Eduard Baran, internista Frýdlant nad Ostravicí

MUDr. Eduard Baran

Internista

Smetanova 650, Frýdlant nad Ostravicí
Odborný lékař interní, diabetologie

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Skvělý lékař i člověk, pro něho není nic zatěžko, nic nepodcení a je velmi trpělivý a vstřícný. Stará se o mně opravdu dlouho na to, abych mohla říci, že s ním se žádných nemocí nebojím :-)

Jsem jeho pacientem více než 30 let, a to od doby, kdy jsem jsem byl absolutně zdráv, až do dneška , ky jsem měl slabou srdeční slabost. Je velmi vstřícný, pozorný a kamarádský, přičemž jeho odbornost a lékařská náročnost na pacienta je velmi vysoká. Děkuji pane doktore.

Ochotný lékař, který se vyzná. Příjemné jednání i sestry.

Já bych chtěla napsat na pana doktora jenom samou chválu, velice milý přístup jeho, tak i skvělé sestřičky, vždycky když jsem k němu přišla byť už jenom se jednalo o banalitu, nikdy mě neodbyl a poradil. Takže pan dokor je prostě úžasný.Přeji mu ještě dlouhou praxi...a všechny takové spokojené pacienty.

Výborný specialista , supr přístup , maximální spokojenost !!!! Všem doporučují!!!

Výborný lékař, s velmi obsáhlými zkušenostmi. Dobře se mi s panem doktorem komunikuje a má aktivní zájem o mé problémy. Jedna z nejlepších zkušeností s lékaři.