Adresy (2)

Františka Kloze 37, Kladno
Ortopedie

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí
K nemocnici 2814, Kladno
Dupač-ortopedie s.r.o.

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
14 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient

Tak bohužiaľ i ja sa musím pridať k ďaľším nespokojným.Keď som nastúpila pred viac než rokom k p.Dupačovi,mala som bolesti ramena,dočkala som sa len obstrekov a liekov na bolesti a rtg,kde našiel nález ale i tak moje bolesti neriešil ďalej,vždy naordinoval silnejšie obstreky,pichal z každej možnej strany,ale bolesti neprešli i tak a lieky nezabierali,skúsili sme límec na krk aj fyzioterapeuta,ale ten sa odkázal na to,že si myslí,že tam bude izolovaná artróza a zápal,i tak pan Dupač nad tým mávol rukou...postúpilo to do chrbtice a krku...zmenila som ortopeda,ktorý ma poslal na magnetickú rezonanciu,našli mi tam výrastok a vysoký zápal...výrastok mi tlačí na klb,nemožem s ramenom vyvíjať vyšší nátlak,bolí ma chrbát a musím sa obmedzovat, čo som robila prakticky celú dobu,čo ma ošetroval p.Dupač...naštastie 21.6 ma čaká operácia a výrastok odstránia,čiže sa mi uľaví - ale to len vďaka skvelému ortopédovi z Prahy,ktorý ani chvílu neváhal a snažil sa zistiť príčinu mojho trápenia,mohla by som len odporúčať p.Jan Valenta...nemožem sa sťažovat na správanie p.Dupača,ale myslím,že ako ortopéd u mňa neuspel na plnej čiare,sklamalo ma to :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Velice spatny Ortoped.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


opravdu nejlepší!
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


MOC bych chtěla poděkovat panu dr Dupačovi 3měsíce mně nikdo nedokázal pomoci od strašný bolestí až jsem přestala chodit až on mě pomohl jeho vřelý přístup a ochta mě velmi pomohla psychycky i duševně.CHci také poděkovat sestřičkám za jejich ochotu a milé jednání.Mělo by být takovych lidí více v našem zdravotnictví a nevypadalo to tak alespon po lidské stánce.


Zkušený odborník se skutečným zájmem o pacienta. Příjemné prostředí, dobrá atmosféra. Profesionalita.


Vždy mi pomohl....


Ověřeny pacient

Pana doktora navstevuji jiz 12 let, kdysi mi operoval meniskus. Rika se o nem, ze v praci pije, ale ja jsem ho za tu dobu nikdy nevidel, ze by byl vylozene pod vlivem alkoholu. Svoji praci vzdy odvedl a odvadi (alespon v mem pripade) jako spickovy profesional a v zadnem pripade nemuzu rict o nem jediny zasadni zapor.


Myslím, že je to případ od případu jiný názor. Před 14 lety mi pan doktor operoval koleno - výborné, za měsíc jsem byla v práci a pracovala fyzicky, 12 hodin na nohou. Do dneška jsem bez potíží.Nyní se věnoval mému skoro 80 letému tatínkovi s takovou péčí, že se mu to ještě nestalo ( nutno podotknout, že už to byl třetí lékař, u kterého byl ).Při kontrole si ho povšiml už v čekárně,oslovil ho jménem a zeptal se jak se mu daří a skutečně mu pomohl od bolesti( artróza v rameni ).Věřím, že jsou i pacienti s hodně špatnou zkušeností, ale není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Jana V.


J
Ověřeny pacient

Vážení,

podstoupil jsem u něj operace obou kolen. Jsem aktivní spotovec a nemohu si na něj stěžovat. Přístup celéo personálu byl profesionální a vzhledem k mému zaměstnání byla i čekací doba před ordinací podle mého gusta. Max 15 m inut mi vyhovovalo. Vřele doporučuji.


N

Netroufám si tvrdit, že je nejlepší. Ale jeho přístupem jsem byla velmi překvapena. Je ochotný, pečlivě se snaží vyřešit každý problém a pomoci.
Má skvělé chování k dětem a umí to s nimi. Samozřejmě není všemohoucí, jako nikdo a má své chyby. Ale po lékařské stránce by mohl být pro mnoho lékařů příkladem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti