Praktický lékař pro dospělé
Špálova 30, Ostrava

Velmi pečlivá a přímá paní doktorka. Přemýšlí. A nebojí se podívat do PC, když si u nějakého léku není jista, zda je pro mě vhodný. Málokdy se setkáme s takovým přístupem, kdy není potřeba říkat např. "Myslíte, že by nebylo vhodné konzultovat to se specialistou?". A to navštěvuji lékaře velmi málo. Mrzí mě, že od ní musím po 15 letech odejít. I když jsem nemocná velmi zřídka, přece jen jezdit si pro léky či na kontroly 380 km je trochu z ruky. :o) Děkuji, paní doktorko, snad Vám to ještě řeknu osobně.

Navštěvuji paní doktorku již od dívčích let, v lokalitě bydlím 26 let.Skvělá lékařka,pečlivá,přemýšlivá,důsledná,vždy problém řeší ve spolupráci s daným specialistou,pošle na odborné vyšetření a pak posoudí správně léčbu,Vždy odcházím s dobým pocitem, rovněž sestra je zde snad již jako inventář, léta, ani neodhadnu jak dlouho a spolupráce s paní doktorkou přináší pocit luxusní péče pro pacienta, není neobvyklé, že zavolá, když je čas na prevenci, či očkování.V okolí si ji velmi považují . Děkujeme za laskavou péči oběma a vřele DOPORUČUJEME.

Paní doktorka je velice dobrý odborník. Stanoví přesnou diagnozu, moc mi pomohla.
Oceňuji i dobrý přístup sestry k pacientům.

Z vlastní zkusšenosti NEDOPORUČUJU! Má zájem jen o zdravé lidi! Píše všem jen ty nejlevnější léky!

Nepozná ani zápal plic.

Moc doporučuji.

Děkuji za krásný přístup a odbornou péči.

Ordinace je sice na konci světa, ale lekářka je moc obětavá a staravá. Umí o lidi dobře pečovat. Sestra je ochotná.

Je lidská příjemná, stará se o problémy pacienta a přemýšlí, jak mu pomoct i když sama to nemá se zdravím jednoduché. V její ordinaci se cítím vždy velmi dobře. Děkuji.

Profesionální přístup. Poctivé prohlídky. Dobrá péče - např. sama pozývá na očkování tetanu - nemusíte hlídat.