadi Vasi pozornost; otazka ale je, jak moc se ona zvlada soutredit na svou praci...)
Objednane casy nikdy neodpovidaji, vzdy je narvana cekarna. Jiz nekolikrat mi od ni vypadly plomby; nejen z tohoto duvodu jsem se rozdodla zmenit zubare. Kdyz jsem si prisla pro kartu, ani po mne nepozadovala doklady, abych prokazala svou identitu; dale v karte chybely zaznamy o poslednich navstevach tak i jakekoliv razitko od p. doktorky; plus moje adresa byla uvedena spatne.
Muj novy pan zubar ted veskerou jeji praci predelava; a to jsem byla u teto pani zubarky nedavno na prohlidce, kdy tvrdila, ze je vse v poradku.
Rozhodne nedoporucuji.

Zachrálila mi zuby a pečuje s max péčí...:-)

Dobrý den. Paní doktorka je citlivá, ochotná, milá, i pohledná :), ošetření dlouhodobě bezproblémové, stabilní, super.