MUDr.

Dmitry Zaytsev

Zubař přijímá nové pacienty

16 názorů +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 20 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

T11 Stomatologicka fakulta Novosibirske Med.Akademie 1994 Potvrzeni diplomu 2006 Praha Ministerstvo zdravotnitstvi Respektuji pojištovny 201,205,211,209,213 Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Běžný termín
    Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

Hodnocení pacientů

• D
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

Spokojenost ! První návštěva a hned trhání osmičky . Při mém velkém strachu vše bylo vysvětleno a postup velice shovívavý .
    Doporučuji .

• S
    Umístění: Stomatologie Ječná 1Služby: Běžný termín

S panem doktorem jsem víc než spokojena.V čekárně nikdy ne čekám dlouho,jeho prace je na profesionální úrovni,vždycky udělá zákrok k moji spokojenosti.Taky jsem ocenila i jemný smysl pro humor,a příjemné prostředí v ordinaci:)

• P

K tomuto lékaři chodím již deset let. Do péče přijmul i syna, který tam chodí od první kontroly zoubků už šest let. I mu pan doktor vrtal nějaké kazíky. Vše vždy proběhlo úplně hladce - je pravda, že se se synem nijak nemazal, což já úplně schvaluji! Neošetřil by ho, když by se syn nenechal a tak je to dobře. Jsem s ním plně spokojena. Pana doktora jsem doporučila již třem známým a všichni tři jsou spokojeni. Též posílám pochvalu a díky sestřičce (berounská ordinace). Je moc milá, hodná a ochotná. Také chválím krátké objednávací lhůty!

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

K panu doktorovi chodím více než tři roky, a jsem s jeho prací velmi spokojená. Navíc prostředí kliniky je "domácí" a sestřička je milá. Doporučuji.
    L. Nováková

• P

S panem doktorem bohužel mám velmi špatnou zkušenost a v žádném případě jej nemohu doporučit! Moje současná zubařka musí složitě opravovat několik jeho zákroků, například špatně plněný kanálek, špatně provedené plomby. Práci provádí ve spěchu, místo kvality se zřejmě zaměřuje na kvantitu. Díky nekvalitně odvedené práci jsem bohužel nakonec i přišla ve svém mladém věku o jeden zub.

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jen jsem se seznámila se svými osmičkami, opět jsme se rozloučily, aniž bych o tom věděla. S názorem o rychlosti, pečlivosti a bezbolestnosti nemohu než nesouhlasit. Navíc přijal i mého tehdy 1,5 letého syna, kterého mi všude odmítli a už k němu na kontroly takhle chodíme 2 roky. Doporučuji.

• R

Pan doktor pracuje rychle a bezbolestně. Je velmi pečlivý. Zatím bojuji jen s kazy a naštěstí jsem větší zákroky absolvovat nemusela, tak nemohu posoudit. Z mého pohledu mohu jen doporučit.

• Nemohu napsat nic jiného než chválu.
    Dokonce jsem změnil pojišťovnu, abych k němu mohl chodit nadále.Moje předchozí pojišťovna s jejich ústavem nepodepsala smlouvu. Pan doktor je velmi pečlivý. Snaží se zachránit zub za každou cenu. Patřím k těm, kteří se bojí zubařů, u něj to však neplatí. Nechci měnit tak výtečného zubaře a příjemnou sestru.

• Pana zubaře Zaytseva navštěvuji už pár let a byť jsem byla vždy takový ten klasický rozklepaný pacient u zubaře, tady se nebojím a odcházím vždy spokojená. Pan zubař ví co dělá a navíc má vždy v ordinaci i příjemnou sestru. Můj názor - výborný pan zubař a nehodlám měnit!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pán doktor je skvelý,chodím k nemu už roky a nemenila by som ani za nič. Špičková ambulancia,všetko na jedničku.

Otázky a odpovědi

Respektuji pojištovny 201,205,211,209,213
    Stomatochirurgie,implantologie,protetika,zachovni a esteticka stomatologie

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Stomatologicke problemy pacientu za vyjmkou ortodoncí