Ortopedie

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Dupač-ortopedie s.r.o.
K nemocnici 2814, Kladno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Tak bohužiaľ i ja sa musím pridať k ďaľším nespokojným.Keď som nastúpila pred viac než rokom k p.Dupačovi,mala som bolesti ramena,dočkala som sa len obstrekov a liekov na bolesti a rtg,kde našiel nález ale i tak moje bolesti neriešil ďalej,vždy naordinoval silnejšie obstreky,pichal z každej možnej strany,ale bolesti neprešli i tak a lieky nezabierali,skúsili sme límec na krk aj fyzioterapeuta,ale ten sa odkázal na to,že si myslí,že tam bude izolovaná artróza a zápal,i tak pan Dupač nad tým mávol rukou...postúpilo to do chrbtice a krku...zmenila som ortopeda,ktorý ma poslal na magnetickú rezonanciu,našli mi tam výrastok a vysoký zápal...výrastok mi tlačí na klb,nemožem s ramenom vyvíjať vyšší nátlak,bolí ma chrbát a musím sa obmedzovat, čo som robila prakticky celú dobu,čo ma ošetroval p.Dupač...naštastie 21.6 ma čaká operácia a výrastok odstránia,čiže sa mi uľaví - ale to len vďaka skvelému ortopédovi z Prahy,ktorý ani chvílu neváhal a snažil sa zistiť príčinu mojho trápenia,mohla by som len odporúčať p.Jan Valenta...nemožem sa sťažovat na správanie p.Dupača,ale myslím,že ako ortopéd u mňa neuspel na plnej čiare,sklamalo ma to :-(

Velice spatny Ortoped.

opravdu nejlepší!

MOC bych chtěla poděkovat panu dr Dupačovi 3měsíce mně nikdo nedokázal pomoci od strašný bolestí až jsem přestala chodit až on mě pomohl jeho vřelý přístup a ochta mě velmi pomohla psychycky i duševně.CHci také poděkovat sestřičkám za jejich ochotu a milé jednání.Mělo by být takovych lidí více v našem zdravotnictví a nevypadalo to tak alespon po lidské stánce.

Zkušený odborník se skutečným zájmem o pacienta. Příjemné prostředí, dobrá atmosféra. Profesionalita.

Vždy mi pomohl....

Pana doktora navstevuji jiz 12 let, kdysi mi operoval meniskus. Rika se o nem, ze v praci pije, ale ja jsem ho za tu dobu nikdy nevidel, ze by byl vylozene pod vlivem alkoholu. Svoji praci vzdy odvedl a odvadi (alespon v mem pripade) jako spickovy profesional a v zadnem pripade nemuzu rict o nem jediny zasadni zapor.

Myslím, že je to případ od případu jiný názor. Před 14 lety mi pan doktor operoval koleno - výborné, za měsíc jsem byla v práci a pracovala fyzicky, 12 hodin na nohou. Do dneška jsem bez potíží.Nyní se věnoval mému skoro 80 letému tatínkovi s takovou péčí, že se mu to ještě nestalo ( nutno podotknout, že už to byl třetí lékař, u kterého byl ).Při kontrole si ho povšiml už v čekárně,oslovil ho jménem a zeptal se jak se mu daří a skutečně mu pomohl od bolesti( artróza v rameni ).Věřím, že jsou i pacienti s hodně špatnou zkušeností, ale není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Jana V.

Vážení,

podstoupil jsem u něj operace obou kolen. Jsem aktivní spotovec a nemohu si na něj stěžovat. Přístup celéo personálu byl profesionální a vzhledem k mému zaměstnání byla i čekací doba před ordinací podle mého gusta. Max 15 m inut mi vyhovovalo. Vřele doporučuji.

Netroufám si tvrdit, že je nejlepší. Ale jeho přístupem jsem byla velmi překvapena. Je ochotný, pečlivě se snaží vyřešit každý problém a pomoci.
Má skvělé chování k dětem a umí to s nimi. Samozřejmě není všemohoucí, jako nikdo a má své chyby. Ale po lékařské stránce by mohl být pro mnoho lékařů příkladem.