MUDr.

Elena Kolouchová verifiedCreated with Sketch.

Internista, Imunolog

Kontaktní informace

• ALIMED s.r.o.

Malé náměstí 1700, 25601 Benešov, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

• L

K paní doktorce Kolouchové docházím už 11. rok. To svědčí o tom, že jsem velmi spokojený a nemám důvod nic měnit.
    Setkal jsem se s názory u známých, že léčba alergie je neúčinná, protože po půl roce nejsou žádné výsledky a proto tam nemá cenu dál chodit. Všem kolegům alergikům chci vzkázat, ať zůstanou trpělivý a vydrží. Já sám jsem se úplně zbavil obtíží s alergií až cca po 6-ti letech. Už nemám obavu z jara, nebo léta a užívám si tato období bez rýmy a oteklých očí. Pravidelně (!) docházím na vakcíny a zobu předepsané léky (na podzim a v zimě stačí každý druhý den).
    Paní doktorce děkuji za její perfektní přístup a léčbu. Sestřičkám děkuji za perfektní píchání vakcín a vždy dobrou náladu.
    L.M.

Eva Plecháčová

Eva Matějková
    Eva Matějková

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• L

L.M.

• D

K paní doktorce chodím již asi 10 let a jsem s ní velmi spokojena. Při přetestování poslouchá výčet problémů, který mě s alergii trápí a přizpůsobí mi léčbu, případně udělá doplňkové testy. Sestřičky jsou úžasné, vždy s úsměvem a přátelským popovídáním. Občas se delší dobu čeká, ale to na alergologii bývá, člověk se musí obrnit trpělivosti, zvlášt když jde na testy. Ale musim uznat, že u paní doktory tato doba je o hodně kratší než u mého předchozího lékaře. Paní doktorku můžu ze své zkušenosti vřele doporučit.

• byla jsem u ní jen jednou...a už tam taky nevkročím. sestřičky jsou nepříjemné aniž by měly důvod, viditelně otrávené svou prací. Když jsem požádala, jestli bych si mohla na odběr krve lehnout(nízký tlak, dělá se mi mdlo), tak mi sestřička nabručeně odvětila "símtě, si tady sedni, to zvládneš". a nevím...celkově to jednání, dlouhé čekací doby..atd. atd.

• Z důvodu změny bydliště už pomoci paní lékařky nevyužívám, což mě velmi mrzí, protože návštěvy u ní proběhly vždy bez problémů, s kvalitní diagnostikou, užitečnými doporučeními a příjemným přístupem. Vřele doporučuji!

• I

Před několika lety jsem měla po císaři problémy s alergií, atopickým ekzémem, stafylotokem a streptokokem a můžu říci, že mi moc pomohla. Je výborná,hodná, příjemná, vždy s úsměvem. Věřím jí a ráda chodím na kontroly,protože ač na plnou čekárnu se těším, že mě a celé naší rodině pomůže.Děkuji